Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze sam jestem w szoku, że założony przeze mnie temat po raz kolejny został wskrzeszony ;)

Po drugie - na recenzję nowego chrono z Biedry zaczekamy aż Biedra opuści radykalnie ceny.. na razie dumnie trzymają swoje 99zł, ale myślę że po nowym roku będą musieli uznać swoją porażkę i obniżyć cenę radykalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzdychanie, ach och i ech pojawi się dopiero jak odpakują prezenty pod choinką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sam jestem w szoku, że założony przeze mnie temat po raz kolejny został wskrzeszony ;)

Po drugie - na recenzję nowego chrono z Biedry zaczekamy aż Biedra opuści radykalnie ceny.. na razie dumnie trzymają swoje 99zł, ale myślę że po nowym roku będą musieli uznać swoją porażkę i obniżyć cenę radykalnie :D

Dzisiaj w biedrze zegarek z chronografem w promocji pt "ostatnie sztuki" za 69zl. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w biedrze zegarek z chronografem w promocji pt "ostatnie sztuki" za 69zl. ;-)

 

W trakcie trwania tej akcji możliwe przeceny zegarka są różne, co Biedra to inne, w wielu jednak przeceny nie ma wcale. Trzeba poczekać aż za jakiś czas wrzucą je ponownie, w nowej, oficjalnej cenie. Tak było kiedyś z Ennio Vittori. Do 40zł mogę rozważyć zakup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba poczekać aż za jakiś czas wrzucą je ponownie, w nowej, oficjalnej cenie.

 

post-68206-0-73154000-1419432529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że te zegarki nie ostaną się do ceny 40zł, bowiem jakość ich wykonania skłania ku temu, że są lepiej wykonane niż "Ennio Vittori" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem tak wstawiam.

Zegarek z dekatlonu za 3 i pół dychy, wyprodukowany w chinach, 5 atm., marka Kalenji geonaute.

Od 6 lat chodzi bez zarzutu na jednej baterii, intensywnie używany przez syna który biega, tańczy i gra w piłe.

 

 

Mam od tego Keleczi Ikenaczo , kurtkę przeciwdeszczową. Widać manufaktura powiększa asortyment. To dobra rekomendacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zrelaksować czytając ten temat, ale nie wyszło

 

Masz złe podejście do tematu :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako lektura na poprawę humoru o ile dotrwasz do końca


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt, nic ? Ani jednej sztuki ? Nawet partnerki nie dały się ponieść emocją? Proszę, błagam nie załamujcie mnie! Cały temat wierzyłem, że to nie może być fenomen jednej sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po nowym roku w sieci ekskluzywnych butików Le Biedronque będzie sezon wyprzedaży, może wtedy obtanią ten bajeczny sikor B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

A czy Biedronka lub inna tego typu zacna firma oferuje jakiś dobry czasomierz , oczywiście ekskluzywny , skierowany do Lady ? Ciekawe czy istnieje możliwość zakupu takiego  czasomierza w jakimś systemie ratalnym , jeśli komuś brakuję środków pieniężnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po drineczku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Przed, po i w trakcie myślę o tym Ennio i zakupach w Biutique Biedronque....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu u Pani ładnej awatarek jest do góry nogami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak walniesz nadmiar drineczków to zrozumiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Avatarek jest ok ale to kotek leży na pleckach , bo jest po drineczkach i czeka na czasomierze z Biedronque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  :)  :) .... ;)  Wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na ponowny wrzut zegarków do Biedry, tym razem po dumpingowej cenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Witam, Mi też podobają się czasomierze marki Ennio Vittori. Wyglądają bardzo estetycznie i kusi fajny mechanizm. Mam pytanie , może ktos sie orientuje czy marka ENNIO SANTINI  to jest marka na równie wysokim poziomie jakości? Mam nadzieje , że uda mi sie w 2015 spełnic mój plan  i zakupie jakis fajny czasomierz marki Ennio Vittori najlepiej z czarną tarczą i bajecznymi czerwonymi wskazoweczkami. Ona ma szafir czy minerał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i własnym oczom nie wierzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mi też podobają się czasomierze marki Ennio Vittori. Wyglądają bardzo estetycznie i kusi fajny mechanizm. Mam pytanie , może ktos sie orientuje czy marka ENNIO SANTINI  to jest marka na równie wysokim poziomie jakości? Mam nadzieje , że uda mi sie w 2015 spełnic mój plan  i zakupie jakis fajny czasomierz marki Ennio Vittori najlepiej z czarną tarczą i bajecznymi czerwonymi wskazoweczkami. Ona ma szafir czy minerał?

Denko od wecka z kiszonych ogórów :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mi też podobają się czasomierze marki Ennio Vittori. Wyglądają bardzo estetycznie i kusi fajny mechanizm. Mam pytanie , może ktos sie orientuje czy marka ENNIO SANTINI  to jest marka na równie wysokim poziomie jakości? Mam nadzieje , że uda mi sie w 2015 spełnic mój plan  i zakupie jakis fajny czasomierz marki Ennio Vittori najlepiej z czarną tarczą i bajecznymi czerwonymi wskazoweczkami. Ona ma szafir czy minerał?

Są to zegarki marnej jakości ale w cenie trudnej do przebicia.

Jeśli ci się podoba to kup - jakiś czas powinien podziałać a kto wie może zrobi ci psikusa i pochodzi cały rok aż do wyczerpania baterii

Szafiru bym się nie spodziewał bo zegarek musiałby kosztować drugie tyle - jakieś szkiełko (szyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.