Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AkiRonin

Myslę, że w tym wątku można by też wstawić zdjęcia i recenzje nowych modeli made in Biedronque. Jest to tym bardziej uzasadnione , że nowe modele nie są sygnowane żadna marką więc umownie można by je podciągnąc pod Ennio. Ja czekam na promocje La Biutique Biedronque i jak juz będzie i zakupię to zrobię jakieś fajne foty i opiszę jak sie nosi. 

Wie ktoś może jaki werk jest w tegorocznych modelach La Biedronque?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki werk ?? Co Ty pieprzysz człowieku?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Jaki werk ?? Co Ty pieprzysz człowieku?? 

Po 1 troche kultury. Może ty cos pieprzysz i nie dajesz rady stąd te frustracje?

Po 2 werk w poprzednich był Seiko a ciekawe co dali w tym roku, w czym widzisz tu problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi słów nawet. Kup sobie i sprawdź co tam siedzi.  :D


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że w tym wątku można by też wstawić zdjęcia i recenzje nowych modeli made in Biedronque.

 

Świetna inicjatywa.

Niestety nie wiem jaki jest w nich werk, może fachowcy się wypowiedzą.

 

ladny-zegarek-dzieciecy-kwarcowy-biedron

 

p1200354.jpg

 

zegarek-biedronka-niebieski.jpg

 

zegar-budzik-biedronka_0_b.jpg

 

zegarek-dzieciecy-czerwona-biedronka.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek świetne fotki :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mojego autorstwa :(


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba kupić dzieciakom i samemu pstryknąć i pokazać  w nowych nabytkach :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie ten temat.

 

+1

Tyle razy już to postulowano w tym temacie i szkoda, że żaden mod tego nie zrobił.  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

+1

Tyle razy już to postulowano w tym temacie i szkoda, że żaden mod tego nie zrobił.  -_-

To może zamknijmy tez tematy tych co lubia Omegę bo to już nudne z tymi Omegami .

Są tacy co decaniają tańsze czasomierze lub też mają mniejsze środki  finansowe i nie wiem dlaczego zamykać im mozliwośc podyskutowania. szkoda tylko że tyle osób troluje zamiast pogadać merytorycznie o najtańszych zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat zegarków jest tak szeroki jak świat samochodów.. jedni będą chwalić Bentleya za luksus, inni Ferrari za prędkość. A inni będą chwalić Matiza za ekonomiczność i funkcjonalność, i będą mieli ku temu prawo. Forum jest dla każdego, można tu dyskutować o różnych zegarkach. Nie jest miłe gdy ktoś naskakuje na kogoś za pozytywne wypowiedzi o tanim zegarku.

 

A propos - zajdę jutro do Biedry wybadać sytuację, czy może nie obtanili sikora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zamknijmy tez tematy tych co lubia Omegę bo to już nudne z tymi Omegami .

Są tacy co decaniają tańsze czasomierze lub też mają mniejsze środki  finansowe i nie wiem dlaczego zamykać im mozliwośc podyskutowania. szkoda tylko że tyle osób troluje zamiast pogadać merytorycznie o najtańszych zegarkach.

 

Dokładnie. Wielu tzw. "znawców" lubi wylewać gnój na innych, aby zamanifestować swój porządny (niby) gust i smak. Niewielu forumowiczów w tym temacie wypowiadało się merytorycznie, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

Napisał ktoś tu gdzieś, że wymiękają? Uparłeś się i tylko swoje. Odpowiesz w końcu czy miałeś tego wspaniałego chinola z "mostkiem" w ręku, czy chwaliłeś po zdjęciach?

j

hmm trochę się nie zrozumieliśmy

tamten jest nie w mojej bajce

na zdjęciu są moje >chinole< które lubię cenie i szanuje na równi z innymi zegarkami

https://lh5.googleusercontent.com/6ntJzns9s3x5Mzh7I43vmeT-9nqBIklO2X5vgOojvAY=w358-h201-p-no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Dokładnie. Wielu tzw. "znawców" lubi wylewać gnój na innych, aby zamanifestować swój porządny (niby) gust i smak. Niewielu forumowiczów w tym temacie wypowiadało się merytorycznie, a szkoda.

Dokładnie. Na nas psy wieszaja a potem idą na swoje temaciki i osiągają orgazmy w temacie ETAcików z manufaktorowymi wachnikami albo podniecaja sie technologia kosmiczna made by Sellita. To są mistrzowie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdrabniaj dzieciaczku ( po raz- enty) - pisz jak dorosły(?) człowiek....nie można ciebie czytać i słuchać; jesteś nudny, smutny, nie porywający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

więcej życzliwości życzę w tym nowym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

nie zdrabniaj dzieciaczku ( po raz- enty) - pisz jak dorosły(?) człowiek....nie można ciebie czytać i słuchać; jesteś nudny, smutny, nie porywający

Nie wyczułeś sarkazmu , ale to nic dziwnego bo na Twoim poziomie pewne niuanse nie są odczuwalne. Musisz jeszcze dużo sie uczyc i nabrać ogłady. Na chwile obecna proponuję Ci pewna kurację, otóż spróbuj sie rozpędzić przed ścianą , walnij baranka powinno pomóc a jak nie to powtarzaj powyższą procedurę aż do uzyskania efektu.

A jeśli nie jesteś zainteresowany bardzo tanimi zegarkami od strony merytorycznej to po co tutaj wchodzisz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

więcej życzliwości życzę w tym nowym roku

Dokładnie , zgadzam sie z Tobą w 100% i oby jak najmnjej trolli a jak najwięcej osób piszących merytorycznie sie tutaj pojawiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że sprawdziłeś metodę? w twoim przypadku nie zadziałało...może tradycyjnie metoda ci pomoże- trepanacja wraz z wkładem?

 

w tym przypadku poziom życzliwości się wyczrpał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AkiRonin pisales, ze posiadales pelno drogich zegarkow. Na pewno masz jakies zdjecia. Zaloz swoj temat, pokaz to co miales i to co teraz posiadasz. Wtedy skoncza sie docinki o trolowaniu. Bo jak na razie nabiles w dwa dni wiecej postow niz inni w rok i kazdy post to ciagle ta sama papka. Eta be, ennio vitori, tani armani cacy.

Chcesz powaznej dyskusji i merytorycznych postow to przestan brac to swinstwo...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awersję do słowa "prestiż" miałem wrodzoną, dzięki temu forum nabyłem do słowa "merytorycznie"!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Awersję do słowa "prestiż" miałem wrodzoną, dzięki temu forum nabyłem do słowa "merytorycznie"!!!

Wiele osób ma awersje do trudnych słów...cóż używaj prostszych , potocznych i też będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie kłóćcie się ! :) więcej merytorycznej wymiany zdań a mniej jadu pod adresem Ennio Vittori :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

AkiRonin pisales, ze posiadales pelno drogich zegarkow. Na pewno masz jakies zdjecia. Zaloz swoj temat, pokaz to co miales i to co teraz posiadasz. Wtedy skoncza sie docinki o trolowaniu. Bo jak na razie nabiles w dwa dni wiecej postow niz inni w rok i kazdy post to ciagle ta sama papka. Eta be, ennio vitori, tani armani cacy.

Chcesz powaznej dyskusji i merytorycznych postow to przestan brac to swinstwo...

Wstawiłem zdjęcia w innych wątkach Citka Blue Angels, Poljota, Kirowa, Casio. Są tacy na tym forum , jedni z najstarszych użytkowników , którzy wiedzą co mialem i nie zamierzam nikomu nic udowadniać. Nie będę wstawiał nic na siłe a jedynie przy dyskusjach na dany temat przy okazyjnie , że tak powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób ma awersje do trudnych słów...cóż używaj prostszych , potocznych i też będzie ok.

Potocznie to będzie tak: "za głupi jestem, żeby wprowadzić się w merytoryczny i prestiżowy stan bycia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.