Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość breslauer

Łatwiej znaleźć dobrego kwarca niż mechanika w małym pieniądzu. Z solidnym mechanicznym (oczywiście nowym) zegarkiem z najniższej "azjatyckiej" półki cenowej się nie spotkałem.

napisz do mnie na maila

tu nie chce się wkleić pisze że plik za duży

na sąsiednim forum piszą o nim

MQJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejdzie się bez maila. MQJ, wiem co to jest. I Bagelsport choćby. Suby z Chin. Ale one kosztowały zdaje się powyżej stówy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

aktualnie 130 ship free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... I taniej niż to 130 zeta bym się niczego nadającego się do noszenia nie spodziewał. Te sprzęty za kilka dych wyglądają źle nawet na zdjęciach, z reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Witam. Dziś odbyłem pierwszą z podróży poszukiwawczych w celu zakupienia czasomierza Ennio Vittori lub pochodnego bez marki, oczywiście u autoryzowanego dilera La Boutique Biedronque. Pierwszym celem były 2 LBB (La Boutique Biedronque) w Ostrzeszowie....i niestety...okazało się , że cały asortyment czasomierzy został wyprzedany  chyba już nawet przed świętami. Tak więc sukces rynkowy został osiagniety i widać , że klienci docenili bardzo dobry stosunek jakośc/cena w powyższym czasomierzu. 

Ponadto odkryłem chyba dlaczego tegoroczna edycja zegarków dla LBB nie jest sygnowana zacną marką Ennio Vittori. Otóż tegoroczne zegarki mając lepszą kopertę wydają się byc tak dobrą propozycją rynkową , że klienci mogli by pomyśleć , iż w tak niskiej cenie to musi być podróbka EV . To mogłoby spodowdować doniesienia na LBB do wielu instytucji  i wynmikające z tego kłopoty z instytucjami takimi jak  US, ZUS, KRUS, CIA, ANIS, CNN, CBS, Związek Polskich Filatelistów i Akwarystów, CBA oraz Protest Polskich Działkowiczów.

Fotoreportaż w wersji mini z poszukiwań:

post-62415-0-92474400-1420379888_thumb.jpg

post-62415-0-21568000-1420379895_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aki Ronin

 

Ubawiłeś mnie do łez :D w mojej miejscowości architektoniczna koncepcja wejścia do Biedry jest identyczna :)

ale też zaniepokoiłeś mnie: dobra sprzedaż zegarka może oznaczać że nie będzie drugiego rzutu w dumpingowej cenie.. ale poczekajmy jeszcze, może to tylko spekulacje i wkrótce miło się zaskoczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

@Aki Ronin

 

Ubawiłeś mnie do łez :D w mojej miejscowości architektoniczna koncepcja wejścia do Biedry jest identyczna :)

ale też zaniepokoiłeś mnie: dobra sprzedaż zegarka może oznaczać że nie będzie drugiego rzutu w dumpingowej cenie.. ale poczekajmy jeszcze, może to tylko spekulacje i wkrótce miło się zaskoczymy ;)

fajnie by było gdyby w marketach wrócili do dawnego zwyczaju i wprowadzili cyfraki typu dawna Montana z 8 a nawet 12 melodyjkami. Jak byłem w podstawówce to handlowałem takimi ni pobliskim rynku wiejskim. pamietam też jak jeździłem do niemiec i w domach towarowych były stoiska z zegarkami mix różnych marek w cenach od 20 do 100 marek > niektóre były super jakości. Pamietam firme Meister Anker która wtedy królowała w domach towarowych i w katalogach z ciuchami OTTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jeżu kolczasty, ależ emocje w temacie :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Troche ludków nabijało się tutaj , że za 50 pln to sie nie da nic fajnego kupic. A na allegro spotkałem takie coś , w sklepie z ceną 48 pln. Bardzo przypomina mi Suunto... Wr-50,funkcje na rower może być.

post-62415-0-54303800-1420399139_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AkiRonin, spóźnił się. Wszystkie zegarki juz wyprzedane

891c92b1390d2af6a3a166bcdcce34a1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche ludków nabijało się tutaj , że za 50 pln to sie nie da nic fajnego kupic. A na allegro spotkałem takie coś , w sklepie z ceną 48 pln. Bardzo przypomina mi Suunto... Wr-50,funkcje na rower może być.

attachicon.gif4870638455.jpg

Na Aliexpress po 8$ :) tak więc byś przepłacił .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było gdyby w marketach wrócili do dawnego zwyczaju i wprowadzili cyfraki typu dawna Montana z 8 a nawet 12 melodyjkami. Jak byłem w podstawówce to handlowałem takimi ni pobliskim rynku wiejskim. pamietam też jak jeździłem do niemiec i w domach towarowych były stoiska z zegarkami mix różnych marek w cenach od 20 do 100 marek > niektóre były super jakości. Pamietam firme Meister Anker która wtedy królowała w domach towarowych i w katalogach z ciuchami OTTO

Trafiają się MA na Allegro. Niezbyt popularne są, że tak to ujmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

A tutaj taki przykladzik świetnego zegareczka garniturowego jako uzupełnienie zestawu ze sportowym Ennio Vittori.

post-62415-0-10216300-1420474630.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się ucieszył z takiego wynalazku :)

 

post-71605-0-99176300-1420486939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zegarek z Lidla? Po focie widzę, że walczy w jednej lidze z Perfectem,  ta chromo-farba szybko zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zegarek z Lidla? Po focie widzę, że walczy w jednej lidze z Perfectem,  ta chromo-farba szybko zejdzie.

Wydaje mi się że jednak lepiej niż Perfect mimo wszystko, jednak ciężko coś ze zdjęcia powiedzieć, ale perfekty przebija chyba wszystko ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - to z Lidla, dobry na pewną próbę: aby zobaczyć jak by się nosiło coś w stylu nurkowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

a

post-41858-0-94410100-1420496468_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj taki przykladzik świetnego zegareczka garniturowego jako uzupełnienie zestawu ze sportowym Ennio Vittori.

attachicon.gifEdibazar.jpg

Szanghaj. Na dodatek sądząc po cenie w Polsce, to u Azjaty 10 dolców, chyba że rzeczywiście stalowa koperta. Ale w to jakoś nie wierzę. Niemniej spodziewam się 3-4 miesięcy działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Panie i Panowie, szanujcie swoje nadgarstki, proszę  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

a Panie niech nie szanują swoich nadgarstków  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Panie niech nie szanują swoich nadgarstków  <_<

Panie szczególnie powinny szanować swoje nadgarstki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanghaj. Na dodatek sądząc po cenie w Polsce, to u Azjaty 10 dolców, chyba że rzeczywiście stalowa koperta. Ale w to jakoś nie wierzę. Niemniej spodziewam się 3-4 miesięcy działania.

To szjsmetal - dziadostwo powlekane niby złoceniem , wszystko obłazi po 2 miesiącach czyli miesiąc po tym jak przestanie działać

Tandetność tych kopert jest nie do przebicia - całkiem niedawno miałem przyjemność sprawdzenia takiego cacka organo-leptycznie wrażenia bardzo słabe jakość wykonania wręcz odrażająca  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Drogie Panie!
Nie kupujcie sobie Michael'ów Korsów tylko podbierajcie porządne zegarki mężom :)

na pewno bardzo się ucieszą :)

 

 

a poszukiwania Ennio Vittori nadal trwają!!! oficjalne info od AkiRonin. Jezeli ktos cos wie, gdzie mozna nabyc to prosimy o wiadomosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.