Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi


 

 

a poszukiwania Ennio Vittori nadal trwają!!! oficjalne info od AkiRonin. Jezeli ktos cos wie, gdzie mozna nabyc to prosimy o wiadomosci

 

Trzeba na Allegro systematycznie sprawdzać, czasem się pojawia Ennio Vittori. Niedawno był, gość chciał 88zł, ale nikt nie kupił, a gość chyba uznał że taniej nie będzie się go pozbywał i już więcej nie wystawił. Na OLX czasami bywają, ale tam podli kombinatorzy krzyczą sobie nawet 250zł, oczywiści czekają sobie na jelenia długo i bezskutecznie ;)

 

Ja swojego nie sprzedaję B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

bo

post-41858-0-44947400-1420508956.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

a Panie niech nie szanują swoich nadgarstków  <_<

Wydawało mi się to tak oczywiste, że nawet nie śmiałem o tym pisać  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję temat od początku i dzisiaj nadrobiłem kilkudniowe zaległości. Uśmiałem się konkretnie, szczególnie widząć nagłą zmianę tonu wypowiedzi co niektórych po interwencji kolegi QV w sprawie AkiRonina i naszych polskich "przywar".

Btw. Od poczatku było widać, że nowy rzut zegarków w biedrze jest lepszej jakości, sam kilkukrotnie się im przyglądałem z zaciekawieniem będąc tam. Późniel przecenili ostatnią sztukę na 69zł i basta. Wątpię, żeby już wróciły. Biedronka ma raczej inną politykę. A co do Ennio Vittori czy jak im tam, to co mnie uderzyło to fakt, że przez większość tego tematu jest tylko pisane, że to "chronograf za 30zł" a to przecież nieprawda. To, że biedra przeceniła je na 30zł żeby się tego pozbyć w magazynach, nie zmienia tego że normalnie zegarek kosztował 79zł (tak?). Za podobną cenę na alle można kupić nowy zegarek z chronografem. Kupiłem jeden kilka miesięcy temu z czystej ciekawości jak to wygląda w rzeczywistości. Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem ciężki, nieźle wykonany zegar ze stoperem w starym dobrym stylu (3 tarcze, w tym ta odmierzająca dziesiąte sekundy, która nie zatrzymuje się jak w niektórych droższych zegarkach po kilku sekundach). W efekcie zegar zajął miejsce w mojej gablotce i lubię go czasem założyć na nadgarstek.

 

Czasem warto trochę poszukać i można kupić niezły zegarek za naprawdę śmieszne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szjsmetal - dziadostwo powlekane niby złoceniem , wszystko obłazi po 2 miesiącach czyli miesiąc po tym jak przestanie działać

Tandetność tych kopert jest nie do przebicia - całkiem niedawno miałem przyjemność sprawdzenia takiego cacka organo-leptycznie wrażenia bardzo słabe jakość wykonania wręcz odrażająca  

Za te pieniądze - raczej szajsmetal. Choć ten dystrybutor od którego pożyczone jest zdjęcie pisze, że niby stal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kjack

Ennio Vittori był pierwotnie za 99zł. Zmartwiłeś mnie - czyli zegarek z Biedry sprzedał się dobrze i nie ma potrzeby wystawiać go ponownie za grosze.. no ale może to tylko przypuszczenia :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwroc uwage ze zegarki byly wrzucane po kilka sztuk do takich plastikowych witryn zamykanych na klucz na sklepie, nie bylo tego duzo. Sprzedaly sie i tyle, tak dziala biedronka ;-) zarowno jak bylem w szczecinie jak i warszawie w biedro, to przechodzac kolo tych witryn juz przed swietami zegarkow nie bylo, a tak jak wspomnialem wczesniej w szczecinie byl przeceniony ostatni ja 69zl

 

A jezeli Ennio Vittori kosztowaly pierwotnie 99zl to nie dziwie sie ze sie nie sprzedawaly. Wierz mi ze kupilem lepszy zegarek z chrono w tej samej cenie, przynajmniej farba z koperty sie nie bedzie luszczyla ;-) nawet tegoroczne biedronkowe wygladaly o wiele lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kjack

Czyli Biedra wyciągnęła nauczkę po porażce z Ennio Vittori i po prostu zapodała niewielką ich ilość, aby zakupiły je osoby naprawdę zainteresowane; swoje zrobiła też informacja na pudełku o stalowej kopercie.

 

Z Ennio Vittori było inaczej: narobili ich od groma, licząc na dotarcie do wielu zwyczajnych Kowalskich, nie znających się kompletnie na zegarkach. Kto się znał ten nie kupił, wyczuwając nie najwyższą jakość, a zwykli szarzy śmiertelnicy mogli przestraszyć się ceny (w myśl "polskiej" zasady - skoro to Biedronka, to najlepiej żeby było za darmo).

W drugim rzucie podchodziłeś do kosza wielkiego jak stół i przebierałeś w Ennio Vittori po 30zł, tyle ich natłukli.

Znam sprawę z relacji 2 kolegów, którzy kupili Ennio Vittori, a na stronie Czwarty Wymiar jest to udokumentowane zdjęciami.

 

Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z forumowiczów nabył nowe chrono z Biedry i mógłby się podzielić wrażeniami ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

@kjack myslisz ,ze zmienilem ton? Ja caly czas podchodze do tematu z usmiechem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kjack myslisz ,ze zmienilem ton? Ja caly czas podchodze do tematu z usmiechem

 

?? :blink:

Angelo, nie zwracałem się do nikogo ad personam, nie wiem więc dlaczego poczułeś się dotknięty tym co napisałem. A jeśli mam być szczery to nie zauważyłem z Twojej strony hejtingu w tym temacie, więc może jednak coś mi umknęło z tych 25-ciu stron. Myślę, że większość podeszła do tego z przymrużeniem oka.

 

Panowie, to dział poświęcony Ennio, zachowujmy szacunek.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

JVvjoVC.jpg

Cudna sweetfocia jest Twojej produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

?? :blink:

Angelo, nie zwracałem się do nikogo ad personam, nie wiem więc dlaczego poczułeś się dotknięty tym co napisałem. A jeśli mam być szczery to nie zauważyłem z Twojej strony hejtingu w tym temacie, więc może jednak coś mi umknęło z tych 25-ciu stron. Myślę, że większość podeszła do tego z przymrużeniem oka.

 

Panowie, to dział poświęcony Ennio, zachowujmy szacunek.

 

Pozdrawiam

wyniklo male nieporozumienie z mojej strony... ale to juz chyba wyjasnilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Zonka , poczytaj co Twój mąż wypisuje do moderatorów , nie wiem czy bedziesz zachwycona ....

Ja jestem zdegustowany

 

Cóż ja mogę za niego i jego słowa....Nie mam zamiaru się z nim o to kłócić.  Poniosło go, ja mogę przeprosić... ale przecież żadnego z moderatorów nie obraził ? 

a co do tekstu o panience... hmm... a gdyby tam się znalazło słowo kochaną- zamiast z....naną -co wtedy?

wtedy też ban? rozumiem, ze powodem blokady konta byl ten wulgarny tekst?

To brzydkie porownanie tez nie wzielo sie bez powodu... jak to się mowi 'nie ma skutku bez przyczyny' .

Dariuszu w chwili wolnej przeanalizuj sobie ten temat od miejsca gdzie AkiRonin zaczął się udzielać- może też zauważysz jak ludzie na niego najeżdżali... 

Sama nie wiem czy to była z jego strony durna prowokacja z Ennio Vittori czy tez pisal na powaznie wszystko.

Mimo wszystko przepraszam za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tekst jest Ci znany :(

Mnie bardzo razi , ponieważ jest

a) wulgarny

B) epatujący przemocą

c) traktujący kobiety przedmiotowo , bez szacunku

d) przypomina mi knajackie i grypserskie wyrażenia - może warto zanim się użyje takich porównań do osoby trzeciej zastanowić się nieco ?!

 

Gdyby moderator użył w stosunku do uzytkownika forum sformułowania typu np ( przepraszam z góry ) " nie rozumiesz , to proste jak j.. cwela o północy " przestał by być moderatorem z hukiem w nanosekundzie ..

Szanujmy się nawzajem i szanujmy ( respektujmy ) zasady kultury , mnie byłoby co najmniej niesmacznie gdyby moja druga połowa używała tego typu języka .

 

A od strony praktycznej , proszę też pamiętać ,że są wśród nas osoby mające spore możliwości inwigilacji , prawne etc ( służby róznego rodzaju ) więc wiele rzeczy może mieć swoje następstwa .

Bądźmy praworządni i kulturalni i traktujmy się z szacunkiem . To wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie dlaczego ten temat ennio vittori jeszcze istnieje

na tym Forum to jest smutne :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mąż @Zonki to kto ? AkiRonin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie dlaczego ten temat ennio vittori jeszcze istnieje

na tym Forum to jest smutne :-(

bo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Jak widzę tekst jest Ci znany :(

Mnie bardzo razi , ponieważ jest

a) wulgarny

B) epatujący przemocą

c) traktujący kobiety przedmiotowo , bez szacunku

d) przypomina mi knajackie i grypserskie wyrażenia - może warto zanim się użyje takich porównań do osoby trzeciej zastanowić się nieco ?!

 

Gdyby moderator użył w stosunku do uzytkownika forum sformułowania typu np ( przepraszam z góry ) " nie rozumiesz , to proste jak j.. cwela o północy " przestał by być moderatorem z hukiem w nanosekundzie ..

Szanujmy się nawzajem i szanujmy ( respektujmy ) zasady kultury , mnie byłoby co najmniej niesmacznie gdyby moja druga połowa używała tego typu języka .

 

A od strony praktycznej , proszę też pamiętać ,że są wśród nas osoby mające spore możliwości inwigilacji , prawne etc ( służby róznego rodzaju ) więc wiele rzeczy może mieć swoje następstwa .

Bądźmy praworządni i kulturalni i traktujmy się z szacunkiem . To wystarczy

Dariuszu, zgodzę się z twoimi wszystkimi podpunktami , choć twój tekst jest o wiele bardziej rażący :)

No wlasnie... SZANUJMY SIĘ WZAJEMNIE.. tego w tym temacie zabrakło nie tylko ze strony AkiRonina.

Mnie również jest niesmacznie z tego powodu, ale tak jak mówiłam.... nie mam zamiaru afer z tego forum przenosić na kłótnie w życiu codziennym, mogę tylko zwracać uwagę, mówić to mi się nie podoba, proszę nie rób tak.

A od strony praktycznej proszę pamiętać, że nikt nikomu żadnej krzywdy nie zrobił, jesteśmy (chyba??) wszyscy tutaj dorośli.. tylko niektórych trochę ponosi i nie panują nad sobą. A następstwa? Jakie? Policja? Prokurator? Sąd? Więzienie? SZOK!

IP jest zmienne, a nawet jeśli nie jest- nikt nie udzieli Tobie informacji kto jest dostawcą mojego internetu, a mój dostawca również nie poda danych dopóki nic STRASZNEGO, POWAZNEGO się nie wydarzy. A po za tym może być tak jak u nas- prawda?

Ja nikogo słowami 'nie krzywdziłam', a konsekwencje tego wszystkiego ja bym ponosiła, ponieważ jest to mój komputer itp.

Kurcze... nie róbmy z tego wielkiej afery. Nikt nikogo nie zabił. To nie koniec świata.

Pozdrawiam Klaudia L.

A jezeli zapragniesz wyciagnac w obec Artura, czy tez mnie konsekwencje- daj znac, podam wszelkie potrzebne dane, ułatwie sprawe :) pójdzie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

bo? :)

 

Temat powinien zostać zablokowany, bądź usunięty. Te kpiny stały się nudne. 

A AkiRonin byl tak znudzony, ze zaczął prowokować.. To oczywiste, że nie interesuje go Ennio Vittori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy (chyba??) wszyscy tutaj dorośli.. 

na pewno NIE!

 

 

A AkiRonin byl tak znudzony, ze zaczął prowokować.. 

 

Brak zajęć ? (pytanie retoryczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bierzaco z tematem ale w ni cholere nie wiem o co chodzi.

Wracajac do tematu. Nie wiem co tu jeszcze mozna napisac. Jak sie czyta te posty to mi rece opadaja. Nikt nie pomyslal, ze zegarki z Biedry mogly sie rozejsc szybko tylko z powodu swiat jako prezent ? Nie doklejajmy im metki "zaje*****sci".

Podaumowujac temat, zegarki Ennio Vittori maja:

Japonski mechanizm

Lakierowana koperte z metalu (niewiadomo jakiego, znal?)

Chronometr i duzy sekundnik

Mega atrakcyjna cene 99zl

Pokazuja aktualna godzine

 

Istny cyrk Monty Pythona tutaj.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.