Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zonka

na pewno NIE!

 

 
 

Brak zajęć ? (pytanie retoryczne)

Źle to ujęłam. Wpadł tutaj rozładować swoje złe emocje i po prostu sobie kpił, prowokował z czego miał wielki ubaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz forum ma ubaw z Niego, co wielu wyczuło już wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

no i fajnie, niech będzie wesoło ;)

byle bez wulgaryzmów i dokuczania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle to ujęłam. Wpadł tutaj rozładować swoje złe emocje i po prostu sobie kpił, prowokował z czego miał wielki ubaw.

Tylko ,że to podpada pod trolling i skutkuje określoną reakcją innych userów i konsekwencjami ze strony modów . Szkoda , bo widać , że jest miłośnikiem zegarków i ma o nich niemałą wiedzę ,którą mógłby dzielić się na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak "ignoruj" jest dobrym rozwiązaniem- przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Tylko ,że to podpada pod trolling i skutkuje określoną reakcją innych userów i konsekwencjami ze strony modów . Szkoda , bo widać , że jest miłośnikiem zegarków i ma o nich niemałą wiedzę ,którą mógłby dzielić się na forum .

 

Może mu minie i już sobie nie będzie kpił jak minie blokada.. .a jeśli nie- to postanowił usunąć konto i odejsc na konkurencyjne forum.

Jezeli ktos ma jakies problemy do AkiRonin to prosze mu zostawiac wiadomosci prywatne, ja juz sie nie mieszam i nie najezdzajcie na mnie- to nie moja wina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ban nie jest dozywotni tylko czasowy

Zonka - pisałem o konsekwencjach nie tej konkretnej sytuacji , ale w przypadku eskalacji

a ustalenia wszystkiego - uwierz mi , ze bez problemu ( juz to cwiczylismy ) ale mam nadzieję ,że nie będzie takiej potrzeby

PS fajny kot w awatarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Rozumiem. Ja juz zadbam o to aby AkiRonin nie pogłębiał tego konfliktu, ale za innych użytkowników nie mogę ręczyć ;)

dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że prezes stowarzyszenia postanowił zrobić z tego tematu jeszcze większe bagno. Gratuluję  <_< Nie sądziłem, że jest to wykonalne. Skoro coś się działo na PW to tam trzeba było to zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa miała szerszy kontekst i dotyczyła szerszego gremium , więc wymagała wyjaśnienia na forum .

Nie jestem tu po to, aby spełniać życzenia każdego użytkownika forum , z całym szacunkiem, a więc niestety nie każdy zostanie zadowolony .

Gdybym wychodził z założenia, że wszyscy mnie mają lubić i nie krytykować , to bym nic nie robił i się nie odzywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronkowy rarytas u mnie na wsi został przeceniony o 30% B-)

 

tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie dlaczego ten temat ennio vittori jeszcze istnieje

na tym Forum to jest smutne :-(

 

A ja się zastanawiam co ty jeszcze robisz na tym forum ?? Jeżeli nie odpowiada ci temat to po co na niego wchodzisz ?

Załóż własne forum, poświęcone wyłącznie zegarkom z wyższej półki i tam wylewaj swoje żale. To forum daje możliwość wypowiadania się na temat zegarków z KAŻDEJ  półki cenowej, więc ten temat ma rację bytu, jak i każdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj panowie..wszyscy lubimy zegarki:-)

Szkoda nerwow ,wszystkich.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w :googlach" wpisze Ennio Vittori, to pierwszy odnośnik jaki się pojawia, jest do tego tematu. I smieszno, i straszno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Aki jednak chce 1 Ennio , czarnego . Ale to chyba żeby mięć w końcu całą game zegarków od segmentu niskobudżetowego dążąc do najwyższych , a i może kiedys marzenia w postaci "Patka nautiliusa" :)  :P  z jasną tarczą  :) O TAKIEGO WŁASNIE:

post-70526-0-63754100-1420659468_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to było wszystko ?? to udawanie kogoś kim się nie jest - pisał jakieś duperele wkurzał innych - osobiście podpieruchę wyczułem na samym początku że jest to prowokator o czym napisałem w pierwszym dniu działalności kolegi 

Żonka wiedziała i mieli ubaw razem - duże dzieci z nadmiarem wolnego czasu  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Nie wiem po co to było wszystko ?? to udawanie kogoś kim się nie jest - pisał jakieś duperele wkurzał innych - osobiście podpieruchę wyczułem na samym początku że jest to prowokator o czym napisałem w pierwszym dniu działalności kolegi 

Żonka wiedziała i mieli ubaw razem - duże dzieci z nadmiarem wolnego czasu  :wacko:

Ubaw ubawem , ale na pewno nie z samego zegarka a bardziej z osób ,które były strasznie zirytowane , że można tez podyskutować o tak tanim zegarku. .

Patrząc obiektywnie:

- mamy zegarek w cenie wyjściowej chyba 99pln, co nie jest tak atrakcyjną cena , ale juz w promocjach na ok 50pl a w końcu tez na 30pln t stanowi poważny argument

-mamy mechanizm Seiko lub Miyoty też na bardzo duży plus.

- szkiełko chyba mineral na plus.

- luma chyba dobra, ktoś wkleił wcześnie foto gdzie luma bardzo korzystnie wygląda

- koperta pomalowana może ładnie ale to jednak na minus

- działający chronograf to na plus

- i co najważniejsze nie jest to żadna podróbka (tylko czysta komercja)

Może dzieki takiemu zegarkowi jakiś młody chłopak rozpocznie swoją przygodę zegarkową...

Ja swoją rozpocząłem hm...jak tak patrze wstecz to chyba na początku podstawówki, na pewno przed komunią (były to ruski cccp poljot, słava, ferro watch , jakas kieszonka i budzik Poltik - niestety byłam tak młody  i tak mi sie podobały , że w końcu je zuzyłem  :)

Tak więc gdyby nie ciagłe potepianie tego biednego Enia przez niektórych forumowiczów byłaby tu całkiem fajna dyskusja. Tak swoją droga znam wielu ludzi , którzy nie wyobrażaja sobie wydać na zegarek więcej niż 100pln a też chcieliby kupić cos sensownego.

To piszę ja jarząbek...tzn aki maż żonki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubaw ubawem , ale na pewno nie z samego zegarka a bardziej z osób ,które były strasznie zirytowane...

...

To piszę ja jarząbek...tzn aki maż żonki

 

Dno.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba po to dostałeś banana, żeby już nie pisać. Naprawdę nie pogrążajcie się już bardziej. Może za czas jakiś większość zapomni a Wam dobrze zrobi jak przyniesiecie się do świata realnego - kawiarnia albo sypialnia. Nieważne. Zastanawiające jest to że Mod Marcin z Wro. o tym niby wiedział i pozwolił na taką prymitywna szarżę... (oczywiście odnoszę się do wszystkich tematów a nie tylko tego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia przerodziła się w dramat. He, he he.

Ludzie więcej luzu, po co się tak napinacie. Temat miał być lekki i śmieszny z założenia (taki przynajmiej był zamiar twórcy), a tu do mordobicia dochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba po to dostałeś banana, żeby już nie pisać. Naprawdę nie pogrążajcie się już bardziej. Może za czas jakiś większość zapomni a Wam dobrze zrobi jak przyniesiecie się do świata realnego - kawiarnia albo sypialnia. Nieważne. Zastanawiające jest to że Mod Marcin z Wro. o tym niby wiedział i pozwolił na taką prymitywna szarżę... (oczywiście odnoszę się do wszystkich tematów a nie tylko tego)

burns....o co w tym wszystkim chodziło? oni się znają i sobie "głupawkę" urządzali? mod o tym wiedział....żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

a

post-41858-0-20324300-1420667478_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Panowie, mam prośbę. 

Nie reagujcie na głupkowate posty od zonki, to nie moja sprawka  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prośba została odrzucona!!! Jeżeli nie jesteś jedną osobą z rozdwojeniem jaźni to wiesz co to są za opcje zaloguj, wyloguj, zmień hasło ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.