Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Co do nowego chrono z Biedry: moim zdaniem jest o niebo lepiej wykonany niż Ennio Vittori, choć protoplasta miał IMO ciekawszy design, choć to kwestia gustu. Co do ceny: nie dawajcie za niego 100zł !!! Zarząd Biedry już raz dostał lekcję, że aby sprzedać taki produkt, trzeba go radykalnie przecenić. Jeśli tego nie zrobią, to zegarek się nie sprzeda. Czekajmy więc cierpliwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba już czas zamknąć ten temat bo jaja się skończyły i zrobił się tak mdły, że na wymioty się zbiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

burns dlaczego nie doceniasz marki "hennio kuppoli" . niedlugo puści na rynek wlasnego trybuliona z piturlionem z hexagonalną rezerwą "hodu"- jesteś ignorantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

chyba już czas zamknąć ten temat bo jaja się skończyły i zrobił się tak mdły, że na wymioty się zbiera...

To może zamknijmy temat o Rolexa , bo bez sensu prowadzić dział o zegarkach które może kupić tylko kilka osób? A już pisanie o Patkach , VC itp wogóle jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Co do nowego chrono z Biedry: moim zdaniem jest o niebo lepiej wykonany niż Ennio Vittori, choć protoplasta miał IMO ciekawszy design, choć to kwestia gustu. Co do ceny: nie dawajcie za niego 100zł !!! Zarząd Biedry już raz dostał lekcję, że aby sprzedać taki produkt, trzeba go radykalnie przecenić. Jeśli tego nie zrobią, to zegarek się nie sprzeda. Czekajmy więc cierpliwie :D

 Jak zrealizuję Ennio to będę szukał tego nowego z aktualnej propozycji Biedry. Wiesz może jaki mechanizm jest w tych nowych modelach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się powstrzymać- mechanizm jest za***isty!!!!

zapewnie można sprawdzić na stronie producenta w dziale nowości :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 stron dyskusji na temat brzydkiego, taniego, chińskiego, niczym się nie wyróżniającego zegarka.  :blink: 
"Nie wyróżniającego się" - przepraszam za błąd - nie codziennie spotyka się zegarki pomalowane farbą mającą imitować piaskowaną stal!  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

17 stron dyskusji na temat brzydkiego, taniego, chińskiego, niczym się nie wyróżniającego zegarka.  :blink: 

"Nie wyróżniającego się" - przepraszam za błąd - nie codziennie spotyka się zegarki pomalowane farbą mającą imitować piaskowaną stal!  :lol:

Słuchaj wygląd to kwestia gustu. Masz lusterko to wiesz o czym mówię :rolleyes: Dla mnie niczym nie wyrózniającą się marką  jest np Glycine i co z tego , ileś osób tutaj podnieca się tym i ja nie mam pretensji. A co byś polecił w cenie do 50PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AkiRonin - mechanizm jest wielką tajemnicą, ale przypuszczam że na 95 % VD-53, bo już raz go użyli. Dziękuję Ci za wsparcie w sporze z oponentami ENNIO VITTORI. Uważam że zegarek ten jest świetną ciekawostką, możliwie najlepszym sikorem w budżecie porównywalnym z rachunkiem w pizzerii. Działa mi świetnie od lat, nie uważam go za szajs. Mnie też bawi jak ludzie pieją z zachwytu na różnymi Glycinami, Eposami czy innymi swissami za kilka tysi, które nie odbiegają jakościowo od zwykłego Seiko do 1 koła max !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... co byś polecił w cenie do 50PLN ?

 Pójść do kina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaszkę i zagrychę.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

AkiRonin - mechanizm jest wielką tajemnicą, ale przypuszczam że na 95 % VD-53, bo już raz go użyli. Dziękuję Ci za wsparcie w sporze z oponentami ENNIO VITTORI. Uważam że zegarek ten jest świetną ciekawostką, możliwie najlepszym sikorem w budżecie porównywalnym z rachunkiem w pizzerii. Działa mi świetnie od lat, nie uważam go za szajs. Mnie też bawi jak ludzie pieją z zachwytu na różnymi Glycinami, Eposami czy innymi swissami za kilka tysi, które nie odbiegają jakościowo od zwykłego Seiko do 1 koła max !!! :)

Chłopaki jaja sobie robia a potem idą kupić Certinkę, Tissocika , Glycinkę, Eposika, longinesika, Hamiltonika i innego cudaka a wszystko na ecie...i to są dopiero cuda techniki za 3-4 k a warte z 500pln. Więc nie wiem kto tu jest mądrzejszy. Mądry kupi Seiko lub Citka za 1k z werkiem In-hous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos - ktoś na początku strony chyba 15, prezentował jakieś fajne cudo a' la diver za bodajże 78zł.. co to dokładnie jest ??? Bo nie mogę rozczytać na zdjęciu.. a fajnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego Tissota, 4 lata temu kupiony, bo myślałem wtedy że trzeba mieć szwajcara żeby był sikor dobry, dziś bym w życiu go nie kupił. Bo taka jest prawda Seiko do 1000zł bardziej się opłaca niż szwajcary za 2- 3 tysiące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

A propos - ktoś na początku strony chyba 15, prezentował jakieś fajne cudo a' la diver za bodajże 78zł.. co to dokładnie jest ??? Bo nie mogę rozczytać na zdjęciu.. a fajnie wygląda :)

http://www.detomaso-watches.com/en/

zobacz tutaj. Ceny już wyższe ale za kilka stówek zegarki wypasione jak Rolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Mam jednego Tissota, 4 lata temu kupiony, bo myślałem wtedy że trzeba mieć szwajcara żeby był sikor dobry, dziś bym w życiu go nie kupił. Bo taka jest prawda Seiko do 1000zł bardziej się opłaca niż szwajcary za 2- 3 tysiące :)

Dokładnie. Smieszą mnie Ci zegarkowi specjaliści podniecacze od Certinek, Tissocików, Doxeczek itp badziewia co rajcują się etami  , bo tam są modyfikacje , np wachnik in house he he albo taki Oris ikona tutaj a w środku eta lub cudo techniki światowej Selitta Sw-200 a cena zaraz 5tyś za divera , ale jaka podnieta dla niektórych taka ,że  godna orgazmu roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

za 50 to nie

ale za 58 zł

to polecam taki

automat

post-41858-0-25458800-1420222593_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

za 50 to nie

ale za 58 zł

to polecam taki

automat

Wreszcie merytoryczny post i konkretna propozycja. Wygląda bardzo ciekawie. A co to za manufaktura? Gdzie można nabyć taki zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

Wreszcie merytoryczny post i konkretna propozycja. Wygląda bardzo ciekawie. A co to za manufaktura? Gdzie można nabyć taki zegarek?

na Ebayu

Steampunk Automatic Silver Bridge Transparent Leather Band Mens Mechanical Watch

 

tak się nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

 

Wreszcie merytoryczny post i konkretna propozycja. Wygląda bardzo ciekawie. A co to za manufaktura? Gdzie można nabyć taki zegarek?

na Ebayu

Steampunk Automatic Silver Bridge Transparent Leather Band Mens Mechanical Watch

 

tak się nazywa

 

Dziękuję. A nie wiesz czy w Polsce można gdzieś pomacać ten wspaniały czasomierz? Nie wiesz może co za mechanizm tam jest? Bo w opisie dali tylko mechanical.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co to za manufaktura?

 

A nie wiesz czy w Polsce można gdzieś pomacać ten wspaniały czasomierz?

 

Rozumiem że chcesz kogoś sprowokować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

za 50 zł z groszami to taki

ale to kwarcyk

no i jakby mi coś przypominał

post-41858-0-17150100-1420224212_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Rozumiem że chcesz kogoś sprowokować ???

Czym sprowokować? A wiesz jaki tam jest werk bo ja nie. Czy to takie dziwne , że chciałbym wiedzieć? A co mam się ciagle podniecać zegareczkami za 3-12k ne ecie jak dziecko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

 

eee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.