Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hynio

Jazda na rowerze a wplyw na zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość liscak

Mnie raz tak obluzowało wskazówki ze musiałem udać się do zegarmistrza. Oczywiście od jazdy w nim na rowerze.

Ponury Żniwiarzu a jaki był to zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz tak obluzowało wskazówki ze musiałem udać się do zegarmistrza. Oczywiście od jazdy w nim na rowerze.

W zegarmistrzu? B-)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rozwiniecie tematu i podzielenie sie swoimi doswiadczeniami. Po przeczytaniu waszych opini zdecydowalem sie jezdzic na rowerze z zegarkiem na reku. Przyznaje ze popieram zarowno argument Za jak i Przeciw ale doszedlem do wniosku ze raz sie zyje wiec nie ma co sobie zalowac. Pozatym moge byc krolikiem doswiadczalnym i sprawdzic jak to wlasciwie jest z automatem na rowerze podczas codziennej jazdy miejskiej. Temat mysle warty kontynuowania wiec jesli cos sie stanie z zegarkiem to napisze na forum.

 

Hynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.