Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilZlg

Seiko SKX781

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

kilka tygodni temu kupiłem od kolegi z forum Monstera. Wszystko było ok do wczoraj, kiedy to zegarek zaczął zatrzymywać sie w niektórych pozycjach np. postawiony na uszach godzina 12 do dołu. Dodam, ze w innych pozycjach, kiedy działa, chodzi punktualnie. Czy ktoś z Was miał taki problem? Co to moze byc? Do kogo sie zgłosić z Seiko? Moze ktoś z forum? A moze znacie kogoś w Łodzi, kto sie nimi zajmuje?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi na 6 Sierpnia (pomiędzy Gdańska a Wolczanska) jest serwis Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi na 6 Sierpnia (pomiędzy Gdańska a Wolczanska) jest serwis Seiko.

Dzięki za info. Zegarek został w serwisie. Mam nadzieje, ze jakość usługi bedzie lepsza, niż to, jak miejsce wyglada i jak pani, która mnie obsługiwała traktowała mój zegarek - "rzucanie" i "szuranie" po blacie. Czas oczekiwania: 2 tygodnie.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.