Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KamilZlg

Seiko SKX781

Recommended Posts

Panowie,

kilka tygodni temu kupiłem od kolegi z forum Monstera. Wszystko było ok do wczoraj, kiedy to zegarek zaczął zatrzymywać sie w niektórych pozycjach np. postawiony na uszach godzina 12 do dołu. Dodam, ze w innych pozycjach, kiedy działa, chodzi punktualnie. Czy ktoś z Was miał taki problem? Co to moze byc? Do kogo sie zgłosić z Seiko? Moze ktoś z forum? A moze znacie kogoś w Łodzi, kto sie nimi zajmuje?

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

W Łodzi na 6 Sierpnia (pomiędzy Gdańska a Wolczanska) jest serwis Seiko.

W Łodzi na 6 Sierpnia (pomiędzy Gdańska a Wolczanska) jest serwis Seiko.

Dzięki za info. Zegarek został w serwisie. Mam nadzieje, ze jakość usługi bedzie lepsza, niż to, jak miejsce wyglada i jak pani, która mnie obsługiwała traktowała mój zegarek - "rzucanie" i "szuranie" po blacie. Czas oczekiwania: 2 tygodnie.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.