Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fiodorczy

Prosze o info o zagarku (jakiekolwiek)

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Narfas, "prawdopodobieństwo wdupienia" staram sie wlasnie zminimalizowac dzieki pomocy osob z tego forum, ktore juz mi duzo pomogly. Jakbym wiedzial dokladnie czego szukam, to bym to kupil, a nie pisalbym tutaj. Mysle, ze wczesniej juz mniejwiecej okreslilem czego szukam......wlasnie, ja szukam, wiec jak mam cos dokupienia wstawiam fotke i prosze o jakas informacje. Jakby to byl "supermarket z promocjami" to szukanie byloby niepotrzebne i tyle w tej kwestii.

 

"Byłoby dla Ciebie dobrze, gdybyś sam zgłębił temat" - wiem, ale moze kolego nie doczytales to powtorze, nie mam obecnie na to zbyt duzo czasu.. Wiem, ze wiedza jest najwazniejsza i wyrobilbym sobie wtedy wlasne zdanie itd. itp.

Poprostu moglem kupic zegarek, lecz nie wiedzialem czy sie oplaca, to zapytalem sie ludzi, ktorzy posiadaja wieksza wiedze, a ze temet sie rozwinal i sobie troche pogadalismy......to tez troche twoja wina ;).

 

"pytanie na forum o co chodzi z tymi kamieniami jest, prawdę mówiąc, nieco kompromitujące" - tak dla ludzi z tego forum to zapewne oczywista oczywistosc, ktorzy jednak kiedys tez tego nie wiedzieli.

I nie mow mi kolego Narfas, ze to kompromitujace, bo jakby nie daj boze Ciebie zainteresowalo cos NOWEGO cos z czym nigdy nie miales tak naprawde stycznosci to pewnie tez zadawalbys takie "kompromitujace" pytania, albo bys najpierw doczytal :)) Pewnie tak, ale widzisz, ja sie zapytalem i inteligentni ludzie potrafili mi to wyjasnic.

 

"wskazuje na pewną niechęć do samodzielnych poszukiwań" - ----- "moze kolego nie doczytales to powtorze, nie mam obecnie na to zbyt duzo czasu."

 

"Nie obrażaj się przypadkiem"

Hehe o obrazaniu nie ma mowy :))

 

"dobre rady, które pozwolą Ci uniknąć rozczarowań, również finansowych." - pozwol, ze sam sie zajme swoimi finansami, wiem ile moge zaryzykowac kupujac zegarek, bez pokazania zdjecia tutaj, a jak bede mial mozliwosc wrzucenia fotki to koledzy mi napewno pomoga:)

 

Wiem, ze wiedza jest nieoceniona, ale nawet Ty nie posiadasz info o zegarku ktorego juz tu 2 krotnie wstawialem fotki.

Tak wiec jakbys go dajmy na to znalazl to tez bys poprosil pewnie o pomoc w identyfikacji mimo iz zapewne siedzisz w temacie juz lata.

 

Konczac juz prosze, abys nastepnym razem tego typu rady zachowywal dla siebie gdyz nic nie wnosza do tematu i zgrubsza brzmia tak:

 

"Wtopisz kase, wcale nie tak latwo kupic super okazje, sam sobie wszystko doczytaj i sie tu nie kompromituj - widzisz jak ci pomoglem uniknac rozczarowan finansowych?"

 

Wiec bede dalej szukal "swojej perelki", a Ty Narfas jezeli bedziesz mogl i chcial mi naprawde w czyms pomoc to bede wdzieczny, a jezeli nie to poprostu omijaj ten temat.......aha i tez sie nie obraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa najbardziej prawdopodobnego producenta werku zaczyna się na literkę B.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wskazuje na pewną niechęć do samodzielnych poszukiwań" - ----- "moze kolego nie doczytales to powtorze, nie mam obecnie na to zbyt duzo czasu."

MOD

I dlatego postanowiłeś zabrać czas innym? Regulamin mówi wyraźnie, że user powinien publikować na forum posty zgodnie z zasadami netykiety, a jedna z ogólnie znanych zasad to: pytamy dopiero wtedy, gdy sami nie możemy znaleźć. Natomiast kwestia co jest kompromitacją, a co nie, to rzecz uznania, ale pytanie co to jest opona na forum samochodziarzy nie budzi raczej niczyjej wątpliwości. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa najbardziej prawdopodobnego producenta werku zaczyna się na literkę B.

 

pozdrawiam

Narfas

Dobrze ze napisałeś prawdopodobnego, ponieważ Busera w Corgemoncie jeszcze nie spotkałem.

 

352_002.jpg

 

Tu inna opcja, jedna z lepsiejszych wersji tego mechanizmu, może na jakiś trop naprowadzi.

 

62206-15_3.jpg

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze napisałeś prawdopodobnego, ponieważ Busera w Corgemoncie jeszcze nie spotkałem.

 

...ale jednak wiedziałeś o co mi chodzi. ^_^

Dobrze Cię tu znowu widzieć, Kaido.

 

Edit: chwila, czyżby znowu działała zasada, że jeśli nie wiadomo co to jest, to jest to FHF? Coś za dobrze mi to wygląda.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada ta w wielu przypadkach działa, jednak w 100% nigdy bym jej nie zaufał.

Znalazłem jeszcze takie foto wersji spotykanej troszkę rzadziej.

 

fhf2144ty%C5%82.JPG

 

 

 

Dobrze Cię tu znowu widzieć, Kaido.

 

Mnie również Ciebie i  co poniektórych, aż się łezka w oku kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej jednak FHF, chyba że jakiś bardzo wczesny Cortebert, na których się nie wyznaję.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy które pokazałem,  to są FHFy, natomiast  wiele mechanizmów innych producentów jest do siebie podobna na tyle, że łatwo jest się pomylić bez obęjrzenia go chociażby  od strony  mostka remontuaru. Inna sprawa, jak już się posiada jakieś doświadczenia, to sztuka oglądania pacjenta od tylca nawet się udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOD

I dlatego postanowiłeś zabrać czas innym? Regulamin mówi wyraźnie, że user powinien publikować na forum posty zgodnie z zasadami netykiety, a jedna z ogólnie znanych zasad to: pytamy dopiero wtedy, gdy sami nie możemy znaleźć. Natomiast kwestia co jest kompromitacją, a co nie, to rzecz uznania, ale pytanie co to jest opona na forum samochodziarzy nie budzi raczej niczyjej wątpliwości. :D

kolego porownanie bez sensu, opona - kazdy wie, kamienie w zegarku juz niekoniecznie tak samo jak ktos moze nie wiedziec co to jest kominek i to nie na forum kominiarzy tylko strzelectwa.

a z zabraniem czasu to odpowiedz juz dawno otrzymalem, wiec szanuj swoj i moj rowniez czas.

"pytamy dopiero wtedy, gdy sami nie możemy znaleźć" - nie moglem znalezc, bo ciezko znalezc cos czego sie nie szuka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"pytamy dopiero wtedy, gdy sami nie możemy znaleźć" - nie moglem znalezc, bo ciezko znalezc cos czego sie nie szuka :)

 

 

:unsure:  :unsure:  :unsure:  Dobrze ci napisał kolega Narfas i Moderator

Oczekiwałeś że ktoś poda ci linka do aukcji z czymś bardzo rzadkim w śmiesznej cenie i powie kupuj szybko fiodor bo to okazja !!! nie chciało ci się nawet sprawdzić podstawowych spraw typu co to są kamienie (wystarczy wpisać wszystko ci wyskoczy) a teraz jeszcze drwisz sobie z innych że szukali informacji dla ciebie bo ci się nie chciało i wklejasz te durne uśmieszki !!!!

Mam nadzieje że nikt ci już nie pomoże w poszukiwaniach

SAJONARA  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego porownanie bez sensu, opona - kazdy wie, kamienie w zegarku juz niekoniecznie tak samo jak ktos moze nie wiedziec co to jest kominek i to nie na forum kominiarzy tylko strzelectwa.

a z zabraniem czasu to odpowiedz juz dawno otrzymalem, wiec szanuj swoj i moj rowniez czas.

"pytamy dopiero wtedy, gdy sami nie możemy znaleźć" - nie moglem znalezc, bo ciezko znalezc cos czego sie nie szuka :)

MOD.

kolego otrzymałeś ustne upomnienie od moderatora, za nieznajomość regulaminu, ale ty nadal nie zaznajomiłeś się z regulaminem, bo wtedy wiedziałbyś, że działania moderatora nie komentujemy na łamach forum, a jedynie na PW, w związku z czym otrzymujesz ostrzeżenie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,


Chciałbym prosić Panów o pomoc w identyfikacji modelu albo chociaż okresu produkcji tego zegarka Hamilton.


Czy może wiecie jak mógłbym się dowiedzieć czegoś więcej o tym modelu?


Z góry dzięki za pomoc


15725360_10208078742306166_1275550717_o.


15725592_10208078742426169_1850882493_o.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilu jeszcze miejscach zamieścisz zdjęcia tej kieszonki?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ilu jeszcze miejscach zamieścisz zdjęcia tej kieszonki?

Ok, rozumiem, że tak nie można, usuwam dwa poprzednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są ogólnie przyjęte zasady na wszystkich forach internetowych :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.