Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Coś nie mogę znaleźć tematu o składakach na Allegro, więc dam to tutaj:

http://allegro.pl/un...2016418912.html

Tarcza od złotego Łucza, werk od Poljota-automata 29j., koperta "All-steel" (chyba też Poljot, ale raczej późniejszy niż 29j.), wskazówki też z innej bajki. Ciekawe za ile pójdzie taki mix? :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzeszku..... ale ktoś Kirowa odmalował pisakami ;-)

Finezja indeksów sekundnika mnie pokonała....

 

 

w sumie po jego zabiegach artystycznych nawet ie ma co sie przyczepic do opisu: "SUPER RZADKI KOLEKCJONERSKI OKAZ !!!!"

bo to wszytko swieta prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brzydactwo na EURO 2012 fuj....

Po co te guziory koło koronki?!

 

To takie marzenie o chrono :o ale to nie jedyna mołnia chrono u tego sprzedawcy :lol:

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wstawili do środka molnie, a nie jakiś badziewny chiński kwarc :lol: poza tym - masakra :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie marzenie o chrono :o ale to nie jedyna mołnia chrono u tego sprzedawcy :lol:

 

 

a widzieliscie te inne jego molnie?

ta po wymianie tarczy bylaby jeszcze wartosciowa, dekilek z tylu zdobiony, szlif na werku data 1-52, bo reszta to chyba wspólczesne mechanizmy,

 

http://allegro.pl/molnia-z-herbem-zsrr-i2071526195.html

Edytowane przez marek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ukrainie ponoc takie koperty chodza po 50+70 zl, do tego werk jakies 40+60 zl wiec i tak przeplacamy


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten tekst do tego błonia odnosnie dekla to mnie rozwalił??!

cyt. -DEKIEL. - Zakręcany IDEALNY (trzeba go z wyczuciem zakręcać)- jak na foto !!

 

zakręcać z wyczuciem!! jak dobrze ze napisał!!moze sie boji ze nowy chrom odpadnie!??!! :)

Edytowane przez EDwatchMaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten tekst do tego błonia odnosnie dekla to mnie rozwalił??!

cyt. -DEKIEL. - Zakręcany IDEALNY (trzeba go z wyczuciem zakręcać)- jak na foto !!

 

zakręcać z wyczuciem!! jak dobrze ze napisał!!moze sie boji ze nowy chrom odpadnie!??!! :rolleyes:

 

Ten trop z chromem też mnie chodził po głowie :).

"Zakręcany IDEALNY" - to że się zakręcił idealnie czy jego zakręcono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ten mechanizm wystepował w wielu wersjach -16 ; 17 ;21 j - ponadto były różne wersje mocowania kamieni, róznice w konstrukcji płyt itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to 17 jest w odbiciu lustrzanym

 

o kamieniach to wiem, ale jak juz jestesmy przy tym mechanizmie to nigdzie nie moge znalezc jakie dokladnie roznice byly pomiedzy poszczegolnymi wersjami tego mechanizmu bo bylo ich troche

 

zegarek kuplem od uzytkownika z forum, w stanie rzeczywiscie swietnym, tylko szybke zmienilem bo jakos slabo dolegla do koperty

 

violi moze sypniesz jakegos linka, aby mi objasnic roznice w mechanizmach

Edytowane przez marek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to 17 jest w odbiciu lustrzanym

 

o kamieniach to wiem, ale jak juz jestesmy przy tym mechanizmie to nigdzie nie moge znalezc jakie dokladnie roznice byly pomiedzy poszczegolnymi wersjami tego mechanizmu bo bylo ich troche

 

zegarek kuplem od uzytkownika z forum, w stanie rzeczywiscie swietnym, tylko szybke zmienilem bo jakos slabo dolegla do koperty

 

voli (mały mod :D) moze sypniesz jakegos linka, aby mi objasnic roznice w mechanizmach

 

Dla mnie 17 wygląda na nabite normalnie - doprecyzuj, bo nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym lustrzanym odniciem.

 

Co do różnic to tak na szynko:

 

wersja 21j

http://www.ussrtime....ails.pl?id=0819

 

wersja 21j ale wczesna bez antywsrtrzasu - typowa dla brandu Baltoka:

http://www.ussrtime....ails.pl?id=0431

zwróć uwagę na płytę i porównaj z poprzednią (młodszą) "21".

 

tu jest typowa "16"

http://www.ussrtime.com/cgi-bin/details.pl?id=0677

wersji było sporo - oznaczenia 2609 ; 2609a ; 2609b i oczywiście wersje pośrednie, nie dam rady wyszukać wszystkich "na już", ale pokazałem o co idzie, dalej już można drążyć jak komu zależy :)

 

P.S

Proszę moda o przeniesienie niniejszej wymiany zdań do tematu z zapytaniami.

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać już po samym logo ,że zegarek skonstruowany jest z odpadów popromiennych :) masakroza z panem chinolem na pokładzie. Zamiast DeVille powinnien być Prypiat albo Fukushima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.