Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcza od komandira albo dekiel i koperta od amfibii. Kto wie co jeszcze.

Edytowane przez poloplaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było już o tej "beczce" na Forum - składak tylko koperta jest z Amfibii, tarcza - Komandir, werk 2214 wostoka więc chyba takich nawet w Komandirach nie było 


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składak tylko koperta jest z Amfibii

no właśnie... jak dla mnie, to nawet koperta jest "nie teges" bo błyszczy niczym psu jaja! tzn nie jest sowiecka (charakterystyczne promieniste prążki na stali)

 

werki 2214 występowały jedynie w starych komandirach w "cywilnych" kopertach 20AU, robionych zapewne dla sztabowców nie na poligon? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sprzedawca był naprawdę uczciwy, to by napisał, że jest to zegarek złożony z co najmniej dwóch egzemplarzy, ale takich sprzedających na a... chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevil- ale za to mało kto ma taką tarczę, która jest doprawdy idealna. Sezon świąteczny się zbliża, wiec niech to będzie killer ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile właściwie może być warty zepsuty samolocik? Czy ktoś płaci za samą tarczę zegarka?

nie chodzi o żadną tarczę! tylko o czarną skrzynkę, ślady trotylu i brzozy :)

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym dobrze bo mimo chęci jakoś nadal nie mogę takiej upolować.

Ale chyba jeszcze nie dojrzałem do ceny 90zł za plastik. B)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chrapkę na tego kwarcoka, ale cena raczej nie zachęcała. Rzadki kwarcowy Łucz, ale za te pieniądze wolę jednak mechanika, tym bardziej, że stan pozostawia wiele do życzenia.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chrapkę na tego kwarcoka, ale cena raczej nie zachęcała. Rzadki kwarcowy Łucz, ale za te pieniądze wolę jednak mechanika, tym bardziej, że stan pozostawia wiele do życzenia.

150 zeta za ten model to dArmo, stan no coz delikatne SPA i ktos bedzie mial rzadkiego lucza. Mam takiego tylko w chromie i to jeden z moich ulubionych Sikorow. A do tego na porzadnym werku 2356.

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 zeta za ten model to dArmo, stan no coz delikatne SPA i ktos bedzie mial rzadkiego lucza. Mam takiego tylko w chromie i to jeden z moich ulubionych Sikorow. A do tego na porzadnym werku 2356.

Moim zdaniem delikatne spa to za mało. Za ten zegarek nie dałbym więcej niż te 150zł. Kwarc to kwarc! Jestem gotów zapłacić za prawdziwe rzadkości mechaniczne dwukrotną cenę albo i lepiej, ale nie w tym stanie. Kupowanie zegarka dla tarczy i wskazowek za ponad taką cenę, to wariactwo….szczególnie w tej marce.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawia się pytanie czy zbieramy to co nam się podoba, to co rzadkie, czy to co firmowe ?? ;) - ot taki OffTopic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

NIe jest to nowy zegarek więc dziwi mnie że fosfor jeszcze ,,świeci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

raczej renowacja według mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, też to obserwuję. A kiedyś mi się wydawało, że płacenie ponad stówę za Urala to przegięcie... (i dlatego mam tylko jednego, w dodatku do lekkiego remontu)

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.