Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zegarki, które wymieniłeś nie są "pospolite". To wyszukane modele, za które już od dawna trzeba solidnie zapłacić. A taki Majak z całym szacunkiem dla niego choć z ciekawą tarczą to dla mnie jakoś do tej grupy się nie zalicza. Po prostu zwykły fajnie zachowany zegarek z lat 50-tych z rzadszą tarczą.

Pozostając w mniej więcej podobnej klasie, to Delbany z ładnie zachowaną i rzadszą wersją tarczy nie osiągają takich cen. Szaleństwo, ale przyjrzyjcie się liście kupujących. Tak naprawdę to bodajże 3 osoby ostro podbiły cenę. Reszta starała się jednak kupić go poniżej 200zł :)

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. To znacząco wykracza poza standardową radosną twórczość nudzących się żołnierzy.. :huh: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest chociaż malowanka z epoki i bardzo fajnie zrobiona. Zegarki z takimi tarczami mają swoich odbiorców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że będę pamiętał o tej hojnej ofercie.

 

 

RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, budżet się może rozejść w międzyczasie. Ja bym w to wchodził.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę to zarchiwizować tutaj dla potomnych bo link za jakiś czas wygaśnie i nawet nie będzie wiadomo o co chodziło a zegarek niezwykły.

Majak - 513,99zł

 

attachicon.gifju934_10.jpg

 

http://allegro.pl/nieosiagalny-majak-bcm-i4043447541.html#tabsAnchor

(868 wyświetleń)

 

Ma Ktoś może w katalogu takiego?

nie wiem dlaczego ale od początku jak go zobaczyłem przy jeszcze bodaj 49 zł z groszami to wydawało mi się że to tarcza albo współczesna albo warszawska. 

ktos też miał takie podejrzenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chyba mam jakieś omamy wzrokowe, pomimo że to ja jestem przecież fascynatem okolicznościowców.

Poljot XII Festiwal za 202zł !

http://allegro.pl/poljot-xii-zjazd-mlodziezy-1985-moskwa-i4039249556.html#tabsAnchor

Kolega A....8 szaleje na alle dziś

 

http://allegro.pl/wostok-amfibia-wojskowy-stalowy-stan-nienoszony-i4046785220.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem właśnie tę aukcję i nie ukrywam, że się dość mocno zadziwiłem i ceną końcową i w ogóle ostatnimi paroma godzinami w sensie budowania się ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Obydwa zegarki z Krakowa, jednego ze sprzedawców znam i chciał sporo mniej za ten zegarek przed aukcją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki szybki QUIZ - z ilu zegarków składa się ten zegarek?

Pytanie pozakonkursowe - Co jest na 99% uszkodzone?

http://allegro.pl/rakieta-raketa-sliczna-gilosz-majak-svet-i4064741739.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta, werk Pobiedowski, podobnie jak wskazówki. Tarcza przeszczepiona z Rakiety. Więcej nie wiem, a co może być uszkodzone. Próbowałem, ale się nie dopatrzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tego nie widać ale obstawiam że nóżki oberwane i tarcza klejona - były Pobiedy z PCzZ ale ten werk jest z drugiej moskiewskiej o ile dobrze widzę na telefonie więc tak "obstawiam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem właśnie tę aukcję i nie ukrywam, że się dość mocno zadziwiłem i ceną końcową i w ogóle ostatnimi paroma godzinami w sensie budowania się ceny.

Dla mnie tez to jest niepojęte ,kilka dni temu za Wolne nie ma kto dać stówki a tu za pospolity zegarek ktoś wali pięciokrotną wartość,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian- jak wiemy to Poljot był mój. Ja również przecieram oczy ze zdziwienia, bo oferowałem go znacznie taniej i nikt nie chciał. Owszem- stan jest wyjątkowo ładny, tarcza perfekcyjna...czasem to przesądza.

 

Allegro to ostatnio wielka loteria- raz kupi się zegarek warty kilka stówek za 50-60zł, a raz coś wartego 2-3 stówki idzie za tysiąc i lepiej. Mówię to z obu perspektyw- i kupującego i sprzedającego. Na aukcji dziś miałem też Łucza górniczego- żenujące 62zł, za stan doprawdy ,,szufladowy"- gdyby nie mały ubytek obok dekielka ( ledwie widoczny ) to dałbym sobie rękę uciąć, że zegarek nie był nigdy użyty. Ktoś się będzie nim bardzo cieszył. Z innej bajki- ostatnio za 7zł kupiłem Poljota UFO, z zieloną tarczą...zainwestowałem 40zł w pełne spa i mam świetny zegarek do zielonych koszul.

 

Majak za ponad 5 setek mnie rozwalił- miałem takiego w rękach jakiś czas temu za 200zł...w stanie nawet ładniejszym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że chodzi za mną (a powinienem napisać lata) jakiś piolot jestem ciekaw opinii szanownych kolegów o tej mołni:

http://allegro.pl/molnia-pasowka-lotnicza-jedyna-na-allegro-i4065386884.html

Czy warto o nią powalczyć?

"Stan zegarka jest w bardzo dobrym stanie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że chodzi za mną (a powinienem napisać lata) jakiś piolot jestem ciekaw opinii szanownych kolegów o tej mołni:

http://allegro.pl/molnia-pasowka-lotnicza-jedyna-na-allegro-i4065386884.html

Czy warto o nią powalczyć?

Juz pisałem kiedys o tych pasówkach - koperty tych zegarków przerabiane są z kopert kieszonkowych mołni - uszy są dolutowywane a materiał koperty jest na tyle cienki i delikatny że nie da się tych uszów "wspawać" tak aby się mocno trzymały - większość jest tylko przyklejona na lut i niestety słabo się trzyma - takie uszy łatwo odłamują się palcami wystarczy mocniej odciągnąć na boki - no chyba że zegarek będzie używany bardzo ostrożnie albo do gabloty to wtedy może troche wytrzymają   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Ma to być zegarek do noszenia na co dzień na zmianę z innymi. Jeśli taki delikatny to chyba gra nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.