Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, żeby nie skończyło się na gadaniu, ja prawdopodobnie będę je sprowadzał, choć jeszcze się waham, bo niestety ryzyko jest bardzo duże (brak pewności, że wszystkie egzemplarze będą na chodzie, płatność za całą partię z góry).

Koszt zegarka będzie wynosił 90 zł (z wliczoną wysyłką), oczywiście jeśli znajdzie się wystarczająca liczba chętnych. Dlatego do wtorku proszę o informację (na prywatną wiadomość), kto jest chętny i na ile sztuk. W środę wszyscy zainteresowani dostaną ode mnie wiadomość, czy zegarki będą zamawiane.

Edytowane przez Ender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może da się coś jeszcze wynegocjować? :) No i właśnie ta niepewność który będzie sprawny, a który nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, żeby nie skończyło się na gadaniu, ja prawdopodobnie będę je sprowadzał, choć jeszcze się waham, bo niestety ryzyko jest bardzo duże (brak pewności, że wszystkie egzemplarze będą na chodzie, płatność za całą partię z góry).
Koszt zegarka będzie wynosił 90 zł (z wliczoną wysyłką), oczywiście jeśli znajdzie się wystarczająca liczba chętnych. Dlatego do wtorku proszę o informację (na prywatną wiadomość), kto jest chętny i na ile sztuk. W środę wszyscy zainteresowani dostaną ode mnie wiadomość, czy zegarki będą zamawiane.

 

 

A czemu nie wszystkie sprawne? Taką informację dostałeś od sprzedawcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie wszystkie sprawne? Taką informację dostałeś od sprzedawcy?

Może kolega chciał podgrzać atmosferę? :) Ja myślałem o kupieniu zegarków i dopiero po dotarciu przesyłki  miałem zaproponować je na forum po kosztach, a ewentualne nadwyżki wystawić na a... Na szczęście już nie nie muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem takiej informacji, być może wszystkie będą idealne, ale te zegarki mają blisko 30 lat będą szły pocztą kilka tysięcy kilometrów i niestety tutaj ryzyko rośnie proporcjonalnie do ilości. Zawsze jest możliwość, że zegarek będzie niesprawny, paczki w czasie transportu również są różnie traktowane. Jak w środku jedzie jeden zegarek - trudno, ale w przypadku pięćdziesięciu po prostu się boje, że coś może pójść nie tak.

 

Tak czy owak na tę chwilę są chętne 4 osoby na łączną liczbę 5 sztuk. Jeszcze dzisiaj i jutro przyjmuję zapisy, a w środę dam znać zainteresowanym co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie dotarły. Mogę się zamienić na jakieś ciekawe zegarki w bardzo dobrym stanie.

 

post-60685-0-84176100-1410234292_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem takiej informacji, być może wszystkie będą idealne, ale te zegarki mają blisko 30 lat będą szły pocztą kilka tysięcy kilometrów i niestety tutaj ryzyko rośnie proporcjonalnie do ilości. Zawsze jest możliwość, że zegarek będzie niesprawny, paczki w czasie transportu również są różnie traktowane. Jak w środku jedzie jeden zegarek - trudno, ale w przypadku pięćdziesięciu po prostu się boje, że coś może pójść nie tak.

 

Tak czy owak na tę chwilę są chętne 4 osoby na łączną liczbę 5 sztuk. Jeszcze dzisiaj i jutro przyjmuję zapisy, a w środę dam znać zainteresowanym co i jak.

Sprzedający jest wiarygodny. Ja bym się nie łaszczył na te parę euro obniżki poza Ebay. Cena i tak jest dobra a płatność przez Paypal jest bezpieczna dla kupującego. Około roku temu straciłem  trochę pieniędzy przez takie kombinowanie.

Edytowane przez Arni12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta epopeja z tymi Arbuzami z Włoch to przejdzie do historii tego forum..  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by na nich wygrawerować numery "xxx/300" i zrobić klubową limitkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"każdy ma sławę arbuz- mam i ja" ;-)

 

śliczna, działa, przyszła szybko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia tego egzemplarza to już przeszłość :( - to już nie jest unikat niestety zrobiło się ich pełno - włoch miał ich 100 potem jeszcze 150 a cholera wie ile jeszcze ma pochowane na strychu i w piwnicy

Jak kiedyś wstane rano a na "ebaju" ktoś wystawi 100szt kieszonkowych NOSów  Paweł Bure z metką i paszportem podbitym przez cara Mikołaja to ja kończe z zegarkami i wbijam się w temat etykiet zapałczanych tylko nie wiem czy takie forum znajde :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... to ja kończe z zegarkami i wbijam się w temat etykiet zapałczanych tylko nie wiem czy takie forum znajde :wacko:

 

Ja to już nawet zacząłem ;):D

Kupione i pokazywane w tamtym roku - etykiety zapałczane z MCzZ!!  (z 1966r.)

 

post-60300-0-07421400-1410337668_thumb.jpg

 

Ciekawy rarytas - jak widać możliwości zegarkowe otwierają się na wielu obszarach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia tego egzemplarza to już przeszłość :( - to już nie jest unikat niestety zrobiło się ich pełno - włoch miał ich 100 potem jeszcze 150 a cholera wie ile jeszcze ma pochowane na strychu i w piwnicy

Jak kiedyś wstane rano a na "ebaju" ktoś wystawi 100szt kieszonkowych NOSów  Paweł Bure z metką i paszportem podbitym przez cara Mikołaja to ja kończe z zegarkami i wbijam się w temat etykiet zapałczanych tylko nie wiem czy takie forum znajde :wacko:

Z etykietami musisz się pośpieszyć, podobno zbieracze są w zaniku, ale polecam Muzeum Filumenistyczne w Bystrzycy Kłodzkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pare ciekawostek w formie papierowej o zegarkach oczywiście

Są etykiety zapałczane , koperty Jubiler w które pakowano zakupy, mam ciekawą reklamę zegarka omega która krok po kroku pokazuje jak jest on zbudowany wraz z fajnym opisem pisanym jeszcze starą powojenną polszczyzną , ciekawe są daty widoczne na kwitach gwaracyjnych - ludzi którzy je wystawiali dawno już nie ma.

Jednak dla mnie najciekawszy jest katalog Ignacy Cypres - katalog z zegarkami zegarami budzikami i narzędziami zegarmistrzowskimi ale najciekawsza jest okładka z wpisem że dokonano zwrotu bo adresat zmarł - tak sobie myślę że miał szczęście ponieważ jak widać na pieczątce jest data 20 VIII 1939rok a więc dziesięć dni później rozpoczęła się druga wojna światowa :mellow:

 

Zdjęcia może nie w temacie ale co tam najwyżej mnie pogonią

post-68206-0-56674500-1410361551_thumb.jpg

post-68206-0-29675600-1410361557_thumb.jpg

post-68206-0-38761500-1410361564_thumb.jpg

post-68206-0-97247500-1410361569_thumb.jpg

post-68206-0-75113500-1410361575_thumb.jpg

post-68206-0-53967400-1410361582_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ostatnie - więcej nie śmiece

Wspaniałe rzeczy pokazałeś, szczególnie Omega. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia, historią, ale Panowie, ja też chcę arbuza!!!

 

Da radę się jeszcze załapać?

Edytowane przez entombed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia, historią, ale Panowie, ja też chcę arbuza!!!

 

Da radę się jeszcze załapać?

W Tesco po 1,29 zł zakilogram, - można brać całego i w dyszce sie człowiek zmieści :-D Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia, historią, ale Panowie, ja też chcę arbuza!!!

 

Da radę się jeszcze załapać?

Napisz PW do kolegi Ender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za odzew! Napisałem do Endera i liczę, że moje podanie zostanie uwzględnione i zostanę zakwalifikowany na ostateczną listę :D

 

Kurde, jeszcze chciałbym Kalifornię :) Nie ma ktoś tam jakiejś palety na strychu? Z resztą, wystarczy i wiaderko :)

 

Ps. Pomysł Gregoriana Nim Odues na grawer naprawdę warty rozważenia :D

Edytowane przez entombed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.