Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Osobny wątek się nie sprawdził, bo bynio ma najprawdopodobniej konto na forum (wierzę, że nie jedno) i odgryzał się w brzydki sposób, ale nie jako bynio tylko jako kazio, lolo czy inny manolo :D zaciemniając istotę tematu. Najlepiej omijać go szerokim łukiem, niezależnie od tego co sprzedaje i za ile.

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem, kiedyś za męski był uważany różowy, a za damski niebieski. A różowy zegarek nie świadczy za przeproszeniem o spedaleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowe koszule czy zegarki są tylko dla mężczyzn tak męskich, że nikomu nie przyjdzie do głowy kwestionowanie ich męskości. Ja tam po prostu nie czuję się wystarczająco męski.

...i w ten sposób to całe gender dotarło i na to forum. :D

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proponuję pozamiatanie tego spamu lub ewentualnie przeniesienie do wątku : Pokaż swojego Arbuza.

 

Obecnie ten "podrozdział" traci swoje przeznaczenie t.j. : "Nie przepłacajcie na allegro" :wacko:

M.in. dzięki takim wpisom jak ten twój, kolego... I mój obecny również. Dziękuję - sam się zamiotlem Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Kolego liberty, [...] Nie wyciagam wnioskow tylko stwierdzam fakt. Chlopcy - niebieski, dziewczynki - rozowy. [...]

 

[...]

 

Na dobitke nie mieszkam w Kraju Nadwislanskim í za miedza jestem juz lacznie 7 lat í to nie na wschodzie haha. 

 

[...]

 

nie zachecam do dalszego wypowiadania sie na ten oczywisty temat.

 

 

W sierpniu było 8 lat od czasu gdy ja znalazłem się za tą Miedzą... Z tego, między innymi dłuższymi i krótszymi wypadami spędziłem 21 dni i ponad 13 000 kilometrów w Indiach. To pokazało mi że Świat nie jest taki tylko dwu-kolorowy (czytaj: niebiesko-różowy :) ) a zegarki nie tylko w PL się nosi...

Określenie "na TEN OCZYWISTY temat" nie bardzo mi się podoba. Ale szanuję wolność wypowiedzi   :D

Macie rację, tę dyskusję do Arbuzów trzeba podesłać...

I muszę wyrzucić suszarkę, bo jak ją mam, to znaczy że jestem - wiecie kim   ;)  ;)


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiat nie jest dwukolorowy ale arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem w czym problem, skoro zegarek w czasach produkcji był jako męski, nie widzę powodu aby jakoś to przeszkadzało w noszeniu tego zegarka, raz na jakiś czas obecnie. Różne style się przewinęły i przewijają. Punkt patrzenia, zależy od punktu siedzenia  :D

+100

 

swiat nie jest dwukolorowy ale arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)

Nie mam torebki a założyłem  :P

1.jpg

Zegarek kupiłem na początku do gabloty ale żonce też się spodobał, to mówię noś, a ... zapytała, "Czy to nie jest męski?"  :D

Goral35, g-shocków w kolorze pewnie nie masz  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

No jeśli o męskości niektórych Panów świadczą zegarki jakie noszą lub nie - to ja nie mam więcej pytań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja wyszla dzieki tym arbuzom. Troche wiecej sie dowiedzielismy o sobie nawzajem. I emocji troche bylo. Juz sie rozpisalem znowu w celu doprecyzowania í wyjasnienia o co mi chodzilo ale wlasnie wszystko wykasowalem bo po cholere to ciagnac dalej. Dla mnie najwazniejsza wartoscia jest wolnosc wiec niech sobie kazdy nosi co chce. Ale jakbym nosil rozowy zegarek í wracajac z nocnych baletow dostal w chalape to bym wiedzial za co.

 

P.S. Dobry kawal ostatnio slyszalem í akurat pasuje:

 

Ile kolorow rozrozniaja mezczyzní?

3 - fajny, chuyowy í pedalski.

Edytowane przez ridah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli o męskości niektórych Panów świadczą zegarki jakie noszą lub nie - to ja nie mam więcej pytań...

Świetne podsumowanie, nie ująłbym tego lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie mi halo... tarcza tzw warszawska, a na wskazówkach jeszcze nie wysechł yebiący po oczach jakiś chiński lakier do paznokci

 

wcześniej, jak ten sprzedawca był benką, takich historii nie pamiętam :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie mi halo... tarcza tzw warszawska, a na wskazówkach jeszcze nie wysechł yebiący po oczach jakiś chiński lakier do paznokci

 

wcześniej, jak ten sprzedawca był benką, takich historii nie pamiętam :)

 

Tarcza jest oryginalna, nie warszawska (Rosjanie przy niektórych tarczach używali tej samej technologii co Osiński), a część wskazówek starzeje się w dokładnie ten sposób, co jest dodatkowo podbijane na zdjęciach z niektórych aparatów - chyba najbardziej widać to w przypadku Startów i właśnie Kam.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na naszym bazarku Ender je chyba ciągle ma po 90 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez "włoskim" wysypem za NOS trzeba było ponad 200zł dać więc co dziwnego w tym że są po 150zl?

Wiecznie po 90 nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez "włoskim" wysypem za NOS trzeba było ponad 200zł dać więc co dziwnego w tym że są po 150zl?

Wiecznie po 90 nie będą.

To raz... A dwa, uważam, że w przypadku tego zegarka 150zł za NOSa, to dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bardziej zaufanego już chyba nie znajdziesz. Forumowy kolega Kris :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest oryginalna, nie warszawska (Rosjanie przy niektórych tarczach używali tej samej technologii co Osiński), a część wskazówek starzeje się w dokładnie ten sposób, co jest dodatkowo podbijane na zdjęciach z niektórych aparatów - chyba najbardziej widać to w przypadku Startów i właśnie Kam.

 

pozdrawiam

Narfas

 w opracowaniu kol.endera jest taka http://zegarkiclub.pl/forum/topic/110287-kama/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.