Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ritter, chylę czoła. Rok bym patrzył i bym nie wypatrzył.

 

Tak nawiasem mówiąc to od czego oryginalnie była ta tarcza? Bo przecież nie z Błonia, to byłoby finansowo pozbawione sensu

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Tylko proszę bez kadzenia. Z niedopowiedzeń nie zrezygnuję. Nic tak nie poprawia czujności jak mały konkursik :) . Poziom trudności na aukcjach od dłuższego czasu rośnie.

Pan Zbigniew opyla, jak sądzę, dzieła na podstawie jednych z ostatnich wiaderek. Tak postępuje nie tylko on.

 

Tarcze tak czy owak muszą pochodzić z mechanizmów 24xx z powodu rozkładu kołków mocujących. "Surowych" tarcz do przeróbek jest jeszcze pod dostatniem. Widziałem sporo wersji z kreskowanymi indeksami i to nie tylko polskich. 

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Pana Zbig. ze dwa lata temu kupiłem jakiegoś szrotka ze względu na potrzebną część. Wtedy sprzedawał wszystko jak leci. Teraz, jak widzę, przerzucił się na "NOS-y". Sądząc po tym, za ile ten egzemplarz już idzie, finansowo wychodzi na tym bardzo dobrze


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze tak czy owak muszą pochodzić z mechanizmów 24xx z powodu rozkładu kołków mocujących. "Surowych" tarcz do przeróbek jest jeszcze pod dostatniem. Widziałem sporo wersji z kreskowanymi indeksami i to nie tylko polskich. 

 

Spoko spoko. Zawsze pozostaje piłka do metalu zrobiona z żyletki + taśma dwustronna. W sumie lepsze to niż ten bitumiczny klajster używany w pasówkach z lat '50.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"DŻENTELMEN ZE WSCHODU"  "STALOWY ŁAMACZ SERC" mistrz! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało sie !!!! powstał Polski zegarek DUKAT ATOM  może też być AKADEMICKI jak trafnie zauważył kolega Enkil tylko według mnie ATOM dodaje mu powagi ;)

Błonie chronograf to kwestia czasu

http://allegro.pl/dukat-made-in-poland-lata-60te-stan-idealny-i4880090492.html

post-68206-0-16189200-1418077419_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! Nawet niezły design! :huh:

 

Hossa na polakach przechodzi z "normalnego" dynamicznego trendu wzrostowego w hiperbolę zwyżkującą...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone kropeczki się coś porypały, ale i tak "robi wrażenie".


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wysyłka gratis od 499 peelenów. :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ale Z... robi "Polskie" zegarki na rosyjskich mechanizmach a teraz powstanie wielkie G...... na chinskim szajsie w cenie szwajcara i marka ktora zaczynala zyskiwac już na starcie jest zniszczona (nowe Blonie "reaktywowane" przez pajacow ktorzy chcas ie tylko szybko nachapac na obecnej fali na "dobre bo Polskie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyjcie się uważnie tarczy - kropka z godziny 4 tajemniczo przesunęła się w okolice 6. Może farba się już rozmywa ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeetam! zaraz rozmywa... tzw wędrująca kropka była celowym zabiegiem konstruktorów z Błonia, właśnie tego typu dodatkowe komplikacje wyróżniały polską myśl techniczną, od radzieckiego szajsu :)

 

cytat z opisu Zbigniewa-ileś-tam -> Koperta niemalże idealnym stanie

tak patrzę i patrzę na tą pikną kopertę i się zastanawiam, co Zbigniew-ileś-tam ma na myśli? tzn, czy rozwiercanie uszu koperty nie poszło mu idealnie??


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Tak się Pan Zbigniew zajadle zabrał za ostrzenie śrubokręta 0.8mm, że tym razem w ferworze zapomniał wkręcić środkową śrubkę w mostku naciągu :D . Tak, brakuje mi jej i to bardzo! Odczuwam regres jakości w przedświątecznej gorączce. Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle.

Ponownie, nad czym ubolewam, wystąpiły istotne problemy z podzespołem balansu. Wiem, że to nie najłatwiejsza część zadania ale rady nie ma. Trzeba się z tym wyzwaniem po prostu zmierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ta kropka przesunięta z godziny 6 jest może ruchoma, nastawiana koronką :D i służy np jako nastaw budzika :D ot taki autorski pomysł Pana Zbigniewa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, też go rozważałem, ale mam ciekawsze rzeczy do kupienia obecnie. Mam wolną kopertę do komandira czolgisty, a ta by się na pewno mi przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się dzisiaj spodobało..

Rosjanie byli przeczuleni na podkreślaniu kraju produkcji ale mimo wszystko.... :D

no suuuper!

Nic tylko sypnąć kasą i kupić frankiego-komandira wskazanego przez MagMę i tą franki-raketę, po czym wzajemnie podmienić im tarcze ...wtedy "sdjełano w cccp" będzie po równo! :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeee.... to Zbysiu-ileś-tam!  on wie co pisze!  on  NIGDY SIĘ NIE PRZEJĘZYCZA :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.