Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najłatwiej fałszywkę od oryginału odróżnić właśnie po mechanizmie

 

Niby najłatwiej ale ten zegarek nie ma dekla a do mechanizmu trzeba dostać się przez tarczę to już troszkę więcej roboty- one się po prostu różnią wyglądem

Kolega pmwas ma oryginał i to NOS z papierami i pudełkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam egzemplarz pmwas-a stał na allegro najpierw za 2900 Kup-Teraz i nie poszedł - potem cena spadła na 2400  ja proponowałem sprzedajacemu 1600zł ale pmwas kliknął te 2400 i popsuł mi negocjacje :lol:  :lol:  :lol:

To było jakieś 1.5 roku temu

A ten co podałeś linka "złocony" to sorry ale wyjątkowa szkarada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Gregorian

to chyba nawet chiński samolot jest  :blink:

ten ? czy żle widzę

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/86/J-10a_zhas.png

 

 

@ Paweł Bury

zobacz w ogóle, ile na ebay wzorów tarcz z tych podróbek. Wcześniej nie zdawałem sobie nawet sprawy, że podrabiali je w tylu wersjach

Nawiasem mówiąc wyskoczyła mi przy przeglądaniu propozycja kupna prawie oryginalnego Szturmanskiego z pudełkiem (to nic że pobiedy ;) - zostało tylko 5 sztuk, 75 osób już kupiło. To pokazuje skalę zapotrzebowania


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzizasss! gdybym wiedział, że chłopak aż taki niecierpliwy i napalony, to bym pogmerał w moim wiaderku...

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od wieków marzył mi się ten model. Kiedy to w końcu się on pojawiał na allegro po wiekach oczekiwań , to zawsze ostatecznie sobie darowałem ze względu na jakieś wizualne mankamenty.

 

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co nigdy nie przepłacił :) Kto nigdy się na coś nie uwziął :)

 

Już nie miałem cierpliwości czekać Na inne okazje. Nie wiele taniej by wyszło: D

 

Pocieszam się tym, że przynajmniej wyszdłen na zero :) Dla tego komandira wystawiłem na licytację Czerwony multikalendarz- Sprzedał się za 205zł, a miłości do niego nie miałem jakieś: )

 

Komandirka ledwo to wygrałem, wpisałem za niego 202zł i powiedziałem sobie- Co będzie to będzie, nawet złamanego grosza więcej.

 

Ale ja tej ceny nie nabiłem! tylko inni mieli bzika xd Zalicytiwałem ostatni

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt! nie mogłeś wiedzieć, że czterech snajperów wzięło go sobie na cel, a druga czwórka łupała ostro na ostatnią chwilę...

A sam zegarek wygląda na super stan (z wyjątkiem wskazówek do lekkiej poprawki). Najczulszy punkt tego modelu -> czarny ring z indeksami sekund jest i d e a l n y

a czewień gwiazdy p i c o - b e l l o

 

Pewnie komandiry cal.2214, które ja dorwałem, to są te odpuszczone przez Ciebie. W sumie wydałem podobnie, a każdy z nich ma jakąś skazę :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt! nie mogłeś wiedzieć, że czterech snajperów wzięło go sobie na cel, a druga czwórka łupała ostro na ostatnią chwilę...A sam zegarek wygląda na super stan (z wyjątkiem wskazówek do lekkiej poprawki). Najczulszy punkt tego modelu -> czarny ring z indeksami sekund jest i d e a l n ya czewień gwiazdy p i c o - b e l l oPewnie komandiry cal.2214, które ja dorwałem, to są te odpuszczone przez Ciebie. W sumie wydałem podobnie, a każdy z nich ma jakąś skazę :)

I po przeczytaniu tego posta opuściły mnie wyrzuty sumienia: )

 

Dzięki! Gorzej się robi, jak pomyślę ogólnie, gdy to zsumuję koszta ostatnich kilku nabytków :x : d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian:

Skąd, masa takich jest i to chyba najpopulaniejsza podróbka komandirskich. sam mam taką:) baa nawet z oryginalnym paseczkiem z kompasikiem niczym jacka sparrowa. ogólnie kicz i błędy wszędzie plus imitacja zakręcanego dekla ale mechanizm lux chodzi, po 20 latach bezruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ludzie, ten mój przeplacony komandir musi być z czyjeś kolekcji! Od początku miałem wrażenie, że kiedyś podobnego widziałem ! PRZYPATRZCIE SIĘ WSKAZÓWKĄ!

post-40106-0-96078500-1420334002_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ludzie, ten mój przeplacony komandir musi być z czyjeś kolekcji! Od początku miałem wrażenie, że kiedyś podobnego widziałem !

To zajrzyj jeszcze na pierwszą stronę tematu o Życzeniach na 2014r - też tam go znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zajrzyj jeszcze na pierwszą stronę tematu o Życzeniach na 2014r - też tam go znajdziesz ;)

Umarłem. Słynny egzemplarz: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/komandirskie-czystopol-zakaz-mo-i4962436329.html#thumb/1

 

Jakaś "moda" ostatnio na niego :) Ostatnio ich więcej niż przez cały rok!

 

Zdecydowanie zbyt drogo, zwłaszcza że czerwień gwiazdy już nie ta co kiedyś :D

"moda" chyba została zainicjowana tą Twoją spektakularną walką ze snajperami :)

Ciekawe czy tą wypłowiałą gwiazdę kolegi, już także bierze jakiś na muszkę?

_ _ _ _ _

 

hmmm... wstyd się przyznać: tak jak pisałem wyżej, mam trzy egzemplarze tego modelu i każdy z innym mankamentem. Nie zaglądałem do żadnego z nich, bo funkcjonują prawidłowo ale dopiero teraz z lakonicznego opisu aukcji dowiedziałem się, że mają funkcję stop-sekundy ...kuźwa! jak jej się używa?

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcja stop sekundy ma na celu dokładne ustawienie zegarka (co do sekundy)

zatrzymujesz sekundnik gdy jest punkt na 12 poprzez wyciagniecie koronki potem ustawiasz godzinę dokladnie z jakimś wzorcem ale wyprzedzeniem np o minutę - gdy ten czas nadejdzie wciskasz koronkę i czasy są zsynchronizowane co do sekundy,w zwykłym zegarku tak nie ustawisz.Dzieki tej funkcji ustawisz kilka zegarków razem z synchronizujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję kolego! ...zaraz wezmę każdego w łapska i wytarmoszę :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszła kwarcowa sława za 87 zł. Magia pudełka chyba  :D

http://allegro.pl/piekna-cieniutka-slawa-z-pudelkiem-cccp-i4947642171.html

Poglądowo załączam zdjęcie z aukcji i z katalogu.

 

post-27093-0-14497600-1420455406_thumb.jpeg

post-27093-0-65805400-1420455409.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszła kwarcowa sława za 87 zł. Magia pudełka chyba  :D

http://allegro.pl/piekna-cieniutka-slawa-z-pudelkiem-cccp-i4947642171.html

Poglądowo załączam zdjęcie z aukcji i z katalogu.

 

Wygląda na to, że wcześniejsze przypuszczenia o niepoprawności koperty chyba były słuszne :) Cena ceną, ale trzeba przyznać, ze taka konfiguracja nawet fajnie wygląda - no i złożona jest z oryginalnych (w sensie pochodzenia) części :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wczoraj 'zabiły' te ceny

 

PdL za 320zł - pomimo, że zwykle u tego sprzedawcy chodzą po 180-220

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-piekny-i4947934269.html

 

i ta Pobieda w pasy za 112zł - desperacja w licytacji?!

http://allegro.pl/zegrek-pobieda-cccp-1957r-zlocona-piekna-tarcza-i4941497606.html

 

chociaż przy Pobiedzie sam jestem zainteresowany bo mam takie 2 inne wersje kolorystyczne a tej nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.