Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Pdl sam kiedyś chętnie przytulę ale nie za taką kasę :$

 

tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wcześniejsze przypuszczenia o niepoprawności koperty chyba były słuszne :) Cena ceną, ale trzeba przyznać, ze taka konfiguracja nawet fajnie wygląda - no i złożona jest z oryginalnych (w sensie pochodzenia) części :D

Mam taką ale gdybym nie miał to bym licytował. Sekundnik i orginalna koperta to nie problem.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką ale gdybym nie miał to bym licytował. Sekundnik i orginalna koperta to nie problem.

 

Ja dawno temu miałem bardzo podobną Slavę z taka tarczą i wskazówkami. Może mam słabą pamięć, ale zdaje mi się, że oryginalna koperta była dużo mniejsza. A może to tylko złudzenie optyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką

Miałeś i nie pochwaliłeś się? <_< Nieładnie.. :)

Przecież jest ssanie na medyczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie -bodajże na wakacjach ją pokazywałem w nabytkach -kupiona za 20zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie -bodajże na wakacjach ją pokazywałem w nabytkach -kupiona za 20zł :P

To przepłaciłeś. Ja za swoją dałem 5 zł i to tylko dlatego że sprzedający długo prosił. ;) Ładne te sławy są.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od obojga Was oferuję się odkupić je drożej!

Niewiele drożej... aaaaale drożej! ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wczoraj 'zabiły' te ceny

 

PdL za 320zł - pomimo, że zwykle u tego sprzedawcy chodzą po 180-220

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-piekny-i4947934269.html

 

i ta Pobieda w pasy za 112zł - desperacja w licytacji?!

http://allegro.pl/zegrek-pobieda-cccp-1957r-zlocona-piekna-tarcza-i4941497606.html

 

chociaż przy Pobiedzie sam jestem zainteresowany bo mam takie 2 inne wersje kolorystyczne a tej nie :(

 

 

E tam, taniocha :)

 

to jest dopiero coś:

 

http://allegro.pl/niepowtarzalny-lucz-cudo-z-sercem-na-wierzchu-i4921931676.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba komuś po Świętach zostało za dużo pieniążków, zważywszy na fakt, że wcześniej chodziły podobne po ok. 200 zł.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś i nie pochwaliłeś się? <_< Nieładnie.. :)

Przecież jest ssanie na medyczne..

To ten model też jest określany jako "medyczna"? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie i doktrynalnie to może nie ale stylistyczno-kolekcjonersko został w sensie praktycznym według mnie "wchłonięty" przez ten system.. :ph34r: (może jako kontekst pielęgniarski..?) :ph34r:

post-60300-0-54324100-1420478047_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem

POLJOT MOCKBA:

http://allegro.pl/poljot-moskwa-i4966033219.html

 

i jeszcza ADMIRAL:

http://allegro.pl/poljot-admiral-niski-numer-niespotykany-rarytas-i4961335869.html

 

proszę i róża wiatrów się pokazała:

http://allegro.pl/zegarek-rakieta-radziecki-zsrr-usrr-kolekcjoner-i4966106420.html

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, przyznać się komu się spodobała, ha ?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, przyznać się komu się spodobała, ha ?

Co prawda trudno znaleźć w dobrym stanie CCCP ale tu cena mimo wszystko mocno za wysoka. A zdjęcie zegarka tylko jedno  od przodu, reszta jest tajemnicą :ph34r:

To już wolę swoją "сделано в России" w bardzo dobrym stanie kupioną za 101,5 parę miesięcy temu.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była jakiś czas temu na allegro za około 100zł. Ale był większy hit. Z miesiąc temu, na aukcji z różnymi gratami, bibelotami leżała sobie taka Rakietka, chyba NOS. I przegapiłem licytacje. A poszło to chyba za 50 parę złotych... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była jakiś czas temu na allegro za około 100zł. Ale był większy hit. Z miesiąc temu, na aukcji z różnymi gratami, bibelotami leżała sobie taka Rakietka, chyba NOS. I przegapiłem licytacje. A poszło to chyba za 50 parę złotych... ;/

Jak mówisz o tej za ok 100 zł to właśnie moja

Zdjęcie z aukcji:

post-49869-0-45254800-1420552134_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna, to chyba mój kolejny cel na ten rok. Za tą wczorajszą też uważam, że ktoś z ceną przesadził i dlatego nie kupowałem, choć cena wyjściowa była 190zł.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek licytacji tej wołny to cena by była ok. Ale bez tego zera na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.