Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje jak ktoś sprzedaje zegarek z mechanizmem  2416 jako budzik,to musi być niezłym oszustem.,Nie wiem jak taki zegarek może zadzwonić na pobudkę?? Chyba trzeba dodatkowo ustawić alarm na Iphonie.http://olx.pl/oferta/zegarek-gtpierwszy-sygnal-budzik-signal-18j-gtunikat-CID87-ID8DnIz.html#be53e423b4

Przecież zdjęcie jest ewidentnie od innego zegarka bo i koronka jedna i kolor koperty inny... machnął się przy wklejaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie kupuje zegarków jak większość forumowiczów po 5 złotych.

Dobrze, że ten do którego jutro jadę zrobić zdjęcia lotniczych, tego nie przeczyta. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie kupię w takich cenach bo nigdy jeszcze tak super okazji nie widziałem...wszyscy o tym mówią ale mnie niestety się takie zegarki nie trafiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię w takich cenach bo nigdy jeszcze tak super okazji nie widziałem...wszyscy o tym mówią ale mnie niestety się takie zegarki nie trafiają

To przykro mi z tego powodu, mam nadzieję że niedługo coś trafisz za przysłowiową 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale raz w życiu na A. udało mi się kupić coś za tyle - bardzo fajną Rakietę za 6,5zł!!!

Do dziś jestem z tego dumny!! B)

Tym bardziej, że model rzadki , z ciekawą tarczą i zintegrowaną 'pasko-bransoletą'

 

post-60300-0-98756600-1422059622_thumb.jpg

 

Koronka - właściwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale raz w życiu na A. udało mi się kupić coś za tyle - bardzo fajną Rakietę za 6,5zł!!!

Do dziś jestem z tego dumny!! B)

 

Rakietka bardzo ładna, a w tej cenie to już w ogóle mega-oakzja :) Ja ostatnio na Allegro dokonałem zakupu za 1 zł (słownie: jeden złoty):

 

http://allegro.pl/stary-zegarek-zssr-slawa-kwarc-bcm-uszkodzony-i4988941137.html

 

Z wysyłką wyszło 8 PLN - jeśli szkiełko okaże się całe, to będzie to sukces, bo brakujące części tego zegarka walają się u mnie w wielu pudełkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakietka bardzo ładna, a w tej cenie to już w ogóle mega-oakzja :) Ja ostatnio na Allegro dokonałem zakupu za 1 zł (słownie: jeden złoty):

 

http://allegro.pl/stary-zegarek-zssr-slawa-kwarc-bcm-uszkodzony-i4988941137.html

 

Z wysyłką wyszło 8 PLN - jeśli szkiełko okaże się całe, to będzie to sukces, bo brakujące części tego zegarka walają się u mnie w wielu pudełkach :D

To fakt ten model ma zawsze poukruszane szkło po rogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem autentycznie pod wrażeniem :D Sygnał - bumerang!

Różne rzeczy się dzieją na A. ale ten Sygnał ma niezwykłą odnawialność w coraz to innych okolicznościach!

Za chwilę ten Sygnał (albo jego "latające" zdjęcia) osiągną status kultowych! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jednak nie czyta forum ;) * w opisie nadal jest "strielano w cccp: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem autentycznie pod wrażeniem :D Sygnał - bumerang!

Różne rzeczy się dzieją na A. ale ten Sygnał ma niezwykłą odnawialność w coraz to innych okolicznościach!

Za chwilę ten Sygnał (albo jego "latające" zdjęcia) osiągną status kultowych! ;)

Podobno TVN już się tym sygnałem interesuje - ktoś chyba kupił . przepłacił  teraz próbuje pogonić i błądzi po serwisach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna perłowa tarcza http://allegro.pl/tarcza-poljot-lub-wostok-perlowa-piekna-i5023552592.html Może jeszcze nie przepłacona, ale jaki custom ;-) 

Wolność stylu i formy nie zna granic!!! Czepiacie się detali bracia! Jakie potężne możliwości twórcze! Za dzień za dwa będziemy mieli w Polsce Guru projektanctwa  światowego!!! :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Orzesz...... wszyscy znajomi chyba licytowali ;-) a już na pewno ten "listeczek" jelenia wystawił na odstrzał ;-).  Nick sprzedawcy też wyczesany - mam to samo jak mi kot po klawiaturze przejdzie ;-)

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzesz...... wszyscy znajomi chyba licytowali ;-) Ale nick sprzedawcy też wyczesany - mam to samo jak mi kot po klawiaturze przejdzie ;-)

cena uffff mam taką samiutką tylko nie chodzi i trzeba by kopertę przemyć. chciałem  się jej pozbyć za 4 dyszki ale nikt niechciał dać :(

Edytowane przez daniels36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dlaczego? Przecież to urodziwe cosik jest. I chce chodzić ale staje.   ;)

I z rodziny Pobieda...

 

 

Edytowane przez Łyski

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.