Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze... fajnie :)

Może i taka reklama się temu Panu należy?! :)

Ja natomiast nie mam pozytywnych doświadczeń po kontakcie mailowym z tym "sympatycznym, starszym Panem". Pisałem chyba nawet kiedyś w jakimś watku o tym... Generalnie ton wypowiedzi obcesowy i protekcjonalny. Odechciało mi się wtedy cokolwiek u niego kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ON po prostu woli pogadać, bo pisząc nie potrafi tego wyrazić? :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podzielę opinię daktarina - nie wchodząc w szczegóły, zrobiłem kilka zakupów, nie zrobię więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś tego kogoś???

http://allegro.pl/show_user.php?uid=38485927

 

Od 11 dni nie otrzymałem zegarka za który zxapłaciłem 10 dni temu.ostatnie logowanie miał 3 dni przed końcem aukcji. miał wystawione bardzo dużo aukcji...

Rozpocząłem spór przez alle, zobaczymy czy to pomoże.

Dziś dostałem zakupiony zegarek, minęło około dwa tygodnie (edyt. 3 tygodnie),nie było tak źle. Przyniósł dziś listonosz razem z zakupami od gregha,nie było żadnej informscji, wyjasnien, nic. Po prostu przyszedł sobie :) Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję i "łudzę" się tym że ten facet po prostu taki jest a artykuły to czysty przypadek. Bo jeśli nie to tak trochę nie bardzo.

Ten gościu taki jest - kilka razy kupowałem i kilka razy sprzedawałem - raz wypytywał mnie  o miejsca w mojej miejscowości bo kiedyś tu był - fajna była rozmowa i udane transakcje ja tam dziadka polecam 

On dzwonił 5 lat temu i tak dzwoni do dziś - bardzo pozytywny człowiek 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją kupowałem u niego kilka razy. Za pierwszym razem, zegarek, który przeszedł, wydawał się uszkodzony i napisałem do niego, że nie mogę uruchomić zegarka i wybieram się do majstra, żeby zobaczył co jest nie tak. Kontakt nie był wtedy przyjemny, bo potraktował mnie jak naciagacza... Po wizycie u zegarmistrza okazało się, że to jakiś paproch w mechanizmie, zegarmistrz nie wziął grosza. I tak go poinformowałem, że ostatecznie jest ok. Zmienił diametralnie ton i był jak ten gość z artykułu: sympatyczny, miły starszy pan, nawet kiedyś coś mi sprzedał taniej :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze ten niebieski kolor to odblask . Na kopercie tez wystepuje  :) A cena szalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto bogatemu zabroni :-)

nikt także nie broni napisać do "muckatucka", że <<Może 400 bym "dał">> :)

 

No nie jest tak @jac-st, że każdy amator zegarka mechanicznego musi być ortodoksyjnym kolekcjonerem!

 

"mucektucek" realizuje swoją pasję i wydaje mi się, że robi to na wysokim poziomie, a że wycenia malowanie śrubek na niebiesko na 5 stówek, to jego sprawa i amatorów jego rękodzieła


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zabytkowy-zegar-i5472449149.html

Chyba tyle kosztuje bo to "rodzinna pamiątka". :)

Jakiś czas temu - w ramach ciekawostki powiem - że mogłem wyrwac w cenie bez tego zera. I to od sprzedawcy na giełdzie. Ja sam mam z lat 60 w cyrylicy, więc nie kupiłem :)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może 400 bym "dał" http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5523879749 choć i to za dużo nawet z paskiem :-) Nie sądziłem że śrubki "malowane" na niebiesko kosztują prawie następne 500 dutków .;-) Ale kto bogatemu zabroni :-)

Jacek nie ma co zazdrościć ;) naszemu byłemu forumowemu koledze  :D Widzieliśmy pasówki które zrobiłeś - więc tylko pomaluj śrubki na niebiesko (flamastrem czy tam termicznie) i wystawiaj na alledrogo  :lol: a pasek dorzucaj gratis  :rolleyes:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na czerwono. Ble... niebieski... jakiego ustroju to kolor? Smerfów? :)

 

48674_papa_smerf_TAK.jpg


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,widzę że duza tu solidarność i to mnie cieszy....Z szacunkiem dla kolegi który zrobił pasowke i nie o żadną ortodoksję chodzi ,tylko trochę umiaru w cenie ...Ale jak napisałem nikt bogatemu nie zabroni kupić :-) Czerwone śrubki przemilczę ...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że niektórzy z tej sieciówki (nie wszyscy, żeby nie było!) nie mają zielonego pojęcia o tym, co wystawiają. Pal licho porządne zdjęcia.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wymienili baterii to skąd wiedzą, że jest w pełni sprawny? :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, to zapięcie kryte białym złotem jest intrygujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że loombardy zaczynają być trendy. Tu raketa "Z MECHANIZMEM AUTOMATYCZNYM" ->http://allegro.pl/oryginalny-rosyjski-zegarek-rakieta-unikat-i5526564641.html

i do tego "W EŁNI SPRAWNY" , ale sądzę żeby była w pełni sprawna, to lepiej wymienić w tym automacie baterię na nową :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.