Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/poszukiwany-okeah-cal-3133-doskonaly-i5790881131.html

 

a o tym co sądzicie? :-) Nie znalazłem na forum nawet wzmianki o tym modelu.

Może sprzedawca ma złą reputację?

 

Pozdrawiam

Koperta chromowana a nie stalowa, tarcza i wskazówki zamienniki chińskie, werk z lat 90tych. Ja uważam, że warto kupować 3133 nawet z podmienioną tarczą ale... nie za taką cenę ;)

 

Szkoda tylko, że sprzedawca nic o tym nie wspomina

Edytowane przez jackie01

Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie dość, że uszkodzona, to ma jeszcze nieoryginalny sekundnik. No i nie jest to zegarek elektromechaniczny (co sugeruje opis), tylko "zwykły" kwarcowy. Oczywiście do sprzedającego raczej nie można mieć pretensji (napisał czarno na białym o stanie zegarka) - to kupujący windują cenę. Może któryś z licytujących ma "trupka" ze sprawnym werkiem i chce dokonać przekładki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienoszony z przetarciami od strony dekla i ukraińską tarczą :D

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-de-luxe-stan-fabryka-nie-noszony-i5815169950.html

 

Edit: Chyba, że to nie ukraińska, ale jakoś mi na oryginał nie wygląda.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienoszony z przetarciami od strony dekla i ukraińską tarczą :D

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-de-luxe-stan-fabryka-nie-noszony-i5815169950.html

 

Edit: Chyba, że to nie ukraińska, ale jakoś mi na oryginał nie wygląda.

Taaa i jeszcze z wesołym zestawem wskazówek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienoszony z przetarciami od strony dekla i ukraińską tarczą :D

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-de-luxe-stan-fabryka-nie-noszony-i5815169950.html

 

Edit: Chyba, że to nie ukraińska, ale jakoś mi na oryginał nie wygląda.

no prawdę napisał zapomniał dodać że nie noszony w ciągu ostatnich dwóch dni :D :D :P


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<< pozłacana najgrubszą powłoką, sygnowana Au20 >>

 

do ewidentnych walorów zegarka, tzn. "Nienoszony z przetarciami od strony dekla i ukraińską tarczą" plus z "wesołymi wskazówkami" (@kchrapek - możesz rozwinąć myśl? bo nie łapię...)  dodam, że chyba celowo zabrakło fotki werku, bo mogłoby wyjść na jaw, że to w istocie 'pospolity' łucz 23j - na co wskazuje podobna, ale typowo łuczowska cienko-złocona koperta, zwykle rozpoznawalna jedynie przez znawców tematu 


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<< pozłacana najgrubszą powłoką, sygnowana Au20 >>

 

do ewidentnych walorów zegarka, tzn. "Nienoszony z przetarciami od strony dekla i ukraińską tarczą" plus z "wesołymi wskazówkami" (@kchrapek - możesz rozwinąć myśl? bo nie łapię...)  dodam, że chyba celowo zabrakło fotki werku, bo mogłoby wyjść na jaw, że to w istocie 'pospolity' łucz 23j - na co wskazuje podobna, ale typowo łuczowska cienko-złocona koperta, zwykle rozpoznawalna jedynie przez znawców tematu 

Wskazówki raczej smutne bo czarne ale na pewno nie z Poljota de luxe. W każdym razie ja takich czarnuszków w złoconych nie widziałem jedynie w stalowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny minimalnej nie było mimo to wrócił na alle...

Edit

A tak swoją drogą Ufo to jednak mało popularny model choć dorwać taki piękny egzemplarz niełatwo. Mimo to uważam że już cena 190 zł to dużo (jeśli nie była sztucznie windowana) a obecne 249 uważam za jakieś "pobożne życzenie"

Dla przykładu mnie mój gorszy egzemplarz kosztował 100 i to mój najdroższy Ufo mimo iż nie jest w najlepszym stanie. Uważam że to już było sporo.

 

post-49869-0-11707000-1448310808_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sam dobrze wiem, że anoli007 należy do grona sprzedawców stosujących dziwne praktyki, ale ostatnio postanowiłem zalicytować. Niby zegarek budził moje wątpliwości, wskazówka sekundowa od komandira i ogólnie nie bardzo ufam, że jego zegarki są sprawne, ale postanowiłem zalicytować zawrotną cenę 35 pln, (na wiecej nie wycenie jego zegarka), licytowałem na chwilę przed końcem aukcji bo wydawało mi się, że może warto próbować, ale cały czas byłem przebijany. Ostatecznie zegarek poszedł za 67 pln i wtedy uśmiechnąłem się do samego siebie, że ktoś przepłacił, a tu dzisiaj zaglądam na alle i widzę, że zegarek powrócił ;)

 

http://allegro.pl/wojskowy-wostok-antymagnety-amfibia-bcm-od-1zl-i5819323118.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także zauważyłem ten trick :)

ciekawe czy anoli powtarzając licytację do swojej (wyobrażonej) ceny dolicza prowizje? ... no chyba, że za każdym razem robi numer z unieważnieniem aukcji??

 

a tak nawiasem mówiąc, to w tej amfibii chyba wszystkie wskazówki są od komandira


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta idą. ;)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jakoś mi się nie chce w to wierzyć że aukcja nie była holowana.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takiego od Tabaqa za 1/4 ceny z aukcji. Mam podobne wrażenie jak kwiatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.