Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

no ladne cacko wyszlo. Szkoda ze takich pand woele nie robili. Mnie by sie marzyl oryginalny granatowo zloty wistok elipsa :)

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda. 55 i nagle 202, czyli Anutek nie chciał sprzedać za mniej jak 2 dwiesta. Swoją drogą, tarcza do produkt domowego Nikifora, czy było coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza do produkt domowego Nikifora, czy...

  Kurde, teraz już sam nie wiem...  myślałem o jego zakupie, bo dawno nikt nic nowego nie pokazał w wątku @Gregoriana z sowietami okolicznościowymi  :)

 

 

Sama grafika wygląda dość wiarygodnie, ale z drugiej strony sposób jej nałożenia na tarczę jest jakiś taki "prymitywny" - można się z nim spotkać w latach 90-tych. Zegarek pochodzi z lat 70-tych, kiedy rzadko ozdabiano tarcze, a jeśli już to robiono to innymi technikami i w inny sposób... Z drugiej strony mam fotkę "sztabowego komandira" z podobnym motywem

post-54348-0-06479000-1449225860_thumb.jpg

post-54348-0-17885100-1449225889_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda. 55 i nagle 202, czyli Anutek nie chciał sprzedać za mniej jak 2 dwiesta. Swoją drogą, tarcza do produkt domowego Nikifora, czy było coś takiego?

Wg mnie tarcza oryginał. Przyznam że kusił mnie ten zegarek tylko trochę cena nie teges.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była mowa o tej aukcji, niby można kupić taniej, ale trzeba trochę zapolować ;). Dla mnie cena nie jest z kategorii "kosmiczna", zwyczajnie nie jest tanio ;).

I zaś się naszemu Fabianowi oberwało  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sputnik z czarną tarczą - jak nowy. Pewnie jest nowy, dopiero co poskładany z tego co było pod ręką. Najbardziej się rzuca w oczy trefna tarcza z alternatywnej rzeczywistości, gdzie Pierwsza Moskiewska miała innego patrona, niejakiego KiroDa. Czasami zastanawiam się jakim trzeba być ignorantem żeby założyć tarczę z błędem w pisowni. Patrząc jednak jakim zainteresowaniem od razu cieszy się aukcja - mam wrażenie że Twórca tego cudeńka nawet nie musi się starać, i tak znajdzie się grono które będzie skłonne zapłacić jakim by to bublem nie było. Przecież wiedza jak powinna wyglądać koperta, tarcza, koronka nie jest wiedzą tajemną, wałkowane pewnie już setki razy na tym forum, opisywane w wielu miejscach przez forumowiczów, czy autorytety kolekcjonerskie pokroju Marka Grodona.

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-sputnik-kirowski-krab-jak-nowy-i5841327461.html

 

Jeszcze mały konkursik, bo nie mogę skojarzyć od czego jest ta koperta? Na pewno nie sputnik i nie kirowskie, chyba też żadne Błonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Rodina lub Stolicznyje. Chodzi o odwrotne proporcje fazowania uszu. Kirowskie są płaskie - mała fazka, a tutaj jest głównie fazka.

 

Nagroda to satysfakcja i wdzięczność użytkowników za poszerzanie ich wiedzy. ;-)

 

Nie mniej należy się też uznanie dla autora "zegarka" - Sputnik w którym nie pasuje koperta, tarcza, wskazówki i koronka :-) Nie wiadomo skąd pochodzi mechanizm bo były stosowane również w innych zegarkach. Możliwe że to Sputnik zrobiony bez udziału Sputnika w ogóle :-)

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu holowanie?

http://allegro.pl/poljot-de-lux-29-kamieni-automat-nie-noszony-i5822424326.html

http://allegro.pl/poljot-automat-23-kam-stan-fabryczny-w-pudelku-i5822474086.html

http://allegro.pl/rakieta-ciekawy-kolekcjonerski-model-i5822495899.html

 

We wszystkich trzech aukcjach jednego sprzedawcy na podium licytujących jest zielony listek albo użytkownik z zerowym "dobytkiem". Inna sprawa że zegarki ładne, ale moim zdaniem cena szczególnie Poljota 23 kamienie dawno oderwała się od rzeczywistości.

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zielonymi listkami bywa różnie, podobnie ma się rzecz w przypadku 'zerówek". Odkąd Allegro wprowadziło zakupy bez potrzeby rejestracji, to właśnie mnożą się konta Client:16512651 itp. itd. Nie raz zdarzyła się sprzedać coś na Alle jednym i drugim i okazywało się, ze nawet płacą za zakupione przedmioty. W tym konkretnym przypadku ciężko stwierdzić, ale zaprezentowane ceny raczej są windowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u tego Pana ostatnio zegarek, również na licytacji otwartej, cena była bardzo rzekłbym okazyjna. Miałem przyjemność również odebrać osobiście zakupiony zegarek i Pan bardzo w porządku się wydawał, ale jak to jest to nie wiadomo. Dziwne, że w obu aukcjach jest m...n, ale z drugiej strony zdjęcia są świetne, więc działają na ludzką wyobraźnie, tym bardziej, że mamy okres przedświąteczny.

Nie bronie sprzedającego, aby nie było to źle odebrane :) Zobaczymy jak aukcje się zakończą :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta i tarcza w świetnym stanie, ale werk nie jest w stanie magazynowym, był już rozkręcany i jest pobrudzony, lub ma jakieś wykwity na mostkach, choć większość śrubek wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.