Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Fakt ładny, ale nie sądzę żeby znalazł się chętny nawet za 800 złotych. Gdyby to była Alfa to myślę, że bez problemu by się sprzedał.

Ja za swoją też dałem dużo piniendzów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak może być idealny mechanizm w stanie szufladowym, skoro brakuje w nim śrubki i mostek jest czymś zafajdany, lub co gorsza odrapany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm jest tak w ogóle poskładany - ale tu bardziej chodzi o stan tarczy - reszta to dostępne masowo elementy można dobrać a i tak będzie oryginał - tarcza jest tym elementem ceno-pędnym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w pełni się zgadzam, chcę tylko zauważyć, że sprzedający bajki pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Z tej perspektywy może wyglądał najbardziej atrakcyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Te lombardy zaczynają się cenić, widzą że zegarki są kupowane w kilka sekund po wystawieniu i ceny idą w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale moim zdaniem działają 'po omacku', bo nie mają zielonego pojęcia co mają w rękach. Jak rusek, to trzeba dać więcej jak 100, nie ważne czy to damka czy męski, czy zmęczony czy NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm jest tak w ogóle poskładany - ale tu bardziej chodzi o stan tarczy - reszta to dostępne masowo elementy można dobrać a i tak będzie oryginał - tarcza jest tym elementem ceno-pędnym 

Nie mów tego głośno bo jak w Charkowie usłyszą to narobią takich tarcz ,.Zresztą dziwie się ,że jeszcze Ukraińcy nie wpadli na to jakie pieniądze można wykosić za zegarki z Błonia.,Druga dziwna sprawa to beztroska z jaką sprzedający publicznie podaje swoje dane numer konta i oddział banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po samym numerze to co kto może zrobić - ja mam numer konta do jeden dużej firmy farmaceutycznej (pewnie miliony tam leżą ) mam też konto allegro tam to musi leżakować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w numerze konta i tak numer oddziału jest zaszyty

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer konta wystarczy wkleić w okienko przelewu i pod spodem wyskakuje gdzie konto jest założone

Sam numer konta jest jawny i bezpieczny

Cześć Tomek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nie tylko jest podany numer konta ale nazwisko i numer tel. właściciela.,Sprytny  oszust doskonale potrafi takie sytuacje wykorzystać.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie znam się na zegarkach  http://allegro.pl/pobieda-4-kwartal-1947-rok-i5919144927.html

 

 

Chodzi o ten 47 rok ?

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Widzisz... nawet nie wiesz co sprzedałeś

Ja myślę że jednak rocznik 47 nie często się zdarza no i czterocyfrowy numer werku?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, a ja nieświadom do tej pory co mam - czerwona 12 3-47 i też cztery cyfry, :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 wyświetleń na chwilę obecną cena ponad 600  -_-  tylko dać na mszę 

 

A konto sprzedawcy to jakieś nieporozumienie - zdjęcia pochodza z innej aukcji innego sprzedawcy bo widziałem je już kiedyś

 

86.1% Pozytywnych komentarzy
 
Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z licytujacych chyba nigdy naszego forum nie przgladal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

28 wyświetleń na chwilę obecną cena ponad 600  -_-  tylko dać na mszę 

 

A konto sprzedawcy to jakieś nieporozumienie - zdjęcia pochodza z innej aukcji innego sprzedawcy bo widziałem je już kiedyś

 

Ostatnio ten jegomość napisał do nas maila przez Allegro, po przeczytaniu którego stwierdziłem, że to małolat i bez obrazy, ale średnio wychowany i rozgarnięty. Jakość opinii i ogólne statystyki jego Allegrowego konta mnie zafascynowały, jak długo korzystam z Allegro, tak jeszcze takiej masakry nie widziałem. Nawet najlepsi kombinatorzy nie maja tak słabych statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.