Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z ciekawszych frankenrusków jakie ostatnio widziałem. Full opcja, 3 w 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho liczyłem, że cena max będzie 250 zł, ale trochę się przeliczyłem :D Mimo, że wysoko jest na wish liście to i tak cena już dawno przesadzona.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jestem ciekaw na czym to się skończy. Tarcza rzadka ale jeszcze chwilę i dotrze do ceny oryginalnego złotego:

http://allegro.pl/kirowski-krab-pozlacany-au-20-piekna-tarcza-cudo-i5943812081.html

Cena finalna poważna. I kto kupił? :D Mimo wszystko gratulacje bo rzadki model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model rzadki ale cena poszła ostro - tarcza widać pucowana była , koperta zmęczona ale to nie problem - chciał to kupił gratulacje wygranej licytacji  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena faktycznie wysoka ale ostatnie ten model widziałem chyba z 2 lata temu i mi gdzies umknął. A koperta to faktycznie najmniejszy problem. Tarcza - no nie wiem. Napisy czytelne,  nie starte. Fakt. Zalatuje trochę pod fiolet. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na tych zdjęciach, to za dużo nie widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co  w niej jest warte tych pieniędzy? Wygląda na zupełnie pospolitą i prawdopodobnie niesprawna.

http://allegro.pl/molnia-1951r-15-kamieni-319-i5957917929.html

Nie ma innej odpowiedzi niż czyjeś szaleństwo i holowanie. Stan straszny i nieadekwatny do ceny. Jak dla mnie to może 50 zł? Nie. Za dużo, nie dałbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolego możesz kupić taki zegarek za 300 czy 400 zł na aukro lub molotoku to kupuj, przecież nikt Ci nie każe przepłacać :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać, to zanabyłbym takiego w tym stanie i cenie :) Ale jeszcze jakiś czas nie... Nie uważam, żeby cena była mocno przesadzona. 2 lata temu ciężko było wyrobić się w 600zł, teraz 800 to pewnie norma.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolego możesz kupić taki zegarek za 300 czy 400 zł na aukro lub molotoku to kupuj, przecież nikt Ci nie każe przepłacać :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=5974552685

 

 

Widzę że Tomek fajny kumoter  to troszkę Przesadza !!!  :)

Edytowane przez nicolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumotry - wal się i graty - gdzieś już czytałem takie wpisy tylko gdzie to było ???  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym wymiarze Paweł :D :D

Bardzo proszę o szacun dla innego wymiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.