Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem jak to skomentować... Moja przygoda z OLXem

 

EzPAG88.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak to skomentować... Moja przygoda z OLXem

 

 

Znajdź jeszcze jakąś wadę to cena znowu wzrośnie po analizie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to już będzie zindywidualizowany produkt, to cena wyższa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę: Zegarek Wostok Amfibia CCCP

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5958344847

 

Po raz ostatni kupiłem zegarek bez foto mechanizmu, w opisie 21 kamieni a okazało sie dzisiaj, że w środku wcale nie siedzi automat :(. Czy ja o czymś nie wiem i były takie mechanizmy w nurku bez automatu? Ech zezłościłem sie, kupiłem go bo mam piękna tarczę do tego modelu a koperta jest rzadka, ale liczyłem na to, że będę miał automat.

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę: Zegarek Wostok Amfibia CCCP

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5958344847

 

Po raz ostatni kupiłem zegarek bez foto mechanizmu, w opisie 21 kamieni a okazało sie dzisiaj, że w środku wcale nie siedzi automat :(. Czy ja o czymś nie wiem i były takie mechanizmy w nurku bez automatu? Ech zezłościłem sie, kupiłem go bo mam piękna tarczę do tego modelu a koperta jest rzadka, ale liczyłem na to, że będę miał automat.

Na tarczy jak byk "21 kamieni" czyli automat. Składak jak nic. Ale w opisie napisane"nakręcany" więc nawet powodów do zwrotu niestety nie widzę.

Edit.No chyba żeby się tej ilości kamieni czepić ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że opis jest niespójny. Jest napisane, że 21 kamieni, a informacja o tym, że zegarek jest nakręcany oznacza dla mnie, że dodatkowo można go nakręcić, tak jak to przy tym mechanizmie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wysyłka jest dość droga i średnio opłaca się sprowadzać 1 zegarek... poza tym nie zawsze wysyłają za granicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Wysyłka to nie problem, bo czasami jeżdżę na Ukrainę do Lwowa to bym mógł odebrać u kuzyna. Chciałem bardziej wiedzieć czy ceny są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Żeby choć za te pieniądze mechanizm był jednorodny .....w tytule jest że rzadki,tylko brak dopisu że rzadki składak ....upss ,"pasówka".. ;-)

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5996561617

 

...taaa ujął mnie chłopak: "10 lat doświadczenia na allegro. 100 POZYTYWNYCH KOMENTARZY !!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składak, nie tylko pasówka, każdy mostek z innym szlifem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

@up

Jak się dobrze przyjrzeć to znajdziemy jeszcze kilka kwiatków. Brud w miejscu styku szkiełka z kopertą, brud na kopercie przy teleskopach (od spodu), rysy na pierścieniu od tylnego dekielka, rdza, albo brud przy koronce też od dołu. W większości przypadków w tych miejscach zbierają się zabrudzenia podczas użytkowania z tego co mi wiadomo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55g zawsze w cenie, chociaż ten faktycznie trochę przepłacone - komuś chyba mocno zależało.

Mam wrażenie że tam komuś mocno zależało żeby je sprzedać... I sprzedający nawet nie odpowiada na pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprzedany zegarek za ponad 1000zł wraca na aukcje u tego samego sprzedawcy. Trochę podejrzane...

Czy wszystko jest w porządku z samym zegarkiem? Koperta St Georges, mechanizm Prima Watch, na tarczy brak sygnowania. Czy jakiś specjalista od starych kieszonek mógłby się wypowiedzieć? Pawle B. co o tym sądzisz?

 

miesiąc temu:

http://allegro.pl/rosja-carska-nagrodowy-za-wzorowe-strzelanie-1907-i5945071227.html

 

i po nowemu:

http://allegro.pl/rosja-carska-nagrodowy-za-wzorowe-strzelanie-1907-i6003229564.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest w komentarzach sprzedającego.Tamta aukcja była podbijana.Z tego co kiedyś czytałem wszystkie zegarki nagrodowe były srebrne - Rosja wiec obowiązkowo proba 84 zołotniki Szwajcarskie 0.875

Ta koperta to podróbka na pewno - warto aby spec od mechanizmów się wypowiedział z jakich to lat wtedy porównamy to do okresu w jakim były wręczane nagrodówki

Zwlekę się z wyra za pół godziny to luknę lepiej ale to skladak i podróbka a sprzedający nie uczciwy mówię to z pełną odpowiedzialnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobra zwlekłem się już z wyra  :D  ale jeszcze nie jadłem  -_-

 

A więc firma St Georges Watch została założona 20 sierpnia 1908 roku według tego co podaje mikrolisk  

Koperta jest podróbką ze sporą ilością błędów w napisie MONTRES  jest odwrócone N   podobnie w kolejnym wyrazie PERFECTIONNEE za dużo jest E  poza tym rok 1900 wraz z medalami wydaje mi się trochę za wczesny skoro forma została zarejestrowana 8 lat później więc skąd okolicznościowa grawerka wewnątrz z 1907 roku ?? - poza tym koperta na Rosję powinna być srebrna itd.....

To jest moje zdanie oczywiście mogę się mylić bo rzeczoznawcą nie jestem i są to tylko moje obserwacje 

 

St Georges Watch / SGW / Bevilard (mit geflügeltem Zahnrad)bildmarke_renoldkocher6.jpgRénold Kocher Manufactured'Horlogerie BévilardUhren, Uhrenteile; Bévilard, Schweiz; registriert am 20.8.1908
 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł już o nim pisał, to kombinator z Rosji, posiadający kilka kont na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.