Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już widziałem, jak było 270 zł. Dodałem do go obserwowanych na początku aukcji i śledzę.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przed chwilą to było tanio. Sprawdź teraz :o:huh:;)

 

Ja już widziałem, jak było 270 zł. Dodałem do go obserwowanych na początku aukcji i śledzę.

Też go dałem do obserwowanych, cena kosmos, a dziwne bo sprzedawca znany i nie zaobserwowałem u niego "podbijania" swoich ofert......ciekawe na ilu się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest, jak ktoś długo szuka i zobaczy ładną sztuką (co nie za często ostatnio się zdarza) to będzie walczył. Kolejna sprawa, że ogólnie zegarków w obrocie jest coraz mniej, z rożnych przyczyn. Przetapiają, potem reszta leży i kwiczy gdzieś po szufladach, albo na Allegro jak złom po dziadku zegarmistrzu. Ceny będą rosły. Dodatkowo coraz trudniej o dobre stany, a jak się pojawiają to ceny jak na załączonym powyżej obrazku. Pojawiają się coraz to nowsi zbieracza i amatorzy 'rusków' więcej chętnych = wyższe ceny. Kolejna sprawa jest taka, że dla jednego setka to dużo, a inny da 300 i będzie twierdził, że ubił świetny interes.

 

Widzę po sobie. Większość Poljotów automatów które mam zakupiłem poniżej 100zł, a z tego co teraz obserwuję na Alle to ceny od 150zł w górę i gdybym jakiegoś nie miał to bym walczył o niego. Z roku na rok, ceny będą rosły i nie każdy to wytrzyma, albo ograniczy się tylko do zakupów przy pojawiającej się okazji.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nie zgodzić z tym co piszesz bahuone. Ostatnio nawet zegarki z przeznaczeniem "na części" potrafią osiągać ceny jakie jeszcze rok temu płacono za sprawne i coraz trudniej upolować coś co można nazwać okazją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa niestety...jak sobie przypomnę za ile trzy lata temu kupowałem pierwsze Molnije ...przyszłość różowo nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nic strasznego, ktoś drogo kupił zegarek ;)

 

 

A tu potworek z Ukrainy na zatoce

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Soviet-Russia-USSR-watch-Vostok-Wostok-Amphibian-condition-serviced-/262330549017?hash=item3d141e8319:g:TDUAAOSwB4NWtnsA

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że to składak? Tak jak napisał Kchrapek, na tarczy jest oznaczenie, że zegarek został wyprodukowany w Rosji, jak dla mnie nawet całkiem fajny - utrzymany w duchu "chorągiewki" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że to składak? Tak jak napisał Kchrapek, na tarczy jest oznaczenie, że zegarek został wyprodukowany w Rosji, jak dla mnie nawet całkiem fajny - utrzymany w duchu "chorągiewki" ;).

Jak nie składak to zwracam honor ;) ale pomyślałem że go ktoś z różnych części poskładał i przypia metkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Od jakiegoś już czasu poszukuję radzieckiego/rosyjskiego "automatu", gdyż moja wysłużona Slava Automatic 27 Jewels uległa trwałej awarii... :wacko:

 

Dlatego zastanawiam się nad niżej przedstawioną ofertą na Allegro. Zadam więc pytanie: do jakiej kwoty warto licytować na tej aukcji?

 

http://allegro.pl/zegarek-radziecki-poljot-automat-2616-2h-ladny-i6047402483.html

 

Z góry dziękuję za Waszą pomoc w przedmiotowym zakresie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Od jakiegoś już czasu poszukuję radzieckiego/rosyjskiego "automatu", gdyż moja wysłużona Slava Automatic 27 Jewels uległa trwałej awarii... :wacko:

 

Dlatego zastanawiam się nad niżej przedstawioną ofertą na Allegro. Zadam więc pytanie: do jakiej kwoty warto licytować na tej aukcji?

 

http://allegro.pl/zegarek-radziecki-poljot-automat-2616-2h-ladny-i6047402483.html

 

Z góry dziękuję za Waszą pomoc w przedmiotowym zakresie! :)

 

Imho cena startowa to już max jest ;-)

Model jest nieco przaśny (ale co kto lubi) i trzeba będzie drugie tyle dać na serwis (mój majster tyle za kompletne spa serducha automatu bierze) + jakieś fajne ubranko... to już się kwota robi hmm... średnio fajna.

 

 

A tu hicior dnia w przepłaceniu http://allegro.pl/meski-poljot-automat-044-i6045009478.html

Krzywo poskładany 55 g... Szkło jakieś nijakie i koronka też mi się wydaje sztukowana...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam inaczej. Jeśli podoba Ci się i Cie stać to zapłać i 300 zł i noś z zadowoleniem ;) tutaj to najlepiej dać do 30 zl za zegarek to wtedy się opłaca, potem to już przepłacanie - tak zauważyłam ;)

edit: oczywiscie rozumiem pytania ile coś jest warte, bo nikt nie lubi przepłacać. Ja też szukam jak najtaniej i powyżej iluś tam nie licytuję.

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

A ja uważam inaczej. Jeśli podoba Ci się i Cie stać to zapłać i 300 zł i noś z zadowoleniem ;) tutaj to najlepiej dać do 30 zl za zegarek to wtedy się opłaca, potem to już przepłacanie - tak zauważyłam ;)

edit: oczywiscie rozumiem pytania ile coś jest warte, bo nikt nie lubi przepłacać. Ja też szukam jak najtaniej i powyżej iluś tam nie licytuję.

Właśnie... Tym bardziej, że większość ma swoje źródełka, tajne dojścia albo wisi na alle 24h/dobę. Nie każdy ma takie możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest tyle warty ile ktoś chce za niego zapłacić :D  :ph34r:


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Zegarek jest tyle warty ile ktoś chce za niego zapłacić :D  :ph34r:

 

Taaaa.... i dlatego wymieniamy się spostrzeżeniami w temacie "nie przepłacajcie na a...."  :P 

Na chorobę ktoś taki wątek założył :ph34r: ?? Kupujmy co się nam podoba po 300 w wzwyż!!!

Może podpadnę, ale wiem że kobiety kupują oczami :D

 

Facet musi mieć coś albo naprawdę rzadkiego (żeby inny samiec tego nie miał), albo w mega fajnym stanie (żeby inni zazdrościli) lub mieć hiper sentyment do nabytku (by móc o nim opowiadać historie przy browarze) :P

 Wtedy może naprawdę wiele zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

 

 

Może podpadnę, ale wiem że kobiety kupują oczami :D

 

 

Jasne, że tak jest. Taki nasz ,,urok"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

...

Wątek jest w porządku chociaż by dlatego że nowi użytkownicy forum, albo tak jak ja miłośnicy zegarków "sdielano" nie znający cen nie wtopili finansowo. Co do stanu to staram się znaleźć w jak najlepszym nie dlatego żeby inni zazdrościli tylko dla tego że mam za małą wiedzę żeby jeszcze się samemu zająć renowacją, a pieniądze które by trzeba było za to zapłacić wolę przeznaczyć na kolejny fajny zegarek. 

 

 

Zegarek jest tyle warty ile ktoś chce za niego zapłacić :D  :ph34r:

 

Coś w tym jest.  :D Wiem to z autopsji, parę razy mnie poniosło.  :ph34r:  No ale jak chcesz mieć coś co szukałeś od dawna i trafiło się w dobrym stanie... Wiadomo emocje ponoszą, racjonalne myślenie się wyłącza i pozostaje tylko chęć posiadania.  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, przecież jak gostka stać i mu się podoba :) to niech ma. I niech nosi z zadowoleniem w nieświadomości tego co kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie taka koperta jak w Mirze z mirami???

Odnośnie postu d@dik'a temat jest, by było o czym dyskutować na forum. Sam dużo ostatnio sprzedaję i wiem ile co jest warte, ale gdy chciałem mieć złoconą pobiedę ПЧЗ to zapłaciłem 4x więcej niż była warta w ocenie kogoś komu nie zależy, ktoś chciał ją mieć prawie tak samo mocno co ja :) i się licytowało.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.