Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm post pod postem.... :ph34r:

Ale Zbysiu zegarki zaczyna strugać!

Koperta zdarta do bólu a tarcza "wydziergana" chyba w domu na drukarce :D

Aleeee piękny Bałtyk.....

http://allegro.pl/piekny-baltyk-made-in-poland-lata-60-te-ideal-i6054941034.html

Zbigniew mistrz! Ten pan może i przejdzie do historii, jak "tarcze warszawskie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ten sprzedający obniżył loty, bo wcześniej było 2500 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho tę cenę, skąd się wzięła ostatnio moda na dopisek "Zegarek dla notariusza" ? Mi to wiochą zalatuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarysowany dekiel, widać, że na ringu też były przeprowadzane nieumiejętne próby otwierania, tarcza z jakimiś paprochami i innym brudem, w tym 3 zdjęcia zupełnie niepotrzebne ze względu na brak rutinoskorbinu - no ale w końcu płaci się za rosyjskiego Atlantica - a to przynajmniej poł tysiąca trzeba wydać :) Jedyny taki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie to:

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-tarcza-jak-atlantic-super-de-luxe-i6023694512.html

nie wiedziałam, że mam tak wartościowy zegarek. I do tego jak Atlantic :D

To jest chyba złota recepta na ubijanie deali na allegro: sprzedajesz ruska, ale reklamujesz szwajcara. I 500 wpada :)

 

Pal licho tę cenę, skąd się wzięła ostatnio moda na dopisek "Zegarek dla notariusza" ? Mi to wiochą zalatuje :(

A faktycznie, nie zwróciłem uwagi. To się w marketingu nazywa "social proof" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj i to bardzo. Za 100-150 spokojnie można takiego kupić.

To ja chętnie taka za 100 kupię!!! Proszę o oferty ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ktoś z forum to sorry, ale zastanowiła mnie ta odchyłka 0,4 sek. Jak to sprawdzono ? W którym położeniu ? :)

http://olx.pl/oferta/zegarek-rakieta-16-kamieni-lata-60-te-zsrr-2603-CID87-IDdxRht.html#ef8a38eb7c

Ha! Są rzeczy które się fizjologom nie śniły! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho tę cenę, skąd się wzięła ostatnio moda na dopisek "Zegarek dla notariusza" ? Mi to wiochą zalatuje :(

Właśnie ja także się nad tym zastanawiam i nic mi do głowy nie przychodzi.,Skąd się notariusz wziął? I co ma wspólnego z zegarkiem? .Pamiętam kiedyś się mówiło w sytuacji kiedy ktoś jechał samochodem wolno i ostrożnie ,że:"jedzie jak z teściową do rejenta".,Ale na temat zegarka i notariusza to nigdy nie słyszałem żadnego powiedzenia.,Jest ktoś w stanie to wytłumaczyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką teorię. Obecnie większość ludzi styka się z notariuszem przy okazji kupna mieszkania od dewelopera. Notariusze obsługujący deweloperów to finansowa elita, odstąjąca poziomem życia i wyposażenia lokali od przeciętnej. Większość ma lokale zawalone sztuką nowoczesną i antykami. No i stąd taka zbitka - bogaty, nie wie, co z kasą zrobić, kupę zbędnych przedmiotów kupuje za wielką kasę, to może i na zegarek się skusi :) Ja często zauważam, że ludzie tym przepychem u tych notariuszy są wręcz onieśmieleni i zszokowani.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Notariusz przeciętnej osobie kojarzy się z zawodem zaufania publicznego, z osobą o pewnym statusie społecznym. Ergo: nosząc zegarek "dla notariusza" przejmujesz część jego splendoru.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką teorię. Obecnie większość ludzi styka się z notariuszem przy okazji kupna mieszkania od dewelopera. Notariusze obsługujący deweloperów to finansowa elita, odstąjąca poziomem życia i wyposażenia lokali od przeciętnej. Większość ma lokale zawalone sztuką nowoczesną i antykami. No i stąd taka zbitka - bogaty, nie wie, co z kasą zrobić, kupę zbędnych przedmiotów kupuje za wielką kasę, to może i na zegarek się skusi :) Ja często zauważam, że ludzie tym przepychem u tych notariuszy są wręcz onieśmieleni i zszokowani.

Co kraj to obyczaj.,W USA zawód notariusza raczej nie gwarantuje zarobienia fortuny.,Notariusz jest bezpłatny w każdym banku czy większej aptece.,Jeżeli ktoś chce zostać notariuszem wystarczy żeby miał ukończone 18 lat , nie był karany i złożył przysięgę.,

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj.,W USA zawód notariusza raczej nie gwarantuje zarobienia fortuny.,Notariusz jest bezpłatny w każdym banku czy większej aptece.,Jeżeli ktoś chce zostać notariuszem wystarczy żeby miał ukończone 18 lat , nie był karany i złożył przysięgę.,

Nie porównuj funkcji notariusza w systemie prawnym anglosaskim i kontynentalnym, zupełnie inne zawody, umocowanie i kompetencje, tylko nazwa taka sama. W USA tak naprawdę notariuszem jest się niejako przy okazji. Trudno oceniać, który system lepszy, choć raczej przyjmuje się, że kontynentalny ma sporą przewagę. 

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest oryginalna.

Tarcza omówiona "czy ten zegarek jest w 100% oryginalny " niestety tarcza nie jest ,jest to nie tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza omówiona "czy ten zegarek jest w 100% oryginalny " niestety tarcza nie jest ,jest to nie tylko moje zdanie

Witam.

Dodatkowo koronka jest w innym odcieniu (w opisie pominięto jej oryginalność).

Koperta posiada przetarcie w rejonie koronki pomiędzy 3 a 4 godziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.