Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

@AWG - w tym pierwszym nie dopisali że koperta jest (jak sądzę) z amelinium  :D - stąd taka cena.

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 (sorry za powtórkę, ale po ile chodzą paragony ?):

 

 

Od 3 do 23 % wartości towaru zależy kto jak i gdzie do tego rolka taśmy niecałe 2 zł  :lol:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to jakiś wyjątek ale zobaczyłem, że wszystkie zegarki Sprzedawcy maja takie ceny.......

 

http://allegro.pl/zegarek-kolekcjonerski-pobieda-i6571207171.html

Wygląda jakby rąbnął się z przecinkiem na wszystkich aukcjach, o jedno miejsce w prawo :blink:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jegomość, spotkałem go kilka razy na targach staroci. Ceny ma jak widać dramatyczne. Ale jego zegarki, jego ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie dla potomnych :D

 

http://allegro.pl/zegarek-lucz-zloty-23-kamha-cccp-au20-unikat-i6570882917.html#thumb/1

 

 

Pisownia oryginalna :D

 

Witam na sprzedaż mam stary zegarek. Jeżeli chodzi o jego stan wizualny to ma rysy na szkiełu. Tu odrazu dodam że w aukcji zabznaczyłem ze ma szkiełko akrylowe ale nie jestem tego pewien. Jeżeli chodzi o mechanizm to mechanizm załacza sie czasmi ale tylko kiedy zegarek jest szkiełkiem w dół niewiem czym to jest spowodowane ale myśle że osoba która sie na tym zna to sobie z tym poradzi. Jeżeli chodzi o obudowę /koperte to internet powiedział mi że oznaczanie AU20+ to że koperta jest ze złota i tego złota jest 20 mikronów albo wiecej bo jest ten +. Jeżeli masz inne pytania to prosze o kontakt email: @vp.pl lub telefon  (proszę sms a ja odzwonie kiedy bede mógł rozmawiać). Aukcja bez ceny minimalnej.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwam wpis, przepraszam ale źle spojrzałem na aukcje -- to były jednak dwie inne Slavy.

 

Marcin.

Edytowane przez 7ara7ony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mu przetłumaczył nazwę zakładu w Ugliczu, który w nazwie ma  "im.50-lecia CCCP", jako termin gwarancji :)

Dla porządku - gwarancja na ten zegarek była tylko na rok ;)

 

50 lat gwarancji - rozmarzyłem się :D

Edytowane przez Hipek

СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pobieda. Tytuł aukcji, a rzeczywistość i ta cena "kup teraz". :lol: 

 

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm iskry 17 kamieni z o dziwo oryginalnym mostkiem balansu,zmienione koło naciagu na bez napisu, wsadzony do koperty molniji 15-ki,dekiel od koperty 18-tki ,poobcinane wskazówki,ładna tarcza ,zdjęcie tak zrobione że zgodność pasów trudno stwierdzić....Składaczek za 140....

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6590569766

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm iskry 17 kamieni z o dziwo oryginalnym mostkiem balansu,zmienione koło naciagu na bez napisu, wsadzony do koperty molniji 15-ki,dekiel od koperty 18-tki ,poobcinane wskazówki,ładna tarcza ,zdjęcie tak zrobione że zgodność pasów trudno stwierdzić....Składaczek za 140....

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6590569766

 

No takiego zestawu części w jednej obudowie jeszcze nie wdziałem. To i cena nie dziwi...... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tutaj należałoby wstawić profil sprzedawcy, nie tylko jego pojedyncze aukcje. 

Dlaczego ? Dlatego, że na jego aukcjach licytują jelenie ?

Jeden neutral, żadnego negatywa, za to 8 chętnych na budzika w zjedzonej kopercie, 8 na zasyfioną Rakietę i aż 13 na zegarkowy złom do odzysku złota.

To im trzeba współczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.