Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Św. Trójca ... ?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Już jest ich więcej. Ale wciąż się rozmnażają i mutują więc bądź czujny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i te opisy ...

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie. A oni po prostu założyli polską fabrykę zegarków różnych

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa. Tylko te kanty muszą dopracować

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiacie się. Stary Rosjanin jak go wkładał 60 lat temu do szuflady wcześniej owijając szmatką  i pakował go w hermetyczne opakowanie to płakał. 

I płakał jego syn i wnuk.  :D

Ale z tą folią na deklu to już naprawdę przesadzili - rozumiem, że też oryginalna, "zdiełana w CCCP".

 

Najbardziej mnie wkurza świadomość, że oni liczą, że naciągną wcale nie nas, ale naszych nieświadomych znajomych i bliskich.

Rodzina już wie, że ma mi nie kupować żadnych zegarków, ale co ja zrobię, jak mi koledzy przyniosą na urodziny takiego,

kupionego za gruby hajs na Allegro "bo wiemy, że zbierasz ruskie zegarki, to tu masz taki fajny, jak nowy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej mnie wkurza świadomość, że oni liczą, że naciągną wcale nie nas, ale naszych nieświadomych znajomych i bliskich.

Rodzina już wie, że ma mi nie kupować żadnych zegarków, ale co ja zrobię, jak mi koledzy przyniosą na urodziny takiego,

kupionego za gruby hajs na Allegro "bo wiemy, że zbierasz ruskie zegarki, to tu masz taki fajny, jak nowy"?

 

Nie wiem czy wiecie ale kupców tutaj z forum, chętnych na zegarki jest 30stu - 40stu (tych świadomych)  to już i tak chyba zawyżone kalkulacje - dochodzi kilkadziesiąt może osób czytających nie zalogowanych - za to kupujących którzy nawet nie wiedzą o istnieniu tego forum są setki jak nie w tysiące którzy sporadycznie zaglądają na allegro czasem coś kupując - jak każdy z nich raz na 3 miesiące coś kupi i tak się będą przez to allegro przeplatać to dają spory zysk sprzedającym i tym uczciwym i tym kombinującym - żadne wpisy tu na forum tego nie zaburzą i sytuacji nie zmienią niezależnie od ilości zgłoszeń i opisów sytuacji o rzekomych oszustwach.Kombinatorstwo, sprzedaż podróbek, podbijanie cen było i będzie kto wie niech takie aukcje ignoruje reszta zapłaci frycowe - świata nie uleczysz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że Precyzyjny ze "srebrnym" mechanizmem ? Skąd, gdzie, jak to możliwe ? ;)

Wiesz że nie o to chodzi ale to Wołna Jacek. Tylko tarcza i wskazówki z WP. Przynajmniej na moje oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja ogólnie o tym co na tarczy vs. mechanizm.;)

 

Co do zestawienia poszczególnych elementów nie zamierzam polemizować,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że Precyzyjny ze "srebrnym" mechanizmem ? Skąd, gdzie, jak to możliwe ? ;)

 

Kurcze, ile ja się przez niewiedzę naszukałem złotego .... Ale skutecznie i to w świetnym stanie :D No i nie ma tego złego - przynajmniej mój precyzyjny ma śliczne niebieskie gwiazdeczki :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie dużym nietaktem, jeśli z ciekawości zapytam, jak jakościowo wypada porównanie noworosyjskich mechanizmów z oryginalnymi radzieckimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych, które siedzą w tych zegarkach z linków tu umieszczanych. Poljoty jak nowe, z foliami itp. Czy mechanizmy są wsadzane z oryginalnych zegarków? Zastanawia mnie po prostu proceder ich "produkcji". Zbierają oryginalne mechanizmy i wsadzają je w nowe koperty i tarcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mechanizmy są w nich radzieckie, ale tez niekońiecznie oryginalne, mogą być poskładane z kilku innych mechanizmów, albo w ogóle pochodzić z innego modelu niż udają.

Nie o to chodzi. Rafał ma rację.

Pobieda TTK-1 jest chyba jedyną gdzie nie ma żadnych odstępstw. Tarcza TTK-1 - mechanizm TTK-1 (sygnowany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.