Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ta bransoleta jest na 100% złota - ona była właśnie w kilku odcieniach złota 

Jak zobaczyłem aukcję za 4000zł to chciałem kliknąć bez czytania opisu potem doczytałem że bez zegarka - w komplecie za 4klocki to okazja by była 


A pierwszy to jakieś nieporozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - ona w całości jest złota a jak te barwienia zrobili to nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujący wyrób jubilerski, zdecydowanie ciekawszy od tych typowych złotych gąsienic... chciałem napisać "ruskich" ale lepszym przymiotnikiem byłby "cygańskich" :)

 

 

 

a jak te barwienia zrobili to nie wiem
  tu pewnie miałby słówko do powiedzenia jakiś metalurg. Zapewne efekt osiągnięto poprzez łączenie różnych ciekawych stopów złota Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moda na gajowego trwa! Ja w ostatnim czasie sprzedałem na licytacji gajowego w ładnym stanie za 270zł... Nie wiem dlaczego to aż tyle warte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/i2/oferta/wostok-gajowego-17-kamienii-CID87-IDnbSQ8.html#:91012d4bc8#gallery

 

Oszust! Ma jeszcze inne zegarki zdjęcia z internetu. Poprosiłem o więcej zdjęć i dostałem zdjęcia innego gajowego również z internetu.

 

Tak, już kiedyś wystawiał gajowego i była ta sama sytuacja. Jak mu się zapytałem, czy można podjechać, to mnie zblokował


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

437a12b8f5bc4a787e4bb217e4e9ca5d.jpg

 

Konto n-ty raz zakładane.

Inne dane inne miasto ogłoszenia te same.

Sprawa już jest na Policji zgłoszona przez osoby, które zapłaciły niestety. Będą dalsze zgłoszenia.

 

Była Patrycja jest Sylwia.

Był Konin jest coś innego...

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, dzieki za ostrzezenia.

Wlasnie skonczylem korespondencje. Pani? chciala sprzedac ale nie do konca wiedziala jak. Chyba pisanie na kompie tez za wolno idzie, bo z nudow zerknalem na forum i zobaczylem jakie to sa kwiatki. Zakonczylem interesa :-)


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybak - dzięki, oby  było  więcej czujnych Forumowiczów.

 

Ku przestrodze - uważajmy na takie "oferty okazje"

Pozwole sobie zacytować Piotrka post

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach-okazje-unikaty-bardzo-dobre-stany-na-aukcjach/page-776?p=2039127&do=findComment&comment=2039127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1 razem chciałem kupić wszystkie amfibie jak się to pojawiło z miesiąc temu na  OLX.

Ustaliliśmy cenę po czym sprzedający oznajmił, że mi sprzedać może teraz tylko jeden jak wpłatę zrobię a potem resztę.

Wydało mi się to podejrzane i odpuściłem.

Na drugi dzień konta nie było po czym było zakładane wielokrotnie na inne dane inne miasta. Schemat działania ten sam.

Wpłata i dowód wpłaty po czym konto znikało.

Sprawę za każdym razem sam zgłaszam do olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio tego samego Gajowego sprzedawał jako Arkadiusz z Lubania. Konto usunięte. Dziś jako Sylwia z Gulzowa na śląsku.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę była Patrycja z Konina.

Wcześniej amfibie i gajowy były na różnych kontach. Od wczoraj są razem już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużych kwot ludzie nie odpuszczą a za 50 zł większości szarpać nie będzie się chciało a łyżeczką też nazbiera 

Złodzieje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno złodzieje robili tak

Kupowali kilkadziesiąt różnych kart SIM do telefonów na kartę po czym wystawiali tani trefny towar na OLX - ludzie kupowali bo tanio ale nie chcieli przelewu tylko doładowanie zdrapką czy on-line  - w ciągu jednego dnia nabijali kilka kart na kilkaset złotych po czym sprzedawali je za połowę ceny - kupujący taką kartę dzwonił tanio, przelewów nie było więc zero śladu, karty były anonimowe więc winnego brak, konta na OLX trefne więc wykrywalność zerowa 

Dzisiaj mają pewnie inne patenty - konto na słupa pijaka itd.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z tego co rozmawiałem z 2 osobami, które kupiły gajowego i amfibie okazuje się, że numer konta bankowego oraz numer telefonu tez taki sam w obu przypadkach. Obecnie już w ogłoszeniu numeru telefonu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.