Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Fakt, trochę zapuszczony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

To jeszcze pikuś. Mam Wostoka w kopercie Rakiety z "wypełnieniem" w postaci odcinka sprężyny z bębna ;)

Ale patent sprawdza się znakomicie, więc nie narzekam. Podaję jako ciekawostkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaczek wspomniał o wszystkim tylko nie o tarczy.

Pewnie uznał że to zbędna informacja ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

To wina zarządzających Allegro.

Skoro bez problemów pewnie wielokrotnie dokonują zwrotu prowizji za rzekome niedojście transakcji do skutku (brak opłaty ze strony kupującego).

Bo nie sądzę żeby ten sprzedawca tak sobie lekką ręką za każdym razem płacił 10%.

 

"Kupujący" dostanie ostrzeżenie, jedno, drugie w końcu go zablokują, a sprzedawca w międzyczasie założy 10 innych fikcyjnych kont do podbijania.

I tak wkoło Macieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Urwał nać... Co to jest?  :blink:  To już pod paragraf podpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam paragraf... na "innowacyjny" marketing i reklamę nie ma paragrafu! bo jakby był, to w TV nie przerywaliby emisji ciekawych filmów tylko po to aby zachęcać do zakupu pigułek na ...pierdzenie


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

:)  Ale cena to mnie powaliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz? Przecież to zdjęcia po obróbce, Na żywo traci cały urok

Podobnie jak ten

http://allegro.pl/garniturowa-zlocona-raketa-lata-60-te-nieuzywany-i6920598837.html

Niekoniecznie. Kupiłem kiedyś od tego sprzedawcy ładnego Wostoka. Przepłaciłem bo mi się podobał ale zdjęcia nie przekłamywały stanu faktycznego. Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest koperta złocona tylko pokrywana azotkiem tytanu, który nie toleruje roztworów alkalicznych, a takie właściwości ma pot ludzki (pomijam już to, że w Czystopolu nie potrafili przygotować kopert pod pokrywanie azotkiem tytanu i ten potrafi samoistnie obłazić). Ślady tegoż masz choćby na wysokości godziny drugiej, od dekla strony.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

To nie jest koperta złocona tylko pokrywana azotkiem tytanu, który nie toleruje roztworów alkalicznych, a takie właściwości ma pot ludzki (pomijam już to, że w Czystopolu nie potrafili przygotować kopert pod pokrywanie azotkiem tytanu i ten potrafi samoistnie obłazić). Ślady tegoż masz choćby na wysokości godziny drugiej, od dekla strony.

Wczesne modele i tak maja porządną powłokę w porównaniu do tych z połowy i końca lat 90-tych. Tu była tak cienka powłoka napylona mgiełką, że obłaziła od samego patrzenia, odbarwiała się nieregularnie nawet nieużywana od zwykłego dotknięcia spoconym palcem. Późniejsze znowu są jakościowo lepsze, bo już nie oszczędzali na grubości napylenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,


interesuję się zegarkami radzieckimi/rosyjskimi w klimacie wojskowo/podróżniczo/lotniczym (itp) Mam już kilka sztuk amfibii, a teraz, od jakiegoś czasu, spoglądam na pasówki Mołni, a że jestem bardzooooo początkujący to spojrzyjcie na te dwie propozycje: czy warto i jaka cena jest ,,normalne" za każdego z nich. 


 


Z góry dziękuję  :)


M


 


http://allegro.pl/sh...440cb14#thumb/8


 


oraz


 


 


http://allegro.pl/ze...88.html#thumb/2


 

Ps. Niestety powieliłem wątek bo poprzedni wrzuciłem do (chyba) nie tego działu co trzeba :(  Poradźcie koledzy świerzakowi :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.