Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

ale z uszkodzoną kopertą

gapię się i gapię... czy masz na myśli 'górną' nóżkę na przeciwko koronki?

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gapię się i gapię... czy masz na myśli 'górną' nóżkę na przeciwko koronki?

Na zdjęciach nie widać ale w opisie sprzedający napisał że nóżki są ugięte. To jednak poważna wada. Nawet jeśli kopertę można wymienić bo najważniejsza jest tarcza w ty przypadku to znów koszty na poszukiwanie dobrej koperty do Wołny będą niemałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... na pierwszy rzut oka tego nie widać. Trzeba czytać opisy!! i wówczas już wiadomo, że rozchodzi się o nóżkę NAPRZECIWKO koronki :)

 

6 stówek za tarczę, to manipulacja albo desperacja


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kula się w tej cenie bo sprzedali chyba Krzysztofowi łucza złotego za chyba 300 pln. Więc muszą odrobić straty. Zobacz tak sierpień/wrzesień. Był temat.

U mnie wyświetla sie, że mają tego 52 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ona była za 149 kup-teraz ale nie sprzedała się przez chyba tydzień więc poszła do licytacji 

Nie zmienia to faktu że kogoś pogieło. Końcowa cena z d..y wyjęta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden komentarz mi się ciśnienie: wszyscy jak tu siedzimy na tym forum jesteśmy co najmniej odpowiednikami Ruskich G.I.JOE ja jestem podwodniakiem i pancerniakiem jednocześnie. A Wy Towarzysze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jeden komentarz mi się ciśnienie: wszyscy jak tu siedzimy na tym forum jesteśmy co najmniej odpowiednikami Ruskich G.I.JOE ja jestem podwodniakiem i pancerniakiem jednocześnie. A Wy Towarzysze?

No to ja piszę się do VDV. :D

 

Polecam: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyjaśni fenomen tej aukcji? Zaczęło się od 1 zł, skończyło na prawie 2 tys. zł.

http://allegro.pl/stare-zegarki-zestaw-zegarkow-seiko-casio-poljot-i7017032891.html

Tak się teraz sprzedaje podróbki - niby od niechcenia zrobione zdjęcia ale mocno koncentrują się wokoło dwóch zegarków znanej marki - niestety to podróbki ale jelonek się napalił to dostanie to za co zapłacił

Aukcja niby nie wiem co sprzedaję ....... w tytule nazwy zegarków ale bez tych dwóch........... tra ta tata ........... aukcja grzecznościowa więc nie moja ......... tra tata ........... itd..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Podpada też pod koniki. Zobaczcie jaki skok w oferowanej kwocie i w jakim czasie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.