Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

To ten sam sprzedawca, co ostatnio miał pogryzmolonego "nosa" 3133 ;)

A tak apropos, to ten chrono jednak najwyraźniej poszedł


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie gadajcie - fajny Sputnik musi być drogi :)

I nie trzeba szukać sekundy ... :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mercel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś automat pozbawiony złotej koperty, ale i tak nie jest źle. Ilość kamieni się zgadza i cena nie jest z d... wyjęta. :D

To prawda, generalnie widać co się bierze i sprzedający nie wciska niestworzonych historii, sama kompilacja mnie nieco zdziwiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie pierwszy raz widzę takiego 55g z tą tarczą :rolleyes:  coś chyba pasuje im taka tarcza. Np tu z kolekcji i strony mroatman:

594bb0_f2bf1e14b4364f57b6c188954ca7f3d5~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dobrze współgra. Jeśli masz zjechaną srebrna tarczę, a nie patrzysz na koszerność tylko używasz na co dzień to czemu by nie wymienić na coś co wygląda dużo lepiej. No chyba że czegoś nie wiemy i okaże się że takie tez były.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim 55g

 

Dobrze współgra. Jeśli masz zjechaną srebrna tarczę, a nie patrzysz na koszerność tylko używasz na co dzień to czemu by nie wymienić na coś co wygląda dużo lepiej. No chyba że czegoś nie wiemy i okaże się że takie tez były.  :P

 

akurat w moim 55g tarcza jest ok, tylko ring nieco sfatygowany, a na to niestety taka podmianka nie pomoże :) Nawet się zastanawiałem nad zakupem tego zegarka z aukcji- włożyłbym tam szkiełko i werk z mojego, ale jednak ogólny stan mojej koperty- nawet z ubytkami farby na ringu- jednak lepszy.

Może w końcu trafię jakiego 55g w ogólnym lepszym stanie i przyzwoitej cenie, bo obecnie na OLX trochę poszaleli moim zdaniem.

Edytowane przez pitdoggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oryginalności to się nie wypowiem, ale pomimo stanu cena kosmiczna

http://allegro.pl/poljot-budzik-ideal-stan-nos-rarytas-kolekcjonersk-i7085798048.html#thumb/5

W tym poljocie widać po zdjęciach że brakuje pierścienia dystansującego. Ciekawe jak ten mechanizm się trzyma☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pierścień jest za dopłatą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

W tym poljocie widać po zdjęciach że brakuje pierścienia dystansującego. Ciekawe jak ten mechanizm się trzyma☺

No jak się trzyma? Na wałkach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.