Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła cena końcowa...haha. Ciekawe w czym tkwi sekret takiego wyniku. Kiedyś sprzedałem w licytacji podobny w idealnym stanie za 60zl.

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7790503507

Tarcza spękana, koperta zjechana mocno o koronce już nawet nie wspomnę. Warte to może ze 40 zł... Ale zdjęcia artystyczne niemal :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w czym tkwi sekret takiego wyniku.

Dobrze zrobione i podejrzewam, że stuningowene zdjęcia.

U tego sprzedawcy wszystkie zegarki osiągają bardzo wysokie ceny.

 

Edit. Tu też się ktoś napalił. Tarcza przerysowana i koperta zdaję się nie taka jak trzeba.

https://allegro.pl/oferta/lucz-zsrr-ladny-smukly-zlocony-au12-5-7786351695

Edytowane przez pabloo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie - Koronka w dobrym stanie... ?!

Ale cena szokująca. Trzeba się nauczyć robić dobre zdjęcia :)

Choć chyba wolę uczciwość i zadowolonych kupujących, którzy nie są zaskoczeni jak dostaną zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzychu, no rzadki. Przecież pewnie takiego nikt z nas nie ma w kolekcji :)

A tak poważnie to straszny składak...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, no rzadki. Przecież pewnie takiego nikt z nas nie ma w kolekcji :)

A tak poważnie to straszny składak...

A sprzedający to zwykły oszust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U tego sprzedawcy wszystkie zegarki osiągają bardzo wysokie ceny.

 

 

 

To chyba nie widziałeś tego https://allegro.pl/oferta/genialny-lucz-de-luxe-23-jewels-vintage-cudo-7740473669 Inna sprawa, że ja nie do końca się dziwię kupującym. Ładny zegarek od dobrego sprzedającego, to czasem warto dać więcej. Pytanie, gdzie się kończy granica "więcej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet od tych teoretycznie drogich sprzedawców można czasem kupić coś w przyzwoitej (aczkolwiek nie jakoś niesamowicie okazyjnej) cenie. U tego powyżej swego czasu za pancernika zapłaciłem coś koło 160zł, a zegarek był w stanie niemal jak nówka, ze świetnie działającym mechanizmem. Kwestia trafienia.

 

Inna sprawa, że często zdjęcie i dobra prezentacja potrafi podnieść wartość zegarka i to dość znacznie. Wystarczy spojrzeć na niedawno wrzucanego kieszonkowego Wostoka, którego jeden z naszych kolegów wyrwał za jakieś zawrotne 50zł (o ile dobrze pamiętam). Na jego fotkach zegarek wyglądał super, natomiast potem ktoś podlinkował zdjęcia z oryginalnego ogłoszenia, i już tak różowo nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Tego sprzedającego mam akurat w obserwowanych, bo poluję na ładnego łucza, a u niego zwykle są fajne i zdrowo wyglądające zegarki. No ale ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie widziałeś tego https://allegro.pl/oferta/genialny-lucz-de-luxe-23-jewels-vintage-cudo-7740473669 Inna sprawa, że ja nie do końca się dziwię kupującym. Ładny zegarek od dobrego sprzedającego, to czasem warto dać więcej. Pytanie, gdzie się kończy granica "więcej".

Widziałem tę aukcję. Skomentuję to w ten sposób:

Zegarkami tego sprzedawcy, nie zawracam sobie głowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś takiego jak holowanie ceny do góry.

Wiemy jak może wzrosnąć cena kiedy "walczą" o zegarek dwie osoby, które bardzo chcą go mieć. To pech dla kupujących i szczęście dla sprzedawcy. Bo czasami zdrowy rozsądek zostaje w tyle za emocjami. Gorzej jak jedna z tych osób robi to dla interesu sprzedawcy. To łatwo zauważyć obserwując kilka, kilkanaście aukcji. Kiedyś Allegro za takie działanie dawało ostrzeżenia i bany. Nie wiem jak jest dziś.

Pewnie Koledzy mają wiedzę który sprzedawca lubi podciągać cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca powinien dawno dostać bana od allegro za podbijanie swych aukcji , no ale "pecunia non olet " . Łucz warty góra 500 zł. reszta podbite z lipnych kont tak jak zawsze u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę aukcję. Skomentuję to w ten sposób:

Zegarkami tego sprzedawcy, nie zawracam sobie głowy. :)

Pierwszego Ruska kupiłem u niego. Miałem chęć opisać w temacie o porażkach zakupowych. Do dziś mnie zęby bolą na myśl ile zapłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale był jakiś nie teges, czy tylko drogi? Nie znam się na radzieckich zegarkach, na razie obserwuję i chętnie przyswajam, jak czegoś trzeba unikać. Im dłużej obserwuję, tym bardziej przyswajam, że chyba jednak nic nie znajdę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej sie nomen omen przejechałeś ...

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyknał bym ja i to nawet bez targowania

2200 zł to prawie za darmo.....rarytas w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.