Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Cena miażdży, do tego żaden NOS, ucho rąbniętę tak mocno, że aż koperta wyszczerbiona, mechanizm rozkręcany. Do tego papiery nie zgadzają się z zegarkiem, chyba że mam pomroczność jasną.

No i żadne lata sześćdziesiąte, produkcja z 1992r.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesował ten Kirowskije - to totalny składak. Koronka nieoryginalna, dekielek ze złoconego kraba, mechanizm eksportowy z Poljota w innej kopercie. Trudno ocenić po zdjęciach, ale wewnętrzna tarcza jest podejrzana - szansa, że była malowana. 
 
https://www.olx.pl/oferta/zegarek-radziecki-poljot-kirowski-17-kamieni-CID87-IDAEZnE.html#8716755a71


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ulep... i jeszcze pasek źle założony  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz co powiesz na to?

Zastanawiam się co ma w głowie ten kto uznał, że warto poświęcić praco-godziny i da się na tym zegarku zarobić. 

Koniec końców to Moskwa z dodatkową komplikacją - takiej nie widziałem.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny chore jak za „gajowego”

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarkach nie idzie znaleźć (przynajmniej w mojej okolicy) a na aukcjach ceny...jak to było?...

"Milion pięćset sto dziewięćset" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją cenę, co mnie niejednokrotnie wnerwia (przykład 150 zł za slavke co na alle chodzą góra po 70 do 90 i to za NOS)... Ale za ponad 500 to w temacie radzieckich (poza Kosmosami czy np. chrono) to już można poszaleć.

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny, to zwidy jak po najgorszej księżycówie.

  

Każdy ma swoją cenę, co mnie niejednokrotnie wnerwia (przykład 150 zł za slavke co na alle chodzą góra po 70 do 90 i to za NOS)... Ale za ponad 500 to w temacie radzieckich (poza Kosmosami czy np. chrono) to już można poszaleć.

Są lepsi ;)

https://allegro.pl/oferta/zegarek-wostok-8335117135


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pomyliło się z Precyzyjnym i to chyba z paszportem nawet :) albo kiedyś słyszałem tłumaczenie znacznie zawyżonej ceny: "co pan chcesz, to antyk przecież".


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją cenę, co mnie niejednokrotnie wnerwia (przykład 150 zł za slavke co na alle chodzą góra po 70 do 90 i to za NOS)... Ale za ponad 500 to w temacie radzieckich (poza Kosmosami czy np. chrono) to już można poszaleć.

90zł za NOSa...? daj namiary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90zł za NOSa...? daj namiary :D

Toż to żadna specjalna oferta za podstawowe modele Sław :) no dobra niech będzie na upartego 110.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to żadna specjalna oferta za podstawowe modele Sław :) no dobra niech będzie na upartego 110.

No poniżej stówy ciężko dostać, chyba nawet nie realne i to nawet popularesa NOSa. Chociaż od dłuższego czasu stwierdziłem że na necie taniej kupi zegarek niż na bazarach czy targach staroci gdzie ceny są jak z kosmosu, typowo pod turystów :/

Edytowane przez Ziben86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli Ci chodzi o ceny "powyżej", to właśnie głównie bazarki. Tak z ciekawości patrzyłem w archiwum alledrogo i nawet w tym roku było troszkę NOSow za około 100 zł ale bez paszportów.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.