Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to kto uzna. Tarcza współczesna (nazwijmy to eksportowa) a dekiel w "cyrylicy" więc niespójne to. Wskazówki albo współczesne albo z odnowioną lumą co przy tym zegarku nie jest złe jeśli komuś nie przeszkadza że to składak bo przynajmniej obie biją śnieżną bielą po oczach i s ą w tym samym odcieniu. Podsumowując do kolekcji (gabloty) nie nadaje się, do noszenia jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewałem, że to składak. Dziękuje za fachową opinie. Ciekaw mnie tylko, czy w tym wypadku gdy to składak, to nadal jest wodoszczelny? oraz czy były jakieś Amfibie w ciekawych kolorystykach, przykładowo taka jak wyżej wymieniona? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewałem, że to składak. Dziękuje za fachową opinie. Ciekaw mnie tylko, czy w tym wypadku gdy to składak, to nadal jest wodoszczelny? oraz czy były jakieś Amfibie w ciekawych kolorystykach, przykładowo taka jak wyżej wymieniona? 

Była zielona dokładnie taka jak z aukcji. Tylko czy jakaś wygląda po tylu latach jak nówka w  to śmiem wątpić. Tu moja taka marna jakaś :)

post-49869-0-63391000-1569624720_thumb.jpg

A propo przepłacania tu jakaś niewiedza albo szczyt bezczelności:

https://allegro.pl/oferta/czajka-17-kamieni-14k-8506018343

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem robię z nim interesy, jeśli wie się czego się chce i ile jest warte to się nie straci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-zegarek-zloty-poljot-rarytas-CID87-ID4A4JT.html

To dopiero "okazja". Chyba, że się mylę i jedyny taki egz. wyprodukowano dla któregoś I-ego Sekretarza... :)

Zegarek złoty, bransa najprawdopodobniej też. Cena przesadzona ale chyba nie aż tak jak myślisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw.

10 tysi to sporo! Zestaw jednak sporo waży ale jak dla mnie wygląda dość paskudnie :) bransoleta to jednak lite złoto (w dwóch stopach) - nie złocona, jak błędnie podano w opisie (podobnie jak datę produkcji)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie, choć może trochę nie precyzyjne, ale jaka jest "rozsądna cena" za kieszonkową Mołnie z mechanizmem 3602 w przyzwoitym stanie. Naszło mnie na kupno i ewentualną pasówkę na rękę i chciałbym zacząć poszukiwania.

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytą Mołnię albo grubasa z lat 80 kupi się za 70-100zł

Starszą, płaską Mołnię z lat 50 trzeba celować 100zł w górę za taką w ładnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się! czarna tarcza lodówki do przekładki


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądziłem, że w lodówce ring jest na stałe połączony z kopertą...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał niebieski cyferblat to chyba te 500zł bym dał,wiedząc że to szaleństwo,taki zegarek kupiłem w 1979r kosztował chyba 900zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.