Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko stawka poszła z 499 na 599zł. Już mam problem z drugą połową która z niepokojem patrzy i pyta.po co mi ten szmelc?

Większość z nas ma ten problem :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas ma ten problem :D :D

. Najdziwniejsze, że nasz drugie połówki raczej się nie znają a reakcja na kolejny zakup, u każdego na forum jest taka sama: ile za to dałeś?! masz już tego tyle?! na co ci ten złom!?

To rodzaj telepatii jest czy co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Najdziwniejsze, że nasz drugie połówki raczej się nie znają a reakcja na kolejny zakup, u każdego na forum jest taka sama: ile za to dałeś?! masz już tego tyle?! na co ci ten złom!?

To rodzaj telepatii jest czy co? :D

Moja mi robi miesięczne podliczenia wydatków? Co miesiąc to samo spojrzenie, słowa niepotrzebne ... :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z żoną osobne konta, ale żoną pracuje w banku w którym owo konto mam. Ona nawet nie musi mnie pytać ile wydałem, na koniec dnia raport o ruchu na koncie ma z systemu na mailu.

Permanentna inwigilacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę cierpliwości, spokoju i umiejętności przekazywania wiedzy i żony same się wkręcą w hobby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, ale z was pantoflarze.

A co to nie ma innych banków i zakaz otworzenia sobie drugiego konta. Kiedyś też tak, a po co ci te płyty, a po co ten gramofon, obraz itd... To było ładnych parę lat temu, w piłce nożnej jeszcze obowiązywał system, gdzie zawodnik mógł grać z dwoma żółtymi kartkami, trzecia była czerwona i zastosowałem ten system w domu.Jakoś tak się porobiło, że coś zawaliła - tzw ciężkie przewinienie, dostała żółtą kartkę i jak ci się nie podoba to wracaj do mamusi.. jakiś czas potem było drugie ciężkie przewinienie i druga żółta kartka... A że nie ma gdzie wracać, bo rodzina na łonie Abrahama, to gram w przewadze, ale czerwoną cały czas mam w kieszeni.. :P 
Wam teraz byłoby łatwiej bo druga żółta i wypad... :)
Jeszcze należy pamiętać, że zawsze jest możliwość anulowania kartki, ale to prowadzi do korpupcji albo też na k...


Jak to mówił Jorguś Kiler "twardym trza być, a nie miętkim" w przeciwnym razie będziesz jak Dulski.

Sorry koleżanko, ale są egzemplarze które nigdy w nic się nie wkręcą, po prostu tak mają i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, ale z was pantoflarze.

A co to nie ma innych banków i zakaz otworzenia sobie drugiego konta. Kiedyś też tak, a po co ci te płyty, a po co ten gramofon, obraz itd... To było ładnych parę lat temu, w piłce nożnej jeszcze obowiązywał system, gdzie zawodnik mógł grać z dwoma żółtymi kartkami, trzecia była czerwona i zastosowałem ten system w domu.Jakoś tak się porobiło, że coś zawaliła - tzw ciężkie przewinienie, dostała żółtą kartkę i jak ci się nie podoba to wracaj do mamusi.. jakiś czas potem było drugie ciężkie przewinienie i druga żółta kartka... A że nie ma gdzie wracać, bo rodzina na łonie Abrahama, to gram w przewadze, ale czerwoną cały czas mam w kieszeni.. :P 

Wam teraz byłoby łatwiej bo druga żółta i wypad... :)

Jeszcze należy pamiętać, że zawsze jest możliwość anulowania kartki, ale to prowadzi do korpupcji albo też na k...

 

 

Jak to mówił Jorguś Kiler "twardym trza być, a nie miętkim" w przeciwnym razie będziesz jak Dulski.

 

Sorry koleżanko, ale są egzemplarze które nigdy w nic się nie wkręcą, po prostu tak mają i już.

 

 

Mnie z żoną łączy silniejsze uczucie niż miłość, czy dzieci, czy też wspólne pasje.

 

 

To jest rata kredytu hipotecznego i to w CHF.

Nie można mieć wszystkiego...

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny masz wyrok trybunału, to idźcie w klauzule abuzywne. Byłem na spotkaniu stowarzyszenia Aureus w tym roku w sprawie kredytów CHF. Prowadzili sędziowie orzekający w sądach w tych sprawach. Mówili że się małżeństwa przez to rozpadały. A jak sąd nakazał bankowi waloryzację kredytu to się ludzie schodzili. Masakra. Jak Ci zwaloryzują to se całą kolekcję rzadkich rusków kupisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakoś tak się porobiło, że coś zawaliła - tzw ciężkie przewinienie, dostała żółtą kartkę i jak ci się nie podoba to wracaj do mamusi.. jakiś czas potem było drugie ciężkie przewinienie i druga żółta kartka...

 

Aż ciężko to skomentować.

 

Skoro traktujesz swój związek jak jakiś mecz piłkarski, prowadzisz jakąś chorą ewidencję osiągnięć i przewinień, to wolę nie pytać na czym jest on oparty. Ale chyba nie na wspólnym uczuciu. A jak już to na pewno nie pozytywnym.

 

Możemy wrócić do tematów zegarkowych? Trochę się ten wątek zaśmiecił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko to skomentować

...zapewne kolega uważa, że "przepłacił na Allegro" i stąd hołduje boiskowym zasadom :)

_ _ _ _ _

 

Skąd przywołany wyżej Zbysio-ileś-tam czerpie natchnienie, do wyceniania swoich aukcji? Czy robi to wyłącznie "dla sztuki" ?? -> https://allegro.pl/oferta/zegarek-radziecki-wostok-gajowy-nos-8624255941

 

albo tu -> https://allegro.pl/oferta/zegarek-radziecki-slava-lodowka-nos-8614370455

 

kurde! -> https://allegro.pl/oferta/zegarek-radziecki-rakieta-multikalendarz-nos-8560695861 za taki multikalendarz w porównywalnie ładnym stanie dałem na szaberpacu 4 dyszki a ten chce 9 stówek i jeszcze zachwala, że odpuści piątaka za płatność mobilną :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, ale z was pantoflarze.

A co to nie ma innych banków i zakaz otworzenia sobie drugiego konta. Kiedyś też tak, a po co ci te płyty, a po co ten gramofon, obraz itd... To było ładnych parę lat temu, w piłce nożnej jeszcze obowiązywał system, gdzie zawodnik mógł grać z dwoma żółtymi kartkami, trzecia była czerwona 

Kiedy dopiero trzecia kartka była kol. czerwonego?

Od zawsze - dwie żółte -= czerwona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny, nuu, Ty papał w plen. Zostaje Ci chodzić na kopiec Kościuszki i z powrotem. :)


Olciakk, zobaczymy i pogadamy jak będziesz miała ponad 30letni staż. Nikt nie prowadzi żadnej ewidencji, to są suche fakty.Czy mówi ci coś słowo przenośnia albo metafora? Czy to trzeba tak kawa na ławę. :P

Cofer, na allegro bardzo rzadko kupuję.

MadGravediGGer77, na MŚ lata '90  był mecz w którym gostek dostał 2/3 zółte i dopiero czerwoną, to utkwiło mi w pamieci i wydawało mi się, że tak było w latach "80. Po prostu źle uporządkowane informacje, nie poukładały się. Ale masz racje.



Spotkali się dwaj koledzy z wojska i jeden mówi:
- Chodź do mnie na wódkę!
Kolega się zgadza, ale gdy tylko doszli do drzwi mieszkania żona i teściowa okładają ich ścierkami... Drugi go pociesza:
- Stary! Nie bój się... Chodź do mnie na wódkę!
Kolega się zgadza, a jak otworzyli drzwi mieszkania to żona i teściowa pomagają zdjąć płaszcze, od razu podają kanapki na zakąskę i wódkę. Kolega nie może uwierzyć i się pyta:
- Stary! Jak ty je sobie wytrenowałeś?
- Otóż po powrocie z wojska, zostałem trenerem piłkarskim i jak kot teściowej nie chciał mi ustąpić miejsca na kanapie to pokazałem mu żółtą kartkę, ale to nie poskutkowało więc pokazałem mu czerwoną kartkę, a i to nie poskutkowało to ja JEB kota przez okno...
- No ale co to ma wspólnego z twoją żoną i teściową?
- Żona ma już żółtą kartkę, a teściowa czerwoną...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowcip w klimatach koszarowych... z potencjałem jak niedawny suchar Adriana (ksywka "Długopis") o awaryjnym lądowaniu rektorów krakowskich uczelni w buszu

_ _ _

 

To w końcu co z tym przepłacaniem na Allegro? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewidentne holowanie jelenia, tu na mega skalę

...ówniana "współczesna" pobiedka o wartości porównywalnej do wartości doczepionego do niej paska i do wartości zamontowanej w niej charkowskiej pseudo-repliki tarczy

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zobaczyłem to mi ręce opadły że niby 8 luda licytuje tą katastrofę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I najgorsze, że ktoś go kupił

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jak wytrzeźwieje to zobaczy dlaczego nie robi się zakupów w sieci po pijaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.