Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name="drobnypijaczek" post="2711524"

 

Krew mi się gotuje, jak coś takiego widzę. Z kilku, niezależnych od siebie powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name="drobnypijaczek" post="2711524"

 

Krew mi się gotuje, jak coś takiego widzę. Z kilku, niezależnych od siebie powodów.

Paul, to co się stało z mostkiem tego konkretnego zegarka jest tak samo bulwersujące jak zniszczenie Starego mostu w Mostarze.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stary_Most_w_Mostarze

 

Ta sama skala barbarzyństwa.

Szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu gdy ekonomia stała się religią, a pieniądz nowym bogiem, świętości się skończyły. Liczy się tylko zysk i aby mieć tu i teraz. Etyka, szacunek i poszanowanie są teraz nie w modzie. Chamstwo wyłazi z każdej strony począwszy od "elit" i celebretów, a skończywszy na zwykłym szarym człowieku. Skoro upadły ideały nie ma się co dziwić, że degradacja postępuje. Smutne to jest.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z opisem "piękna stylistyka". Zgłosiłem administracji do usunięcia. Wiem, że to niewiele da, ale po prostu coś mi się zrobiło jak to ujrzałem.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Przemysławie,
sprzedajesz Moskwę, którą kupiłeś kilka lat temu ode mnie. Mówiłem Ci, że jest to prawdopodobnie (nie znałem się na tych zegarkach, sugerowałem zdaniem Wojtka T. - więc sprzedałem ją w cenie koperty i koronki) przekładka i jedyną osobą, która twierdziła, że to oryginał - był Wojtek, prawdopodobnie dlatego, że sam taką Moskwę posiadał.
https://www.olx.pl/oferta/piekna-moskwa-datowany-werk-1957-rok-CID87-IDDDbrC.html#905a395d4
 

Słyszałem, że powołujesz się na moje słowa - więc gwoli sprostowania udostępniam oryginalny screen z mojej oferty. Moim zdaniem nie warto kombinować dla paru groszy, ale to Twoja sprawa.
Nie wciągaj tylko proszę obcych osób w nieczyste sytuacje.

post-97171-0-88247400-1581936882_thumb.jpg

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/unikat-rakieta-olimpiada-moskwa-z-1980-cccp-8955686680

 

W sprzedaży u znanego, lecz niezbyt cenionego sprzedawcy alleDROgro, pojawiła Rakieta UFO Olimpijska. Porównując z Watchuseek wygląda ok, ale czy ktoś może potwierdzić, bądź kazać mi się trzymać z daleko od tej aukcji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ś w i a d o m e zakupy u tego sprzedawcy i nie narzekam :)

Tu tarcza, wskazówki i koperta są w dobrej kondycji, ale cenę robi wyłącznie olimpiada...

 

Słówka typu: "kapitał", "unikat" można śmiało pominąć, bo wciska je głąbom w opisy wszystkich swoich aukcji.

Skoncentruj się na "Zegarek na dobrym chodzie" - bo sugeruje on nienaganność werku 

Tymczasem wystarczy tylko pobieżnie rzucić na niego okiem, aby zauważyć w nim ...braki :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoncentruj się na "Zegarek na dobrym chodzie" - bo sugeruje on nienaganność werku 

Tymczasem wystarczy tylko pobieżnie rzucić na niego okiem, aby zauważyć w nim ...braki :)

 

Nie jestem aż tak biegły w mechanizmach (jeszcze, mam nadzieje :D), żeby rozpoznać co jest w nim nie tak? Jakieś przybliżenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robimy konkurs: z ilu różnych zegarków poskładano ten jeden?

https://allegro.pl/oferta/mega-unikat-pobieda-56r-przyjazn-z-republika-chin-8707711861


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj się stało?

uwielbienie pfloyda do kiczu ...wzleciało! :)

_ _ _ _ _ _ _

 

@Salahan, przy balansie razi brak regulatora (takiego wichajsterka +/- ) ale złotousty sprzedawca zapewnia "że na dobrym chodzie"  więc w sumie, to nie jest przecież potrzebny :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbienie pfloyda do kiczu ...wzleciało! :)

_ _ _ _ _ _ _

 

@Salahan, przy balansie razi brak regulatora (takiego wichajsterka +/- ) ale złotousty sprzedawca zapewnia "że na dobrym chodzie"  więc w sumie, to nie jest przecież potrzebny :)

Jest uchwyt kloca włosa, jest przesuwka regulatora. Ja nie widzę żadnych braków.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest uchwyt kloca włosa, jest przesuwka regulatora

sorry za zamieszanie! 

zwyczajnie nie wiedziałem, że regulator rakiety ma po prostu inną konstrukcję... @Po Bieda - dzięki!


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakąś tam część tego zegarka istotnie w `58 r. wyprodukowano. A że nie cały......cusz.....nie można mieć wszystkiego  :D


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się! przecież to jest "garniturowiec", więc do tego zegarka należy ubrać garnitur uszyty w 1958r


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ceny za te egzemplarze są adekwatne?
Zastanawia mnie ich opis - oba zegarki podobno dostał na komunię, jednak są z różnych lat. Komunia była dwa razy? A może po prostu skopiowany opis?
Rozważać zakup u tego sprzedawcy czy lepiej unikać?

https://allegro.pl/oferta/geneve-302-keystone-meski-zegarek-1960-1970-nowy-7139183112
https://allegro.pl/oferta/piekny-zegarek-rosyja-pozlacany-made-in-usrr-nowy-7377966276

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O szwajcarze się nie wypowiem, ale chcesz zapłacić pół tysiąca za ZiMa? Nawet jeśli jest z pudełkiem i papierami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 stów za Zim’a? Tak ze 4 X za dużo. Drugi to Szwajcar. Pytaj w tamtym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.