Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma teraz czegoś takiego, jak realny koszt. Ceny od roku są nierealne ;) Na jedynkę w oryginale, ze stop sekundą jak książka pisze, musisz szykować około 220-310£ w licytacji i jakieś 370-400£ kup teraz. Oczywiście mówimy o przeciętnym, niezłym stanie. Podobnie ceny mają się z dwójką, dużych różnic nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki renqien za info-już czasy kupna w granicach  700-800 PLN dawno minęły, jak z wieloma innymi rzeczami.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba polować, da się wyrwać. Ktoś umieści w złej kategorii, ktoś źle opisze, da marne zdjęcia. Zobacz Krzyśka, wyrywa fajne stany bo w zapyziałym paździerzu umie zobaczyć czysty i zadbany skarb. No i mieszka na portalach aukcyjnych, to ma duże znaczenie. Jak się zaprzesz, to ustrzelisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, niestety nie mieszkam na portalach aukcyjnych, być może początkiem roku jakiś szturman wpadnie ale nie zapeszajmy, do Siego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem nie. Stan piękny ale brak informacji o punktualności i innych aspektach mechanicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję dopytać i ponegocjować.

 A i jeszcze chciałem dopytać za jaką cenę by było warto. Wiem czytałem regulamin że nie wycenianie zegarków na forum, ale jestem początkujący i nie chciałbym przepłacić bo nie o to w tym chodzi 

Edytowane przez TenPrzegryw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka minutowa albo jest źle założona ( tj. dołem do góry;)) lub też ktoś przy malowaniu wypełnienia pomalował przy okazji wskazówkę.

W tej cenie bym odpuścił albo przynajmniej utargował półtora stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pabloo_  Pewnie ta propozycja zabije właściciela , ale dziękuję za rady. Może akurat się uda i stanę się posiadaczem tego sprzętu a co do wskazówki to mi nie przeszkadza bo to ma być zegarek do noszenia a nie do oglądania pod lupą, ma działać i dokładnie odmierzać czas 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dokładnie odmierzać czas  "

 

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać, mam chronometr chodzi w okolicy +/-2-4 sekundy na dobę ale trzeba co 2-3 lata na smarowanie oddać.

Często moje chrona chodzą po 8-15 sekund na tydzień i to jest dobry wynik.

Ta Słava jest piękna, podoba się negocjuj cenę i bierz ale jeśli myślisz, że dokładnie ma odmierzać czas... to zaakceptuj 10-30 sekund na dobę i to będzie dobry wynik!

a mam Dugenę chodzi 2-5 sekund na miesiąc ale to szwajcarski kwarc...

a mam jeszcze Fenixa 6 no ten to jest dokładny można zegarki ustawiać :).  

 

więc Podoba się Sława? Walcz o cenę i kupuj. To jest ważniejsze a nie dokładność, jasne możesz powalczyć  i zaraz koledzy napiszą Ci że prawie każdy zegarek można wyregulować ...

Kochaj to co ładne a może będzie dobre dla Ciebie :).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, TenPrzegryw napisał:

@pabloo_  Pewnie ta propozycja zabije właściciela , ale dziękuję za rady.

Co go nie zabije, to go wzmocni.;)

Sprzedawca  nic nie pisze o chodzie zegarka, ani czy wymaga serwisu.

Dla mnie chorągiewka nie jest warta 340zł, ale ocenę wartości danego zegarka każdy ma bardzo subiektywną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, kchrapek napisał:

Do noszenia na co dzień automat Sławy  jest daleki od doskonałości...

właśnie miałem to napisać... zaraz się mu kalendarz zatnie razem z szybką zmianą daty... a serwis automatu z takimi komplikacjami będzie kosztował połowę tej ceny. Akurat ten radziecki to tylko do gabloty.

 

no i jeszcze koperta chromowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio macie takie złe doświadczenia ze Slavami w automacie? Ja dość często noszę i nie narzekam. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elob500 napisał:

"dokładnie odmierzać czas  "

 

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać, mam chronometr chodzi w okolicy +/-2-4 sekundy na dobę ale trzeba co 2-3 lata na smarowanie oddać.

Często moje chrona chodzą po 8-15 sekund na tydzień i to jest dobry wynik.

Ta Słava jest piękna, podoba się negocjuj cenę i bierz ale jeśli myślisz, że dokładnie ma odmierzać czas... to zaakceptuj 10-30 sekund na dobę i to będzie dobry wynik!

a mam Dugenę chodzi 2-5 sekund na miesiąc ale to szwajcarski kwarc...

a mam jeszcze Fenixa 6 no ten to jest dokładny można zegarki ustawiać :).  

 

więc Podoba się Sława? Walcz o cenę i kupuj. To jest ważniejsze a nie dokładność, jasne możesz powalczyć  i zaraz koledzy napiszą Ci że prawie każdy zegarek można wyregulować ...

Kochaj to co ładne a może będzie dobre dla Ciebie :).

 

Zegarek mechaniczny to obecnie biżuteria, dokładny czas mam w komórce albo jak założę Casio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój mechaniczny poliot 17j ostatnimi czasy zrobił mi +25s w ciągu 9dni..

żaden Ci to COSC..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek ma prawie 30 lat czy nawet więcej więc liczę się z tym że może się popsuć czy będzie trzeba coś do niego włożyć, nic nie jest wieczne. 

Co do dokładności odmierzania czasu to miałem na myśli bardziej jak to radzieckie zegarki czyli jak się spóźni minutę na dobę czy przyspieszy to mi to różnicy nie robi ponieważ jakbym chciał odpalać bomby to bym zainwestował w casio f91w.

Poljota 55g też ma na oku, ale jak narazie w pierwszej kolejności musiałem kupić tą slave bo zakochałem się w jej wyglądzie i bardzo polubiłem radzieckie zegarki.

Edytowane przez TenPrzegryw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, TenPrzegryw napisał:

Ten zegarek ma prawie 30 lat czy nawet więcej więc liczę się z tym że może się popsuć czy będzie trzeba coś do niego włożyć, nic nie jest wieczne. 

Co do dokładności odmierzania czasu to miałem na myśli bardziej jak to radzieckie zegarki czyli jak się spóźni minutę na dobę czy przyspieszy to mi to różnicy nie robi ponieważ jakbym chciał odpalać bomby to bym zainwestował w casio f91w.

Poljota 55g też ma na oku, ale jak narazie w pierwszej kolejności musiałem kupić tą slave bo zakochałem się w jej wyglądzie i bardzo polubiłem radzieckie zegarki.

 

Jest nowy zarażony. Ciekawe co będzie jak si e jego żona dowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, drobnypijaczek napisał:

Ciekawe co będzie jak si e jego żona dowie...

Będzie "wymiana"

 Tak miałem w przypadku gewer/broni...

 jak i teraz..

 Nowy mój fant = buciki, apaszka, kiecka.... w zalezności od wielkości "moich" zakupów.. :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mkl1 napisał:

Będzie "wymiana"

Zgadzam się z przedmówcą 👍😄

Ja kiedyś niopatrznie powiedziałem żonie, po co komu tyle biżuterii, przecież i tak nie chodzi we wszystkim na raz. Wtedy Ona znacząco spojrzała na moje zegarki.... 

Dalszy komentarz zbędny 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.