Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe zdjęcia i poszło... W dodatku możliwe, że ktoś nie znał zasad "lokalnie" i walnął maksimum, a tu od razu wskakuje pełna suma. Nie wiemy, bo nie ma historii licytacji, szkoda, byłoby wiadomo. Pamiętajcie, że w "lokalnie" nie ma obowiązku kupna. Można licytować ile się chce i nie zapłacić, a wystawiający nic nie płaci. Można holować aukcje ile się chce i jak się chce, bez konieczności płacenia prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Ktoś bardzo chciał mieć. Ot co. To po pierwsze, a po drugie, kiedy ostatni raz widziałeś na alle ten model?

jak danego modelu zegarka nie ma w kolekcji kchrapka to nie jest wart 500 zł 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2021 o 18:29, mkl1 napisał:

Dzięki @renqien

 Mołnie załapałęm :)

 Otrzymam to zrobię dokłądne fotki jak i co z nią

 dojechała.

 Ważne , że chodzi i to od 5 godzin trzyma czas...

 tarcza wydaje się OK a to co na foto z aledrogo to były cienie z popękanego szkiełka..

 Na razie musi poczekać,, bo trzecia Mołnia na stole, to mógłbym coś zamieszać... i kolega forumowy dostałby nie swoje bebechy :), do Mołni...

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale złota blaszka na koronce została ;) 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link!  brak koperty - nie problem ...widzę, że 'marynka17' ma inną ciekawą ofertę: używany szampon

walnę lufę  bezalkoholowej wódki i zalicytuję - złoty zegarek w używanym szamponie, to jest coś! :) 


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.02.2021 o 08:50, kchrapek napisał(-a):

opis to ja był proponował skopiować i wkleić, bo zaraz nie będzie, a to jest arcydzieło, poemat a wręcz epopeja, będzie dla potomnych, winni to wstawić do wikipedi pod hasłem, co to jest mała kratka......... :) 

W dniu 20.02.2021 o 09:06, renqien napisał(-a):

Fajna tarcza :D 

:) :) zajefajna :) :) ale napisał, że jeszcze nie pokazał wszystkiego :)  ciekawe czy chodzi po parkach w płaszczu i pokazuje??????? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

opis to ja był proponował skopiować i wkleić, bo zaraz nie będzie, a to jest arcydzieło, poemat a wręcz epopeja, będzie dla potomnych, winni to wstawić do wikipedi pod hasłem, co to jest mała kratka......... :) 

W sumie dlaczego nie? :)

"Opis

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Mam do sprzedania zegarek męski firmy POWOT 17 JEWELS, produkcji MADE IN USSR. rosyjski. Zegarek jest sprawny w 100 % na chodzie. Jest tam taka mała krateczka na godzinie trzeciej, proszę się dobrze przyjrzeć na zdjęciu 1. Jak nie widać dobrze to można powiększyć zdjęcie lupą. W tej kratce są cyfry od 1 do 31 . Ustawia się cyfrę kręcąc pokrętłem tak długo aż nie osiągniemy konkretnego dnia jaki dzisiaj mamy. Chyba jasno się wyraziłem, np. jeśli dzisiaj mamy dzień 20 luty to kręcimy tak długo pokrętłem w zegarku aż w tej krateczce pojawi się 20. Później pozostaje jeszcze tylko ustawić odpowiednią godzinę i gotowe. Ten zegarek nie wymaga baterii. Nakręca się go i chodzi 2 dni. Później znowu można nakręcić i tak cały czas. Już takich zegarków raczej nie ma bo teraz wszystkie zegarki robią na baterie. Zegarek jest super bo nie wymaga baterii i nigdy się nie psuje, no chyba że przekręcimy pokrętło, dlatego trzeba bardzo uważać gdy się nakręca zegarek i robić to z czuciem do lekkiego oporu. Ten zegarek można by rzec że jest nieśmiertelny jeśli jest w odpowiednich rękach.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą. Koszt wysyłki to ok. 10 zł.
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zachowa się na WIEKI   :) 

ps. ale tego powota to chyba kupię, nikt nie będzie takiego miał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wieniek1410 napisał(-a):

Jedyny w takim stanie na świecie, 40 lat w sejfie bankowym leżał :D

https://www.olx.pl/oferta/mega-zegarek-kolekcjonerski-moskwa-1980-CID87-IDICN5A.html#14b81b3c4d

Wieniu, patrz "taniej" znalazłem!

https://allegrolokalnie.pl/oferta/mega-zegarek-kolekcjonerski-moskwa-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Czyżby ktoś z forum dzwonił i negocjował cenę ? ;)

 

PS

Wczoraj było 7 tysi, dzisiaj 5 tysi, a teraz licytacja od tysiaka, gość robi postępy.

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam jeszcze ze dwa tygodnie, może za stówkę pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano też był za 1k na All. Jakiś niezły oszołom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jak idę w niedziele rano do swojego źródełka to większość sprzedawców czerpie ceny właśnie z takich aukcji.

Olx i Allegro od początku roku wydaje mi się jakby ceny poszły 100% do góry. Dla nas z jednej strony dobrze z drugiej trudno coś upolować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mi "jeden" Poliota popularesa uszkodzonego sprzątnął sprzed nosa. 

Poszedłem w taniość i zalicytowałem pod koniec na max 2x wyższą cenę niż aktualna. 

Była uciecha,  bo wyskoczyło na koniec, że wygrałem, lecz po 7h informacja, że ktoś mnie o złotówkę przeskoczył. 

To nie było uczciwe ani sprawiedliwe... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, adasbxo napisał(-a):

Najgorsze jest to, że jak idę w niedziele rano do swojego źródełka to większość sprzedawców czerpie ceny właśnie z takich aukcji.

Olx i Allegro od początku roku wydaje mi się jakby ceny poszły 100% do góry. Dla nas z jednej strony dobrze z drugiej trudno coś upolować :)

Cena się roluje przez to, że każdy kolejny właściciel zegarka chce zarobić a często dokłada jeszcze do serwisu i nie sprzeda poniżej kosztów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rysqut napisał(-a):

Cena się roluje przez to, że każdy kolejny właściciel zegarka chce zarobić a często dokłada jeszcze do serwisu i nie sprzeda poniżej kosztów

jednak kupujących nie brakuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.