Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej "cukierków" na jego aukcjach :)

nawet "na wzór omegi" szkieletowa kieszonka

:)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mkl1 napisał(-a):

Więcej "cukierków" na jego aukcjach :)

nawet "na wzór omegi" szkieletowa kieszonka

:)

 

Omega widział Kolega jak ładnie siekierą mostek wyrezano 😂


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział :)

 Ale "natchnął" mnie do zrobienai z jakiejś "ruchli", lub  czegoś innego, podobnego "szkieleciaka" tylko może nie siekierą... :)

 

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mała ta wycinarka..

 Musze mieć tak ze stołem 1,5x2 minimum, bo jak się rozpędzę to zrobie  szkieleciaki, ze wszystkich zegarków, jakie mi wpadną w ręce... :) no i muszą się zmieścić..

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2021 o 18:40, Goral35 napisał(-a):

Prawdziwa "perlka" 

Dawno takiego frankena nie widziałem 

 

https://allegro.pl/oferta/piekny-fso-polonez-borewicz-1500-nakrecany-chodzi-10835506489

"Koperta okrągła, chromowana jak zderzak Forda Mustanga Steve McQueen'a, praktycznie jak nowa."

No miszcz markietingu :)

To był Prim, ciekawe, czy tarcza umyta celowo dla wykonania nadruku, czy jak już się przypadkiem zmyła, to wolne miejsce zapełniono według uznania. Ale jak dla mnie, to wygląda całkiem nieźle.

 

 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Po Bieda napisał(-a):

"Koperta okrągła, chromowana jak zderzak Forda Mustanga Steve McQueen'a, praktycznie jak nowa."

No miszcz markietingu :)

To był Prim, ciekawe, czy tarcza umyta celowo dla wykonania nadruku, czy jak już się przypadkiem zmyła, to wolne miejsce zapełniono według uznania. Ale jak dla mnie, to wygląda całkiem nieźle.

 

 

Widziałem FSO 1500(fiat), widziałem również coś z maluchem - już nie pamiętam..

Nawet zastanawiałem się nad zakupem, ale jakoś tak wyszło.. (jak zwykle..)

Chyba któryś miał serce kwarcowe i dlatego zrezygnowałem..

Fajnie by wyglądał kpl takich zegarków - duży fiat, maluch i polonez; może nawet syrenka by siętrafiła i tarpan + warszawa i malutka zbieranina byłaby gotowa..

Nawet jeśli frankeny i nawet jeśli ktoś to kiedyś namalował, to kolekcja polskich aut byłaby miłym dla wzroku widokiem 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Aukro jeszcze Skoda się trafia. Z tego co pamiętam, lokalizacja przedmiotu, Gdańsk z dalszych okolic Pragi, czy jakoś tak :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/dwa-radzieckie-zegarki-10930297879

Tu nie wiem, jak podejść: dla @Enkil może to być coś ciekawego ze względu na tarczę z Gorbaczowem. W środku ZIM, koperta nie wiem, od czego. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu się wydarzyło? Holowanko było, czy dwóch mocno chętnych się wzięło za łby? Pytam się, bo chcę licytować u tego użytkownika kilka zegarków i jak jest holowano to podziękuję po prostu? Ma ktoś doświadczenia?

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-kirowski-11136414194?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_endsoon_announcement&utm_campaign=5022c3f7-62cd-4c8d-85c6-040af89ca3ca


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, ja coś za grosze kupiłem od tego sprzedawcy jakoś parę dni temu, ponoć na chodzie. Hurtem teraz wystawia. Tylko ja jakiegoś nołnejma. Jak było coś lepszego, co mi się podobało, to dość drogo poszło, jak na moje standardy, ale może było warte, sądząc po innych cenach tej marki.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanli, znany, znany. W sumie jak dla niego standard.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava jest ok

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Tyle, że swoim opisem wprowadza w błąd. Na grupach był ale ostatnio nie widzę jego ofert więc może wywalili go z grup

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, cheles napisał(-a):

Slava jest ok

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
 

Tyle, że swoim opisem wprowadza w błąd. Na grupach był ale ostatnio nie widzę jego ofert więc może wywalili go z grup

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
 

Jest wystawiony też na grupach. Opis wg mnie ok. Nie pisze że NOS. Stuningowany Kopernik po wymianie tarczy i jak się wczytać w opis to wszystko tam jest prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Jest wystawiony też na grupach. Opis wg mnie ok. Nie pisze że NOS. Stuningowany Kopernik po wymianie tarczy i jak się wczytać w opis to wszystko tam jest 

Wygląda jak sen wariata. Nie wiem czy bardziej mi się podoba czy odstrasza. Nie mogę się zdecydować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cheles - Dzięki, ktoś już wziął, ale będę na przyszłośc wiedział


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafią się ale powiem Ci poczekaj cierpliwie na ładniejszy stan

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kchrapek napisał(-a):

wszystko tam jest prawdziwe.

Niezupełnie.

Informacja o wykonaniu pełnego serwisu z czyszczeniem i smarowaniem raczej nie jest prawdziwa, lub same prace słabo wykonane.

Na płycie głównej pozostawione "paprochy" a na zębach kółek jakieś włosy, czy nitki...

Może pochodzi - może nie pochodzi...

 

Ja i tak bym rozbierał do czyszczenia bo to co widać to jak zawsze tylko czubek góry...

20210927_115843.jpg

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zadra napisał(-a):

Niezupełnie.

Informacja o wykonaniu pełnego serwisu z czyszczeniem i smarowaniem raczej nie jest prawdziwa, lub same prace słabo wykonane.

Na płycie głównej pozostawione "paprochy" a na zębach kółek jakieś włosy, czy nitki...

Może pochodzi - może nie pochodzi...

 

Ja i tak bym rozbierał do czyszczenia bo to co widać to jak zawsze tylko czubek góry...

 

Nie mnie oceniać prace, ale wystawiający to faktycznie zegarmistrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Nie mnie oceniać prace, ale wystawiający to faktycznie zegarmistrz.

Krzysztof, czy Ty znasz wszystkich handlarzy, hurtowników sprzedawców z Allegro i OLX? Czy to tylko złudzenie?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Krzysztof, czy Ty znasz wszystkich handlarzy, hurtowników sprzedawców z Allegro i OLX? Czy to tylko złudzenie?  

Wszystkich nie , ale w tym przypadku sprzedaje Andrzej R...l :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.