Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe za ile by wystawił mojego pojota ałtomata, koperta waży 16,800 gram a bransoleta 27 gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W takim stanie, z pudełkiem może być tyle wart. Nie odnoszę się do postaci tam umieszczonej, ale zegarek dla kolekcjonera "kulowych" może być gratką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fachowcem, ale wydaje mi się, że ta postać i ten znaczek na dole to całkiem świeża produkcja :(


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Mnie też się wydaje, że zwłaszcza tarcza jest nowiutka. Zegarek fajny, ale moim zdaniem trochę podejrzany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos rozpoznaje mechanizm?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
A czy ktos rozpoznaje mechanizm?

 

A co tu rozpoznawać? Standardowy, ino z naszym mostkiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowy, w sensie napędza go sprężyna, czy jeszcze z innych względów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Standardowy, w sensie napędza go sprężyna, czy jeszcze z innych względów ?

 

No standardowy 2409 ze zmienionym na polskojęzyczny mostkiem. To wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, unikat:

http://allegro.pl/item694754778_oryginalny...ok.html#gallery

;)

Przedmiotem licytacji jest unikatowy radziecki męski zegarek naręczny. Zegarek ten należał do mojego dziadka pułkownika który dostał go w prezencie od ówczesnego ministra Związku Radzieckiego Aleksandra Sergeyevicha Sokolova.
Zegarek jest sprawny technicznie, jedyną wadą jest brak sekundnika, dużej wskazówki i szkiełka
Jest to naprawdę unikatowy model

 

no niewielki ubytek jak na zegarek od ministra, do tego dziadek pułkownik dostał składka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, unikat:

http://allegro.pl/item694754778_oryginalny...ok.html#gallery

;)

Przedmiotem licytacji jest unikatowy radziecki męski zegarek naręczny. Zegarek ten należał do mojego dziadka pułkownika który dostał go w prezencie od ówczesnego ministra Związku Radzieckiego Aleksandra Sergeyevicha Sokolova.
Zegarek jest sprawny technicznie, jedyną wadą jest brak sekundnika, dużej wskazówki i szkiełka
Jest to naprawdę unikatowy model

 

no niewielki ubytek jak na zegarek od ministra, do tego dziadek pułkownik dostał składka :)

Ahhh! Ubiegłeś mnie. Tysiak za taki unikat to nic. Bierzcie pókim nie zalogował się do Allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tytuł aukcji:

stara wojskowa POBIEDA

???

aukcja zakończona, więc pytam co w niej "wojskowego" ?

 

 

PASEK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, unikat:

http://allegro.pl/item694754778_oryginalny...ok.html#gallery

:)

Przedmiotem licytacji jest unikatowy radziecki męski zegarek naręczny. Zegarek ten należał do mojego dziadka pułkownika który dostał go w prezencie od ówczesnego ministra Związku Radzieckiego Aleksandra Sergeyevicha Sokolova.
Zegarek jest sprawny technicznie, jedyną wadą jest brak sekundnika, dużej wskazówki i szkiełka
Jest to naprawdę unikatowy model

 

no niewielki ubytek jak na zegarek od ministra, do tego dziadek pułkownik dostał składka ;)

 

 

Dziadek dał 14 letniemu wnuczkowi sikora i dorobił do tego piękną historie a młody to łyknął i zwietrzył świetny interes. Taki dziadkowy Pulp Fiction* :)

 

 

* Zegarkowy cytat z Pulp Fiction:

"Czołem, mały człowieczku... Tyle o tobie słyszałem. Przyjaźniłem się z twoim tatą. Pięć lat przesiedzieliśmy w tym hanojskim piekle. Mam nadzieję, że ty czegoś takiego nie przeżyjesz. Ale kiedy dwóch mężczyzn tak długo znosi wspólną niedolę, jeden czuje się odpowiedzialny za drugiego. Gdybym to ja był tym, który... nie doczekał... Major Coolidge rozmawiałby teraz z moim synem, Jimem. Ale los chciał, żebym to ja rozmawiał z tobą, Butch. Mam coś dla ciebie ten zegarek... został kupiony przez twojego pradziadka podczas I wojny w małym sklepiku w Knoxville, w stanie Tennessee. To był jeden z pierwszych zegarków na rękę. Przedtem używano zegarków kieszonkowych. Kupił go szeregowy E. Coolidge, w dniu wyjazdu do Paryża. Twój pradziadek nosił go przez calutką wojnę. Kiedy zakończył służbę, wrócił do twojej prababci, zdjął zegarek i włożył do puszki po kawie. Pewnego dnia ojczyzna wezwała twego dziadka Dane?a, by jechał za morze i walczył z Niemcami. Tym razem była to II wojna światowa. Twój pradziadek dał synowi zegarek na szczęście. Ale Dane miał mniej szczęścia. Był w piechocie morskiej i zginął z towarzyszami broni na Wake lsland. Dziadek stał w obliczu śmierci. Wiedział o tym. Żaden z tych dzielnych chłopców nie łudził się nadzieją. Na trzy dni przed atakiem Japończyków dziadek poprosił Winockiego, strzelca z samolotu transportowego, obcemu... by zawiózł jego maleńkiemu synkowi, którego nie zdążył zobaczyć, ten złoty zegarek. Trzy dni później dziadek nie żył, ale Winocki dotrzymał słowa. Po wojnie odwiedził twoją babcię, przywożąc maleńkiemu chłopcu złoty zegarek taty. Ten zegarek. Twój tata miał go na ręku, kiedy go zestrzelili nad Hanoi. Trafił do wietnamskiego obozu jenieckiego. Wiedział, że żółtki skonfiskują mu zegarek... że mu go odbiorą. Ale to ty powinieneś go otrzymać. Nie pozwolił, by żółte łapska tknęły dziedzictwo jego synka. Więc schował je w jedynym bezpiecznym miejscu: we własnej d*pie. Przez pięć lat nosił zegarek w odbycie, a umierając na czerwonkę, przekazał go mnie. Przez dwa lata ukrywałem ten kawałek metalu we własnej d*pie. Wreszcie, po siedmiu latach, odesłano mnie do domu. Teraz... mały człowieczku, zegarek należy do ciebie..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item696004503_piekna...ewels_cudo.html

Czyżby ktoś skonstruował "pięknego składaka"? Na pierwszy rzut oka zegarek wydaje się ładny (zasługa dość rzadkiej tarczy) ale werk 2609HA chyba nie występował w tego typu kopertach - ten typ koperty charakterystyczny był dla poprzednich wersji werków serii 2609.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item696004503_piekna...ewels_cudo.html

Czyżby ktoś skonstruował "pięknego składaka"? Na pierwszy rzut oka zegarek wydaje się ładny (zasługa dość rzadkiej tarczy) ale werk 2609HA chyba nie występował w tego typu kopertach - ten typ koperty charakterystyczny był dla poprzednich wersji werków serii 2609.

 

 

to jest przekładka ze złotej rakiety:

 

post-12656-0-17635100-1331233158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc od tematu najgorsze są aukcje z podbijaniem cen przez podstawionych licytujących, jak troszkę się obserwuje allegro to mozna to zauważyć... Te same nicki (dziwnym trafem na kilku aukcjach danego sprzedajacego Ci sami ludzie) i cena w góre. Po jakimś czasie jak wygra aukcje taki podbijacz to zegarek wraca ( a przy okazji ilosć komentarzy wzrasta)

Kolejne co drażni to zdjęcia zrobione w taki sposób żeby zegarek wyglądał jak najlepiej (np. świecący chrom jak psu... wiadomo co ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Słynny "Petimiche" czy jak mu tam, wodzi rej wśród takich licytujących...Dziwne, że ilość gwiazdek niezmiennie mu się utrzymuje na poziomie 4 (żółtych). Nie raz za przedmiot buliłem więcej, bo musiałem z nim "walczyć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość gwiazdek mu się nie zmienia, bo kupuje tylko od Kaziroda i Reda_2004, więc alledrogo nie bierze tych komentarzy pod uwagę. Co nie zmienia faktu, że status tego kupującego, o którym była już dyskusja w wątku dotyczącym niejakiego KaZeTa (Darek, tylko się nie denerwuj :lol: ), jest mocno niejasny.

 

A co do cen, to na aukcji maagaa, podobnie jak u Montechristo, ludzie kupują oczami. Trochę obróbki w Photoshopie i od razu cena w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ilość gwiazdek mu się nie zmienia, bo kupuje tylko od Kaziroda i Reda_2004, więc alledrogo nie bierze tych komentarzy pod uwagę. Co nie zmienia faktu, że status tego kupującego, o którym była już dyskusja w wątku dotyczącym niejakiego KaZeTa (Darek, tylko się nie denerwuj :lol: ), jest mocno niejasny.

 

nic a nic się nie denerwuję :)

 

A co do cen, to na aukcji maagaa, podobnie jak u Montechristo, ludzie kupują oczami. Trochę obróbki w Photoshopie i od razu cena w górę.

 

miałem okazję kupić ze dwa zegarki od maagaa i mimo zapewnień o sprawności i prawidłowym chodzie oba wylądowały w serwisie! zalecam daleko posuniętą ostrożność, szczególnie że ceny potrafią moooocno przewyższyć rynkową wartość zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne co drażni to zdjęcia zrobione w taki sposób żeby zegarek wyglądał jak najlepiej (np. świecący chrom jak psu... wiadomo co ;-) )

 

bo na allegro kupuje się "oczami" a nie "macając" - proste zasady rynku które znają tylko nieliczni sprzedający, reszta liczy że niewyraźne zdjęcie przyciągnie tłumy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że najlepiej kupuje sie u osób które w aukcji mają z 2-3 zdjęcia "naturalne". Napisze taka osoba o zegarku co wie, ma pare dobrych komentarzy i sprzedaje bo nie potrzebuje. Ceny wtedy sa ok i jakos lepiej sie kupuje bez przeświadczenia, ze ktos z Nas zdziera kase...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.