Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ALAMO
Ilość gwiazdek mu się nie zmienia, bo kupuje tylko od Kaziroda i Reda_2004, więc alledrogo nie bierze tych komentarzy pod uwagę. Co nie zmienia faktu, że status tego kupującego, o którym była już dyskusja w wątku dotyczącym niejakiego KaZeTa (Darek, tylko się nie denerwuj :lol: ), jest mocno niejasny.

 

A co do cen, to na aukcji maagaa, podobnie jak u Montechristo, ludzie kupują oczami. Trochę obróbki w Photoshopie i od razu cena w górę.

 

Misia-Ptysia/Petitmisia od dawna jest naszą zagadką :) ... Licytuje, faktycznie, jedynie u tych dwóch userów, na kilkunastu masowych sprzedawców, i kilkudziesięciu okazjonalnych. Mnie się jeszcze nie zdrzyło z nią (?) współzawodniczyć, mimo że kupuję naprawdę dużo. Morał każdy sam wyciągnie.

 

U Monte - powtarzam od dawna - cen są podporządkowane czasem jaki spędził przy korekcji zdjęcia. U niego sprzedaje Photoshop :)... Co więcej, nie sprzedaje jakichś wyjątkowych egzemplarzy - to jest zwykła masówka, kupowałem to samo 5 raz taniej. Grunt to mieć jako-takie rozeznanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o petitmimiche bo wydaje mi sie ze o niej mowa to niby jakaś pani z Francji przynajmniej tak poinformował mnie jeden ze sprzedawców,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
jeśli chodzi o petitmimiche bo wydaje mi sie ze o niej mowa to niby jakaś pani z Francji przynajmniej tak poinformował mnie jeden ze sprzedawców,

 

Sranie w banie i po ścianie ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sranie w banie i po ścianie ... :lol:

dodam ze tym sprzedawcą nie był Kazirod ani Red_2004, dla mnie troche to wszystko jest niejasne, a może faktycznie za granicą istnieje "misia ptysia" kolekcjonująca radzieckie zegareczki, ja pozostawiam to bo i tak nie dojdziemy do prawdy, bo kazdy ma na ten temat własne przypuszczenia,

to jest przekładka ze złotej rakiety:

[post-8550-0-19950500-1331233261.jpg

jak dla mnie to i ta przekładka z złotej rakiety jest całkiem całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak de lux :lol:

Koperta, wskazówki z łucza 2209 23j (bebechy chyba też, ale nie ma oznaczeń fabryki więc może Mińsk może Moskwa), tarcza to zamiennik do de lux dostępny u zegarmistrzów.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695036125

 

Swoją drogą to podobają mi się te zamienniki, chyba jedyne tarcze-zamienniki do czegokolwiek jakie mi się podobają z wyglądu. I nie tylko mnie chyba bo allegro powoli zarasta tymi tarczami (od kilku miesięcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie jak de lux :)

Koperta, wskazówki z łucza 2209 23j (bebechy chyba też, ale nie ma oznaczeń fabryki więc może Mińsk może Moskwa), tarcza to zamiennik do de lux dostępny u zegarmistrzów.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695036125

 

Swoją drogą to podobają mi się te zamienniki, chyba jedyne tarcze-zamienniki do czegokolwiek jakie mi się podobają z wyglądu. I nie tylko mnie chyba bo allegro powoli zarasta tymi tarczami (od kilku miesięcy).

 

Mi się wydaje, że to po prostu Łucz z zamienioną tarczą i wskazówkami (bądź tylko sekundnikiem) - reszta jest charakterystyczna dla Łucza (Mińsk) - werki z Moskwy miały nieco inne mostki balansowe i balans najczęściej "kolczasty". Najlepiej spytać sprzedającego, bo to chyba nasz forumowy kolega :lol: Tak w ogóle to ten model Łucza (w oryginale z białą tarczą) nawet mi się podobał, pomimo większych rozmiarów zegarka niż w przypadku "cieńkich" Łuczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kadarius chyba swoją pomarańczkę tam kupował - http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?show...omara%C5%84czka

 

zgadza się!

 

 

A czy ktoś z was kupował zegarek u tego sprzedawcy z alledrogo ? http://allegro.pl/my_page.php?uid=1774071

 

to znany szanowany i bezpieczny sprzedawca - jeśli jesteś zdecydowany to kupuj bez obaw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny egz. Oj, pójdzie! A tak by mi się przydała sekundowa....


pumpernikiel & zorkij 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piękny egz. Oj, pójdzie! A tak by mi się przydała sekundowa....

 

kiedyś na Allegro dla oryginalnej wskazówki sekundowej kupiłem jakiegoś totalnego sputnikowego trupka za coś koło 30 zeta hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podkupiłeś mi, Tomirek ;) ;)

 

Ups... ;) Jeżeli piszesz o szrotowym Sputniczku, który był sprzedawany w zestawie z czarnym Zimem i z bliżej mi nie znanym zegarkiem marki Estima to byłem ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

Wogóle kolega KOT56 płaci naprawdę grubo za dobre egzemplarze. Ciekawe kto to. W sensie czy klubowicz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpuściłem na 120 :) chciałem podciągnąć do 150 ale widzę, że w tym momencie już bym nie miał szans, jak Sputniczek już stoi za 192 zeta...

ehh szkoda bo piękny jest a mi kryzys w portfelu nie w porę przyszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wogóle kolega KOT56 płaci naprawdę grubo za dobre egzemplarze. Ciekawe kto to. W sensie czy klubowicz :)

 

no właśnie na kilku aukcjach kolega KOT56 winduje ceny i płaci ostro. szkoda bo na tego sputnika miałem chrapkę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wogóle kolega KOT56 płaci naprawdę grubo za dobre egzemplarze. Ciekawe kto to. W sensie czy klubowicz :)

 

Mam przeczucie, że to klubowicz tylko na razie się nie udziela, a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
ehh też mu się bacznie przyglądałem...

 

Ostatnio taki zszedł za 200 zł, więc sądzę że się koleżeństwo dopiero rozkręca :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Niech się da pobawić innym :)

 

Proponuję mu napisać że jeszcze jeden taki numer z podprowadzaniem nam zegarków z aukcji - i albo się ujawnia w klubie, albo kęsim :P!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie poczytac o swoim Poljocie >

A tak na poważnie- jutro będę na giełdzie w Bytomiu około godz.9.00-10.00.

Mogę zabrac Poljota oraz inne zegarki z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.