Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście się zgadzam z Greenwath! Pisałem do niego nawet wiadomość na Allegro. Myślę że ma bogatą kolekcję i było by czym nacieszyć oko. Niestety nie odpisał mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odpisuje, nie odpisuje ale jak odpisze i pokaże kolekcję to zzieleniejemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

Kolega Kot kilka razy tutaj juz pisał i pokazywał to i owo. Nick "kot~". Więc proponuję temat tak zostawić ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega Kot kilka razy tutaj juz pisał i pokazywał to i owo. Nick "kot~". Więc proponuję temat tak zostawić ;)...

Żarty żartami, ale ja ogólnie mam szacunek dla kolegii KOTa. Poprostu każdy z nas ma inną zawartość portfela i tyle. Tym bardziej, że kupuje same fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Ta Molnija, to już z rok chyba tkwi na aukcji, a sprzedający konsekwentnie wycecenia ją na 100zł, mimo, że nie działa i wskazówki luzem:

 

http://www.allegro.pl/item722292976_dewizk...ija_gratis.html

 

Nie ma co, konsekwentny gość. Postanowił, że sprzeda za tyle i już, a jak się ludzie ne znają, to ich strata :) Bo każdy wie, że ceny dyktuje sprzedawca a nie rynek\popyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, że przedmiotem aukcji nie jest Mołnia tylko dewizka :) Niesprawny zegarek to gratis do owej dewizki. Sprawę ceny przemilczmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

A no tak...zapadło mi w pamięci, że wcześniej to Mołnija grała pierwsze skrzypce i nie przyjrzałem się uważnie. Sory za niechlujność :) No ale tak, czy siak, ambicji sprzedawcy nie można odmówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Ciekawe tylko, kiedy takie ceny przestaną nas dziwić. Za dwa lata? a może już za rok staną się normą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Chyba nie, bo napisy są czarne, a w warszawskich wszystko było (chyba) jednego, miedzianego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a już byłem podjarany że kupię sobię Okeah na ebay, a tu pupa 110427947101 :) szaleństwo się tam robi z tymi chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski
a już byłem podjarany że kupię sobię Okeah na ebay, a tu pupa 110427947101 :) szaleństwo się tam robi z tymi chrono

363$ :)

To prawie średnia krajowa

Krzysiek poczekaj trafi się taki sam i zapewne za mniejsze pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
363$ :)

To prawie średnia krajowa

Krzysiek poczekaj trafi się taki sam i zapewne za mniejsze pieniądze :)

 

ostatnio poszedł za 370 jeden z najrzadszych, OKEAH 350220170511 ale z tego co obserwuje na ebay to koło 300$ niestety trzeba dać (choć dobrze bo dolar spada :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski

:) To dużo kasy :)

Na Ebay-u i Allegro tanio się nie kupi :)

Ciekawe jakie Ceny by on osiągnął w Czechach a jakie na Ukrainie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Okeah - PIĘKNY! (swoją drogą co to znaczy okeah? :) ) swoją drogą cena też piękna. patrząc na te zegarki z ebaya coraz częściej zastanawiam się nad założeniem tam konta :) bo niejednokrotnie pojawiają się tam zegarki, których na allegro do tej pory nie widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski
ten Okeah - PIĘKNY! (swoją drogą co to znaczy okeah? :) ) swoją drogą cena też piękna. patrząc na te zegarki z ebaya coraz częściej zastanawiam się nad założeniem tam konta :) bo niejednokrotnie pojawiają się tam zegarki, których na allegro do tej pory nie widziałem :)

Okeah znaczy Ocean :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki :) od razu człowiek mądrzejszy :) ale nie zmienia to faktu, że chyba się w tym zegarku zakochałem :) :) szkoda tylko, że póki co dla mnie nie osiągalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szok :) , Pobieda za 180 złotych i licytacja wciąż trwa :) fakt faktem jej stan jest piękny ale z taką ceną przy Pobiedzie się jeszcze nie spotkałem :)

http://allegro.pl/item722482858_pobieda_z_..._za1_zloty.html

Myślę, że albo sprzedający ma super fart bo ktoś się napalił , albo co bardziej prawdopodobne ma "pomagaczy" w licytacji - tych pobied (piękna:)) jest za dużo na rynku na takie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dla mnie o tyle podejrzane, że niedawno było pare podobnych modeli, wystawianych między innymi przez red`a a dużo z nich było w podobnym stanie i ceny jakie osiągały były w granicach 60 - 70 złotych, a tutaj już 180 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.