Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

no ja też mam zamiar conieco w tej aukcji powiedzieć :)

Nie warto! Ludzie opamiętajcie się i nie licytujcie!! To jakiś "szemrany" zegarek :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny nie są niczym nowym, podobne unikaty zawsze były nieprzeciętnie drogie.

Hitem pod względem wysokości ceny była nowa nigdy nieużywana olimpijska czajka. Było to jakieś 3 lata temu, poszła na allegro za ponad 700 zł.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto! Ludzie opamiętajcie się i nie licytujcie!! To jakiś "szemrany" zegarek :):)

 

No swietnie, ale co to za mechanizm? Bo mnie, jak powiedzialem wyglada troche na "Swiss made".


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Danie kilku stów nawet za taki zegarek uważam za przesadę. Pieniądze nie rosną na drzewie, a okazja jeszcze się trafi i to na pewno dużo korzystniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz to zawartość portfela, a druga to rodzaj kolekcji. Jeżeli ktoś ma tylko kilka zegarków no to może sobie pozwolić na kupno zegarka za kilka stów. Jakby przeliczyć te dziesiątki zegarków które mamy to na pewno starczyło by na kilka zegarków za kilka tysięcy. Rodina w takim stanie może się już przez parę lat nie trafić. Licytował jej jednak nie będę

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Racja - w takim stanie nie trafi się prawie na pewno. Ale w trochę gorszym i za ludzkie pieniądze (choć raczej nie na Alledrogo) przypuszczalnie już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodina juz przebiła 300 pln. Szaleństwo!! :D

 

 

Zbyszke -za mały jestem żeby Tobie odpowiedzieć :D

 

Normalnie szaleństwo :D przebiłem Kot'a a ten znowu mnie przebił... chyba trzeba będzie z grubej rury :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie z grubej rury to już było 2 stówki temu. Jeszcze grubszą rurę masz w zanadrzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca tego nie pisze, ale to może być zegarek ze złota. A wtedy cena jest tylko 2 razy zawyżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item765003968_poljot_chronograph_ussr_3133.html

zobaczcie cenę B) takiego poszukuje, ale cena mnie odstrasza :P

coraz częściej można zauważyć, że nadchodzi moda na vintage i ceny rosną nieziemsko xD

 

znalazłem takiego nówkę w pudełku metalowym z papierami i metką za 900pln, więc za 500 to tego na pewno nie warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 namiary na małe kolekcje. Właściciele wyrażają chęć sprzedaży. Większość okazów zamierzam kupić, niestety narazie nie mam za bardzo gotówki. Problem polega jednak na tym, iż w przypadku postronnym potrafie dobrze wycenić przedmioty, natomiast jeśli chodzi o moje własne zakupy, zawsze mam problem. Powiedzmy, że jestem za mało twardy i samolubny w negocjacjach:) Na ogół ceny wydają mi się uczciwe, ale zawsze gdzieś tam pojawia się tendencja do urwania sprzedającemu grosza. Żałuję, że nie posiadam zdjęc tych zegarków, to mógłbym Wam pokazać i uzyskać przez to pełniejszą pomoc.

Ale tak przykładowo ile dalibyście za sprawnego Jantara(tarcza niezła, koperta nosi ślady czasu),

za taką Rakietę http://www.allegro.pl/item767611808_zegarek_rakieta.html, ale w gorszym stanie z ubytkiem na tarczy. Oprócz tego stare pobiedki, również nadszarpnięte przez czas. Nie będę się więcej rozpisywał, bo trochę mija się z celem pytanie o wycene, przy braku zegarka przed oczyma. Ale mimo wszystko byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi:)

Na koniec tylko powiem, że udało mi się wytargować ślicznego Łucza za 50zł. Zaliczam to jak najbardziej do okazji:) Jak będę go już miał to pokaże na forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przykład jak dobry opis i trochę wiedzy o robieniu zdjęć wpływają na cenę zegarka... Przecież ten zegarek od ręki można kupić na tym samym znanym portalu conajmniej na kilku aukcjach za 100 PLN a ostatnio widziałem jak NOS poszedł za 40 PLN. ..

 

http://allegro.pl/item791692768_ogromny_zlocony_poljot_17j_nos_bcm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kolega z Sopockich Antyków ostro koloryzuje fotki nadając im ciepłe barwy tak by zegarki wydawały się wyjątkowo ekskluzywne i żeby wydobyć z pozłocia lub złota maksymalnie dużo. Jak widać nieźle mu idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis sciema, z co najmniej jednym bledem: na tarczy stoi jak byk "17 jewels". Poza tym te wskazowki nie wygladaja mi na "dauphine hand". Haslo: zegarek rosyjski z drugiej polowy XX wieku jest tak ogolne, ze nie mowi nic - widocznie nie mogl sie zdecydowac, czy zegarek jest made in USSR, czy made in Russia. Mnie ten opis odstrasza, ale to przeciez nie dla mnie aukcja...


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Invictus

Witam!

 

Jak sądzicie - opłaca się licytować ten model Poljota: http://allegro.pl/item785271586_zegarek_poljot_nie_uzywany_zsrr_cccp.html ??

Czy ktoś z forumowiczów ma może tego typu sprzęt? Może jakieś słówko o mechanizmie, trwałości?

 

 

Proszę o wyrozumiałość, bo dotychczas byłem jedynie biernym obserwatorem forum i jak widać to mój pierwszy post ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za nówkę w okolicach 100zł jest realna. W środku będzie jak sądzę siedział 2614.2H (właściwie N bo to cyrylica). Prosty, trwały mechanizm, podstawowy wół roboczy Poljota z lat '80 i początku '90. W razie czego duża dostępność części zamiennych i tani serwis. Po zakupie warto go przeserwisować bo zegarek swoje odleżał i nowe smary zapewnią mu dłuższą żywotność. Koperta jest zapewne chromowana więc zegarek z czasem straci na uroku. Podsumowując stuwkę z małym narzutem warto wydać za nówkę, ale nie ma co znów szaleć wyżej, pojawi się kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jestem pod wrażeniem, tyle za składaka? koperta z innego, tarcza ze wskazówkami z innego (z czego wskazówki do wymiany), no chyba że rzeczywiście dla tej branzolety B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.