Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele zależy jeszcze od opisu i zdjęć. Dobry fotograf moze wywołać żądzę pożądania u każdego :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , skoro mowa o allegro, znalazłem kilka aukcji z takim oto modelem Poljota. Czy ktoś wie jaki werk jest w środku??? Moze ktoś już taki ma?? Sprzedawcy niestety nie piszą tego, dowiedziałem sie tylko że zegarek wyprodukowany w 1993 r. Podobno zegarek jest nieużywany a więc otwierać nie wypada:) Pytam bo zegarek mi się podoba ale jak zawsze są jakies wątpliwości.

 

http://allegro.pl/item1155833221_zegarek_poljot_17_kamieni_zsrr_cccp_nos.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Witam , skoro mowa o allegro, znalazłem kilka aukcji z takim oto modelem Poljota. Czy ktoś wie jaki werk jest w środku??? Moze ktoś już taki ma?? Sprzedawcy niestety nie piszą tego, dowiedziałem sie tylko że zegarek wyprodukowany w 1993 r. Podobno zegarek jest nieużywany a więc otwierać nie wypada:) Pytam bo zegarek mi się podoba ale jak zawsze są jakies wątpliwości.

 

http://allegro.pl/it...r_cccp_nos.html

 

Pewnie 2614

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Slava mocno się zastanawiam nad kupnem, zwłaszcza że cena taka atrakcyjna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaa! To moja Sławcia jest aż tyle warta??? Tydzień mnie w Polsce nie było i tak podrozały :lol:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antarktyda

Myślałem że zaszalałem w Snajperze ale widzę że chlopaki poszli ostro!! Tymczasem 6 dni do końca jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam mieszane uczucia odnośnie tego zegarka jak również starych szturmańców, a właściwie cen za nie. W końcu jakby nie patrzeć to jest sportiwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Ja to mam mieszane uczucia odnośnie tego zegarka jak również starych szturmańców, a właściwie cen za nie. W końcu jakby nie patrzeć to jest sportiwny.

Taka dola kolekcjonera - logika i kalkulacja (zwłaszcza ekonomiczna) nie mają tu za dużo do powiedzenia. Sikor jest rzadki, więc z kolekcjonerskiego punktu widzenia cenny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to mocno zgieło jak zobaczyłem co się dzieje z ceną. Miałem w obserwowanych z cichym zamiarem włączenia się do gry, ale teraz zostaje tylko do obserwacji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam w obserwowanych :) Nie przypuszczałem, że cena aż tyle pójdzie w górę, co więcej myślę, że sam sprzedawca jest mocno zaskoczony i zadowolony ;) Se chłopina zarobi :) Obstawiałem 250 - 300 zł.

Z drugiej strony przy takim podbiciu ostatecznie cena nie powinna dużo więcej wzrosnąć. Aktualnie mój typ to +/- 600-650PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam w obserwowanych :) Nie przypuszczałem, że cena aż tyle pójdzie w górę, co więcej myślę, że sam sprzedawca jest mocno zaskoczony i zadowolony :) Se chłopina zarobi :) Obstawiałem 250 - 300 zł.

Z drugiej strony przy takim podbiciu ostatecznie cena nie powinna dużo więcej wzrosnąć. Aktualnie mój typ to +/- 600-650PLN.

 

 

Nie chłopina a miła Pani :)

 

cóż jak większość miałem w obserwowanych, jak aukcja się zaczęła prawie udało mi się go kupić :) niestety ktoś napisała prośbę żeby nie wycofywać aukcji :) patrząc co się dzieje z tą aukcją obstawiam raczej 1 kPLN ;)

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam mieszane uczucia odnośnie tego zegarka jak również starych szturmańców, a właściwie cen za nie. W końcu jakby nie patrzeć to jest sportiwny.

 

Tutaj piszą że jednak nie do końca np. Gagarin Marka Gordona to przeszczep....

 

http://www.thewatchforum.co.uk/index.php?showtopic=51226

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o opinię odnośnie mojego sklepu, czy również mamy drogo ? Obiektywnie to oceńcie, będzie to dla nas wskazówka do ewentualnych zmian, zarówno cen jak i poszerzenia asortymentu, przejrzyjcie Państwo dokładnie sklep, no i zapraszam do ocen.

 

www.bigben.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak na prawdę to tę aukcję jakoś ciężko było znaleźć. W miniaturce zdjęcia bardziej w oczy rzucał się budzik, a słowo "unikat" jest często nadużywane, więc nie przykuwa już uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mera Poltik .... naręczna... no w ...(pip)...(pip)....(piiiiiiiip).....

:)

Pozostaje pogratulować kupującemu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie zerknąć na tego Wostoka

http://allegro.pl/wostok-komandirskie-na-zakaz-mo-cccp-super-ideal-i1237712755.html

http://allegro.pl/wostok-komandirskie-na-zakaz-mo-cccp-zlocony-au-i1263710037.html

Nie rozumiem co w nim takiego, że osiąga takie ceny?? Koperta jest pozłacana czy złota??

Też mam taki model, ale w ubiegłym roku takie wostoki chodziły po 30-40zł.

 

Poprawka, bo zły link wkleiłem :D

Edytowane przez merrill

Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mają chyba ostatnio więcej kasy, bo przegrywam aukcję za aukcją :D . Parę dni temu przegrałem jednego "must have'a", na którego polowałem od dawna, a dzisiaj drugiego. Licytuję jeszcze trzeciego i jak i tego przegram, to dostanę piany :) . A tak odpowiadając na pytanie - ten egzemplarz po prostu jest ładny, a i chyba robi się moda na ruskie zegarki, bo ceny już od paru lat systematycznie rosną, niestety. Tak, jak wzrosły na przykład ceny monet z carskiej Rosji (co było zresztą jednym z powodów, ze przerzuciłem się na zegarki). To jest jednak bardzo przykre, ruskie tanie to chyba już były, a dokładniej - pospolity "szmelc" pozostał tani, a ciekawe poszły w górę, bo... wiecej osób widzi, że są ciekawe!!!

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to już przepłacenie??

Mój odnośnik

 

lim od jakiegoś czasu nie wystawiał radzieckich, ale jak je wystawiał to zawsze szły na rekord :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie nie dziwię - mamy tu pięknego Poljota 22k auto z angielską sygnaturą, stan - marzenie, a jeszcze zdjecia takie, że nawet mechanizm wygląda na ładniejszy niż zwykle :D. Szczerze? Gdyby było mnie stać, to i teraz bym się podłączył, ale ja niestety rywalizuję z reguły w lidze dwucyfrowych :) No, czasem jak mnie poniesie, to troszkę więcej, ale niewiele :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chłopina a miła Pani  :blink:

 

cóż jak większość miałem w obserwowanych, jak aukcja się zaczęła prawie udało mi się go kupić  :blink: niestety ktoś napisała prośbę żeby nie wycofywać aukcji  :P patrząc co się dzieje z tą aukcją obstawiam raczej 1 kPLN  ;)

Optymista:

 

 

http://allegro.pl/an...1259025454.html

 

  :P

 

 

 

 

:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.