Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ładny to on jest :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Zegarki polskie mają swój wątek na forum!

 

Po drugie, jest malowany, sprzedający mi to potwierdził.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają, mają, ale te z Błonia to i tak ruski w przebraniu :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ta aukcja to nie jest mała przesada?

Czy ten zegarek jest naprawdę aż TYLE warty?

http://allegro.pl/item1344185759.html

na Ebay widziałem ten model od 150 dolarów i wcale w nie gorszym stanie

 

tomek

 

To ja go wystawiam. To prawda - cena wysoka, ale ja nie jestem pewien, czy chce sie go naprawde pozbyc, wiec jak go mam oddac w cudze rece - to za dobre pieniadze. I powiem tak - nie sprzedam to bedzie lezal w szufladzie, dostanie serwis i bedzie sporadycznie noszony. Wartosci z biegiem czasu nie straci.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja go wystawiam. To prawda - cena wysoka, ale ja nie jestem pewien, czy chce sie go naprawde pozbyc, wiec jak go mam oddac w cudze rece - to za dobre pieniadze. I powiem tak - nie sprzedam to bedzie lezal w szufladzie, dostanie serwis i bedzie sporadycznie noszony. Wartosci z biegiem czasu nie straci.

 

Tez mam podobne uczucia co niektorych moich zegarkow. Leza w szufladzie jesc nie wolaja i oko ciesza za kazdym razem kiedy je ogladam.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow (na modelach od naszych sasiadow nie znam sie wcale), jakie pieniadze warto wydac na ten zegarek

http://allegro.pl/show_item.php?item=1333490629

 

Calkiem mi sie on podoba (stan tez sie wydaje przyzwoity choc sprzedajacy nie wspomina czy jest na chodzie) i od jakiegos czasu myslalem o zakupie modelu z budzikiem...

Chyba ze myslicie ze szkoda czasu (i pieniedzy i znacie jakas alternatywe)

 

 

Dzieki z gory za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dość dużo wart, ciężko dokładnie określić ile. Ale to dość rzadko spotykana tarcza i kolorystyka. Koło 200 się pewnie skończy aukcja.

 

I pozdrawiam bo bardzo dawno mnie tu nie było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Takiego samego kupiłem dwa lata temu za 45 zł. Myślę, że cena jest sporo za duża nawet jak na dzisiejsze realia, a na pewno jeszcze poskoczy. Ale jak Ci bardzo zależy...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

100zł to jeszcze do przełknięcia, w mojej ocenie. Ale znowu.... ;-D Zegarek z budzikiem na rękę uważam za coś co mogło się zrodzić

jedynie w chorej głowie. Tarcza, wskazówki i kolorystyka taka sobie według mnie. Nie powala! Nie lepiej kupić jakiegoś starego

budzika z przyzwoitą tarczą i poddać go renowacji? Wyjdzie podobnie a może i taniej za to środek będzie lepiej dopracowany. Te

późne made in USSR były dosyć takie sobie w stosunku do starszych werków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten budzik to składak, fabrycznie w tej kopercie były inne budziki, ten model tarczy jest z koperty najbardziej popularnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

 

Zegarek mi sie wizualnie podoba (choc za skladakami nie przepadam). Do konca aukcji pare dni wiec jeszcze pogrzebie, moze jednak pojde w strone Seiko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, ze pójdzie wysoko. Wygląda jak nówka, wiec pewnie w środku tez super stan. Jak na prawie nowy zegarek tej klasy, do tego tak ładny i stosunkowo rzadki - co tu się dziwić... Dołączyłbym nawet do walki, gdybym miał akurat kasę ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik to małe piwo, czesto są wymieniane. Tu jednak mamy mechanizm od Majaka, wskazówki od Majaka, kopertę od Rakiety i (śliczną, co prawda) tarczę Wostoka. Nie wiem, skąd ten pierścień centrujący, bo takiego w żadnym ruskim nie kojarzę. W każdym razie twór ten powstał z co najmniej trzech różnych zegarków ;)

 

Sam mechanizm też chyba kombinowany, bo ma 15 kamieni na mostku i centralne łożysko rubinowe. To zdecydowanie jakiś składaczek. No chyba że tam napisali 16 kamieni, wtedy oryginalny PCzZ

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looo no to dzieki za info. Niezla znajomosc zegarkow : o w takim razie bede szukal dalej jakiegos z malym sekundnikiem. A ze koperta od rakiety to tym bardziej jestem w szoku bo nie widzialem tak ladnej dzieki ;)

 

 

a czy ten jest orginałem ? : http://allegro.pl/rakieta-ladna-rzadki-model-i1339852666.html

 

i ten :

 

http://allegro.pl/zegarek-nareczny-rakieta-kolekcjonerski-i1336920080.html

 

;)

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają dobrze. W tej drugiej koronka jakoś dziwnie wystaje - albo jest wyciągnięta, albo ktos coś kombinbował, bo wątpię, żeby takie było założenie ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajerant ;)

Ta wielka Rakieta kryta cienką "pięteczką",- cieniej sovieci nie kryli!


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruf, ale to podróba jest. Odnośnie ceny to szczęka mi opadła :) Nekroskop, ale tanio skóry nie sprzedałeś :)

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na nim jak cholera. Trudno. Trzeba szperać dalej. Na szczęście idzie coś na otarcie łez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem o nim ale jak narazie za drogi jak na moja kieszen..... ech szkoda ze u mnie nie ma bazarkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.