Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ritter

Jakby to skomentować?! Obłęd?! Paranoja?! Ale w końcu to ich pieniądze.

 

Pomijając cenę to ja bym go nie kupił. Mechanizm wygląda mi "nie ten teges" pod względem "jednorodności" i tyle. Koronka też taka sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to skomentować?! Obłęd?! Paranoja?! Ale w końcu to ich pieniądze.

 

Pomijając cenę to ja bym go nie kupił. Mechanizm wygląda mi "nie ten teges" pod względem "jednorodności" i tyle. Koronka też taka sobie.

Ja uże nabyl Sportibniewo i tiepier budu rabotać go w szturmanskowo :)

Prinimaju pieredplaty :)


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie z uświadomienie mnie :).

 

 

Zawsze to z jakąś wiedzą do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, gdzieś mi umknęła ta aukcja. Piękna sztuka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go - na początku myślałem że ktoś się pomuylił o 1 dziewiątkę.... Nie pozostaje mi nic innego jak się cieszyć iż moja kolekcja zyskuje na wartości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Cena jest wzięta z kosmosu. Porównaj ile kosztują niezgorsze zegarki i to nówki. Za to dużo praktyczniejsze. To szkiełko wręcz woła "porysuj mnie, rozbij mnie,..." . Co tu komentować?! Obciach i tyle a nie aukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak quest! komentarz z pod linku to czysta ironia - żeby nie było!;) - po prostu zauważenie braku wiedzy lub ignorancji lub też błogiej nieświadomki, mało tu do komentowania - fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem sprzedawcy na jakiej podstawie dał tak absurdalną cenę.

Stwierdził, że po pierwsze to jedyny taki zegarek na allegro, a po drugie na tyle wycenia ... wartość sentymentalną ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzimy w paradox - czy wartość sentymentów i wspomnień jest policzalna i przeliczalna na walutę.

Cena dla mecenasów i sponsorów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet rozumiem sprzedającego - cena musiała po prostu pasować do jego nicka... :lol:

 

Cena może i adekwatna, ale pozostałe sprzedawane przedmioty mniej (fele od Warczyburga:)) itp. 3mam kciuki za jego powodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakamuflowana Mołnia B)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły mutas z ?????????a rzekł bym. W miarę świeża Molnija kieszonkowa w wydaniu na rękę z dość dużymi "aspiracjami" sprzedającego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma to jak dobra nawijka - już jest chętny dać za niego ponad 100 zł., w sytuacji gdy nie jeden ciekawy rusek nie może nawet pomarzyć o takiej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieję, że nie osiągnie ceny minimalnej...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Pojechał ze ściemą ładnie. A "ynteligencja" kupujących też pozostawia sporo do życzenia ;) Owszem, można kupić takie coś za drobny grosz, a najlepiej samemu zmajstrować (sam się bawię w pasówki na Mołni), ale dawać takie pieniądze za zwykłą ciekawostkę?

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

No to koleś pojechał po całości!

 

Tak na marginesie to... mechanizm już z tych schyłkowych czyli takich sobie. Nie wiem czy to wina światła, mojej wyobraźni, doświadczenia ale włos jesttak ustawiony, że spirala jest przesunięta lewo-dół tak jak widać werk na zdjęciu. Tak na marginesie duży ciężki balans bez układu przeciwstrząsowego zapewne bardzo współgrał z metodami operacyjnymi i przesłuchaniami w KGB... Z drugiej strony nie jest lepiej. Tarcza to dopiero DIY! Czyżby zabrakło blachy na większą?! Brakuje na niej jedynie uwierzytelniającego podpisu Andropowa. Zrobiona zapewne metodą drukarka-folia. No i jeszcze jakże oryginalne zamocowanie paska.

 

Ale jak widzę było 6 chętnych...! Pogratulował!

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dożynkowe produkty zegarko-podobne. Ten prawie komandir po środku jest obłędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smierc szpiegom poszedl za 300 , sam mam fajna kieszonke na molni, ale moje prosby na forum o porade jak ja "spasowac" raczej przeszly bez echa


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.