Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

ale ze co ?


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile według Was są warte te zegareczki:

1.polijotpost-35815-0-65619900-1301217112_thumb.jpegpost-35815-0-25937200-1301217099_thumb.jpeg

2. slava post-35815-0-14633200-1301217215_thumb.jpg

3. komandirskie? post-35815-0-59218000-1301217255_thumb.jpegpost-35815-0-63350300-1301217272_thumb.jpeg

Jestem ciekaw Waszej opinii.

Jestem nowy w zegarkach mam na razie tylko kilka rodzinnych pamiątek (bezcennych)i kilka zakupionych na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte tyle, ile jesteś w stanie za nie zapłacić, i na ile chcesz mieć je w swojej kolekcji... Ciężko przewidzieć jaką kwotę osiągną na aukcji. Myślę, że nie powinny przekroczyć 40 - 60zł za sztukę. Mam wątpliwości co do Komandirskiego, ale po tak małym zdjęciu ciężko ocenić :)

KOMANDIRSKI !!! Sami oceńcie, ale jak dla mnie to jakaś bazarowa wersja..do tego mechanizm z datownikiem?

Edytowane przez viper1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki.

Mam jeszcze jedno zapytanie. Co to jest? Ma znaczek Poljota, ale czy to Poljot, czy podróba?

post-35815-0-11447400-1301220873_thumb.jpg

post-35815-0-54990500-1301220885_thumb.jpg

Jestem ciekawy, co o tym sądzicie. Dostałem taki w prezencie jako NOS Poljota.

Ciężko się nakręca (niewygodnie, ale chodzi idealnie.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to nie ten temat - może mod by przeniósł do "Co to za zegarek"? Ten Poljot chyba jest oryginalny, w ty moresie powstało duzo tego typu dziwacznych modeli. Wczesne lata '90 to początego najgorszego dla ruskich zegarków okresu, trwającego do poczatku XXI wieku, po którym rozpoczęła się powolna odbudowa tej gałęzi przemysłu w Rosji.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to nie ten temat - może mod by przeniósł do "Co to za zegarek"?

Dzięki za sugestię, jestem nowy na forum.

Umieściłem tego Poljota, bo widziałem na allegro w cenie 99 zł http://allegro.pl/poljot-mechaniczny-kolekcjonerski-nos-i1529380834.html

Zastanawiam się, czy to jest dobra cena?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Wympieł to oryginał, o zgrozo, produkowany w Mińsku w najgorszych latach Łucza, na mechanizmach Sławy.

 

A co powiecie na to:

 

http://allegro.pl/ro...1519416422.html

 

Kolejny thriller - przebił Śmierć Szpiegom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijam. Co prawda nie Allegro ale bez sensu zakładać osobny temat

klik

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie allegro ,ale kasa to astronomiczna do wydania z tego sporta. adnotacja o darmowej przesyłce jest argumentem nie do odparcia :) pływak sam przypłynie do "szczęśliwego" nabywcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak szczęśliwy nabywca wskoczy z tym zegarkiem do basenu, to jego nibotyczna wartość nagle odpłynie w siną dal :) . Tego sprzedawcę znam, od dawna poluje na ebayu szukając ofiary :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tania bo to licytacja , pewnie pojdzie w gore

 

 

a ta kieszonka czerwonoarmisty :rolleyes: ma jakze swojsko-rosyjska nazwe AUSHITU :lol:


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co jest grane ale jeszcze 2-3 tygodnie temu ten AVIATOR SZTURMOWNIK u znanego sprzedającego 4vwmocny kosztował 849 zł. Zobaczcie teraz: Aviator link . Czy to ruskom coś się pochrzaniło czy to kochany premier opodatkował tak nawet zegarki czy co innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co jest grane ale jeszcze 2-3 tygodnie temu ten AVIATOR SZTURMOWNIK u znanego sprzedającego 4vwmocny kosztował 849 zł. Zobaczcie teraz: Aviator link . Czy to ruskom coś się pochrzaniło czy to kochany premier opodatkował tak nawet zegarki czy co innego?

Mołnie 3603 się skończyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mołnia padła i mechanizmu 3602/3603 już się nie produkuje. Nowsza produkcja awiatorów ma mechanizm poljota 3105 (czyli zmodyfikowany 3133 pozbawiony modułu chrono). Teraz już dość trudno jest kupić coś nowego na mołni (albo stara produkcja, albo ostatnie werki z zapasów). Reszta to prawa rynku :0 Popyt jest, towaru brakuje czyli cena rośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, to wszystko wyjaśnia. Swoją drogą dziwię się, że zaprzestali produkcji niezawodnych i dobrych werków, no ale cóż, musiał być jakiś powód. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie powinni aviatory na okrojonym 3133 sprzedawac w cenie dawnej mołni :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym poljocie ?

Uważaj na tego allegrowicza, zakupiłem u niego dwa zegarki

po otwarciu u p.Janka na Górczewskiej okazało się że to dramat

ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.