Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Uważaj na tego allegrowicza, zakupiłem u niego dwa zegarki

po otwarciu u p.Janka na Górczewskiej okazało się że to dramat

ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto

 

 

Tzn.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3 rozwiń wątek tego sprzedawcy, bo mam jedną sztukę na oku a teraz zasiałeś ziarno niepewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3 rozwiń wątek tego sprzedawcy, bo mam jedną sztukę na oku a teraz zasiałeś ziarno niepewności.

 

 

Ja ostatnio wystawiłem mu neutrala - patrz komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem na aukcji slavę, zdjęcie werku było, obejrzałem nic nie zapowiadało dramatu.

Zegarek dotarł po paru dniach, jak zwykle zaniosłem go do zaprzyjaźnionego zegarmistrza, który po otworzeniu stwierdził że zegarek był po kąpieli, zalany,pordzewiałe koła, posklejany włos a naprawa przewyższa wartość zegarka.

W aukcji napisał że zegarek sprawny na 100% na dobrym chodzie. KŁAMAŁ

Tak więc uważajcie na tego kolesia

 

link do aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=1464052202

 

Zegarki ma może fajne ale to trupy.

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem na aukcji slavę, zdjęcie werku było, obejrzałem nic nie zapowiadało dramatu.

Zegarek dotarł po paru dniach, jak zwykle zaniosłem go do zaprzyjaźnionego zegarmistrza, który po otworzeniu stwierdził że zegarek był po kąpieli, zalany,pordzewiałe koła, posklejany włos a naprawa przewyższa wartość zegarka.

W aukcji napisał że zegarek sprawny na 100% na dobrym chodzie. KŁAMAŁ

Tak więc uważajcie na tego kolesia

 

link do aukcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=1464052202

 

Zegarki ma może fajne ale to trupy.

 

 

wystaw odpowiedni komentarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-29949-0-48142900-1331834190.jpg

post-29949-0-82838700-1331834186.jpg

post-29949-0-50547500-1331834189.jpg

Edytowane przez WursT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Ta SLAVA z aukcji 1464052202 od razu zapowiadała dramat. Czarne przebarwienia na kole sekundowym, które widać na fotografii, i zacieki na prawej krawędzi okienka kalendarza nie rokowały najlepiej. Ja już dawno przestałem się przejmować tym co znajduje się w opisach aukcji.

 

Ten eliptyczny Poljot może i jest prawdziwy. Tego nie można wykluczyć. A wskazówkami się nie przejmuj. Pakowali co mieli na stanie czyli w większości "schyłkowych" są ni w 5 ni w 10. Mają nieruszony luminofor i jeśli sprzedawca nie jest notorycznym "czasosprzedawaczem" a okazjonalnym to raczej ich nie ruszał. Inaczej by je wielce prawdopodobnie pokruszył nieco. Bardziej martwiłbym się stanem eliptycznego szkiełka bowiem jest pękniete po prawej stronie.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica alfabetów tarcza/datownik w ruskach oznacza prosta prawdę - zegarek naprawiano poprzez poskładanie (niechlujne) 2 zegarków :lol: Takich gniotów fabryka nie puszczała :lol:

 

Co do sprzedawcy to niestety polecam uważać - ma fajne (dośc poszukiwane) zegarki, ale "naprawiane" są na odpier... czy juz bardziej po ludzku składane jak leci byle sie sprzedał. Polecam tez podchodzic ostroznie to tekstów w opisie typu "100% sprawny, 100% oryginalny" - może kiedys tak było. Teraz sprzedawca leci na ilość - wciąz ma dobre źródła, ale totalnie przestał sie przejmować jakościa tego co składa i wystawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kobitka. Ktoś jej to przysyła a ona upycha na Allegro nie mając za bardzo pojęcia co z czym się je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta SLAVA z aukcji 1464052202 od razu zapowiadała dramat. Czarne przebarwienia na kole sekundowym, które widać na fotografii, i zacieki na prawej krawędzi okienka kalendarza nie rokowały najlepiej. Ja już dawno przestałem się przejmować tym co znajduje się w opisach aukcji.

 

 

Od siebie dodam jeszcze, że mechanizm to dość bezczelny składak 2414 i 2428. Mostek z napisem 21 jewels w 2428 świadczy o tym, że naprawa tegoż ustrojstwa była robiona na pałę.

 

Różnica alfabetów tarcza/datownik w ruskach oznacza prosta prawdę - zegarek naprawiano poprzez poskładanie (niechlujne) 2 zegarków :lol: Takich gniotów fabryka nie puszczała :lol:

 

Co do sprzedawcy to niestety polecam uważać - ma fajne (dośc poszukiwane) zegarki, ale "naprawiane" są na odpier... czy juz bardziej po ludzku składane jak leci byle sie sprzedał. Polecam tez podchodzic ostroznie to tekstów w opisie typu "100% sprawny, 100% oryginalny" - może kiedys tak było. Teraz sprzedawca leci na ilość - wciąz ma dobre źródła, ale totalnie przestał sie przejmować jakościa tego co składa i wystawia.

 

W pełni się z tym zgadzam. Już chyba nawet o tym pisałem w temacie sprzedawanych przez tego sprzedawcę Amfibii. Sam się z resztą kiedyś na takiej przejechałem. Kupiłem u tego sprzedawcy cztery zegarki. Pierwsze dwa były sporo przepłacone, ale nienaganne. Trzeci był relatywnie tani i dobry. Czwartą była amfibia, która okazała się totalną porażką - bardzo, bardzo przepłaconym złomem.

Edytowane przez panstasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę do listy. Też kupiłem amfibię u wspomnianej allegrowiczki. Na zdjęciach wyglądała ładnie (amfibia a nie allegrowiczka), przesyłka dotarła szybko, na oko zegarek też wyglądał w porządku a ja nie mam odwagi sam gmerać w środku. Zadowolony wystawiłem pozytywa. Po jakimś czasie wybrałem się z nim do zegarmistrza i się okazało, że werk jest totalnie zardzewiały i cud że zegarek w ogóle chodzi. Może przemycają te zegarki z Rosji w akwariach z rybkami? :rolleyes:

Edytowane przez leśnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po poczytaniu waszych opinii odpuszczam zakupy u tej Pani.

Edytowane przez WursT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie... :) mój limit na zakupy w tym mc i tak się już wyczerpał... :) więc poljota odpuszaczam.. z tego co pamiętam cena minimalna za niego to jakieś 115 pln jakby kogoś to interesowało :)

 

@edit wiedzę, że zostało dopisane na aukcji cena minimalna 127, choć prawie pewien jestem że pisał kiedyś 115 :)

Edytowane przez mindform

Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ja niestety też dałem się "naciąć" Allegrowiczce omawianej w poprzednich postach. Prawie dwa tygodnie temu zakupiłem u Niej Pobiedkę-2MWF na części. Wpłatę na konto dokonałem zaraz po podaniu danych do przelewu i tak sobie czekam na przesyłkę a tu nic :) Napisałem dziś mail'a z prośbą o wyjaśnienie - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polski zegarek błonie Z racji, że na polskich nie znam się mam pytanie: Czy to tak było,że w polskich zegarkach stosowano radzieckie mechanizmy? Czy też mieliśmy swoje werki, a prezentowany w linku jest składakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oryginał, zobacz na www.polskie_zegarki.republika.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogieło gościa równo :lol:

Edytowane przez yacek _b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiał bym gdyby gość nie miał do czynienia z zegarkami, ale widać, że głównie tym się zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70zł do licytacji - może tak miało być? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/najrzadszy-sportiwnyje-motocyklista-rarytas-i1581924736.html

Ja wiem, że to b. ciężki do zdobycia model, ale tak na prawdę to potencjalny kupujący zapłaci sześć stówek za rzadką (niemniej jednak styraną) tarczę, bo reszta części tego zegarka to "groszowa sprawa" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być moze dlatego zegarek kibluje już na allegro trochę czasu a kupującego wciaż brak :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niekoniecznie jest to ten najbardziej poszukiwany ze sportowców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.