Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Może sprzedającemu się nie śpieszy... ogólnie ma on dość fajne zegarki.. i przynajmniej niektóre modele można nabyć w nieco innej cenie niż pierwotna z allegro.. :lol: może tyczy się też to tego modelu.


Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montej jakiś czas temu sprzedawał motocyklistę w lepszym stanie i właśnie za taką sume poszedł, wiec teraz prawem serii dał cenę jaką dał ;) A zegarek faktycznie bardzo trudny do dostania B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego kwiatka znalazłem ;)

 

Mój odnośnik

 

 

Sprzedający na końcu pisze: "GORĄCO POLECAM TEN ZEGAREK GDYŻ JEST TO DOBRA INWESTYCJA" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę do listy. Też kupiłem amfibię u wspomnianej allegrowiczki.... Po jakimś czasie wybrałem się z nim do zegarmistrza i się okazało, że werk jest totalnie zardzewiały i cud że zegarek w ogóle chodzi.

Ja także serdecznie odradzam zakupy u tej pani. Kupiłem Amfę, która miała być 100% sprawna i na dobrym chodzie. Dostałem zegarek kompletnie martwy, nieruchome wskazówki ani drgnęły. Zegarmistrz stwierdził, że brudny i zardzewiały. Dogadałem się ze sprzedającą na zwrot części pieniędzy, na poczet czyszczenia. Nie chciała żebym odsyłał jej zegarek. No i ta zgoda była błędem. Odebrałem zegarek z naprawy i okazało się, że w jednym z zardzewiałych kółek modułu automatu są połamane zęby. Zegarek chodzi, ale nie działa automat. Mam więc poniesione koszty zakupu i czyszczenia (częściowo zwrócone) i zepsuty zegarek. Nie wiem, czy uda mi się to małe kółko gdzieś zdobyć. Stara Amfa w automacie to raczej rzadki zegarek. Napiszę teraz do sprzedającej.

A może ktoś ma części do takiej Amfy? Boję się, że jedyną opcją jest zakup drugiej jako dawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam dobre wspomnienia z zakupów u tej allegrowiczki. Kupiłem kilka zegarków. Wszystko było ok. Raz dogadywałem się poza aukcją. Zaproponowałem swoją kwotę na co usłyszałem że to za dużo. Zegarek sprzedano mi za 150 zł mniej niż zaproponowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co sądzicie o tym zegarku:

http://allegro.pl/laco-by-lacher-vostok-2409-17j-nakrecany-rarytasik-i1596549848.html

Ogromnie mi się podoba, ale nie mogę nigdzie znaleźć ceny. Gdzieś na forum francuskim widziałem sprzedaż za 60-70? i nie wiem co o tym sądzić. Nie wiem czy dobrze umieszczam posta bo niby zegarek niemiecki ale środek rosyjski.

Dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam, Dawid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super okazja dobrze, że nie tylko w ofercie kup teraz :, że można licytować :P

http://allegro.pl/zlota-pobieda-zloto-super-wyglad-polecam-okazja-i1625266533.html

Szkoda, że nie ma w ofercie kilku, bo ustawiłaby się kolejka ...

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka takich cudów a zacznę wierzyć przedstawicielom radia na M. że komputer to narzędzie szatana... daj debilowi ms paint + drukarkę.....

http://allegro.pl/po...1626977695.html

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka takich cudów a zacznę wierzyć przedstawicielom radia na M. że komputer to narzędzie szatana... daj debilowi ms paint + drukarkę.....

http://allegro.pl/po...1626977695.html

 

Koszmarek straszny.. Ale niezależnie od konotacji - te mikro_swastyczki na 3/6/9 są na swój sposób urocze

:unsure:


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat swastyk na Delbanach i kilku innych szwajcarach to chleb powszedni na allegro, ale przyznam szczerze, że ruska z taką cepelią widzę chyba pierwszy raz :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerażający ten NaziPoljot :unsure: Wstyd coś takiego sprzedawać wręcz... Ciekawe jaki będzie następny? Mao? Stalin? a może Che? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpukać: obstawiam kolejne chałupnictwo z cytatem "arbeit macht frei", niestety...

Obym się mylił.

Ale EOT.


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy tam jest napisane Sbjelano w Rassii zamiast Sdjelano w Rassii? W sensie, że zamiast bukwy De jest bukwa Be?

Edyta:

Jednak czasami tak się zapisuje bukwę De, używając czcionki pisanej;p Mój rosyjski słaby być;p

Edytowane przez suchotnik7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Poljota Łatwiej niż o Delbanę, więc nie dziwi mnie, że cwaniaki najgorszego sortu łapią się w tym celu za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny składak:

http://allegro.pl/wostok-18-kamieni-amphibian-waterproof-antishock-i1711262439.html#gallery

a do tego świetne koszty wysyłki, polecony priorytet 18pln :) dobrze że nie ma możliwości zaznaczenia netto/brutto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze zmądrzeć - zawsze piszę za niskie koszty wysyłki i tarcę kilkadziesiat groszy na transakcji :) . Zapominam o kopertach po prostu. A trzeba chrzacić to po prostu - od dzisiaj koszty wysyłki 20zł - za fatygę, a co!!!!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny składak:

http://allegro.pl/wostok-18-kamieni-amphibian-waterproof-antishock-i1711262439.html#gallery

a do tego świetne koszty wysyłki, polecony priorytet 18pln :) dobrze że nie ma możliwości zaznaczenia netto/brutto :)

Tak się zastanawiam, czy tarcza w tej amfibii nie jest drukowana na drukarce, bo jakaś taka podejrzana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś morze być na rzeczy bo wydaje się strasznie "płaska" i mało realna wręcz. Ale to może magiczny składok jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo takiego nie upolujesz a niewielkim nakładem środków masz ciekawą pozycję w niezłym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopin - tak dla uzupełnienia ten zegarek to "Kłos" a nie kolos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem go tam dac ale nie moglem znalezc tego tematu I oststecznie tu waladowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.